Wróciłaś! :multi: Jak fajnie. :)
Szkoda tylko, że ferie się nie udały, ale co tam. ;)
Opiekowałam się wampirkiem, ale chyba nie jest w najlepszym stanie, nie wiem dlaczego... :placz: W ogóle nie mogłam trenować, bo nie miał kasy. Jak by coś, to baardzo przepraszam!