[quote name='Anula & Bono']Ale to tak nie idzie...bo jo sie mecza ze to wszystko moja wina itd...:shake:
A u Biołego dobrze:)
śpi se właśnie i co więcy powiedzieć co u niego nie wiem nic u niego:evil_lol:[/QUOTE]
Jaka twoja, to nie jest twoja wina.. :shake:
Aha, dużo to mówi. :evil_lol: Ale i tak mizianko dla niego :D
O, ja też miałam taką liczbę postów. :evil_lol: