Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ale duzo zdjęć :D
  2. [url]http://i30.tinypic.com/jfceme.png[/url] jaki czysty :loveu: i radosny :loveu: Heloł :D
  3. Haha no pewnie :D Ale to będzie piękne :lol:
  4. Ale ładnie skacze! :D
  5. No pewnie, dziewczyny na zlocie mi to wymyśliły. :evil_lol: Będę miała najbardziej popularną galerię. :evil_lol:
  6. [quote name='Sweet']a Marta i tak mnie nie lubi już...:shake:[/QUOTE] To nie ja zaczęłam z tym nielubieniem.. :shake:
  7. [quote name='deer_1987']A Ty kiedys zalozysz swoja galerie?[/QUOTE] Tylko ciekawe jaką, bo psa brak :eviltong: Chyba swoją założę tu na fotoblogach :evil_lol:
  8. [quote name='deer_1987']dwa 14-42 i 40-150 :D[/QUOTE] O ja mam takie same ;) Coraz więcej olympusów :cool3: ja mam e510.
  9. Adzie się rozmowy tu nie podobają? :cool3:
  10. No to bardzo straaszne, biedny miś.. :lol::lol::lol:
  11. Blee tylko nie komar :eviltong: [url]http://i26.tinypic.com/juabk7.png[/url] aaaaaa pies morderca :-o nadal dręczy biednego miśka! :placz:
  12. Heh no wiem wiem.. :cool3: Też masz olympusa! :multi: Haha znów to samo piszę :evil_lol::evil_lol:
  13. Tak tak, wiem, a przynajmniej się domyślam. :evil_lol:
  14. Fajne zdjęcia :D Niektóre kojarzę.. :cool3: ;) I super musiałaś mieć wrażenia z Białego Boru (chyba dobrze napisałam? :P) :D
  15. No pewnie :D Jeszcze uwiecznię i to nie raz :evil_lol: To fajnie :D Oby jutro pogoda była ładniejsza ;) I trochę chlodniejsza, choć bez przesady :evil_lol:
  16. No to się tak nie czuj :D ! A jakoś tak wyszło... :sadCyber: Będę miała jeszcze okazję. :diabloti:
  17. [quote name='Anula & Bono']Ale to tak nie idzie...bo jo sie mecza ze to wszystko moja wina itd...:shake: A u Biołego dobrze:) śpi se właśnie i co więcy powiedzieć co u niego nie wiem nic u niego:evil_lol:[/QUOTE] Jaka twoja, to nie jest twoja wina.. :shake: Aha, dużo to mówi. :evil_lol: Ale i tak mizianko dla niego :D O, ja też miałam taką liczbę postów. :evil_lol:
  18. Nie zamartwiać się! :calus: A co u Bonka ;) ?
  19. Heeeej! :hand: :cool3:
  20. Hej :loveu: Muszę cię złapać na gg. :evil_lol: A co do pogody, to u mnie tylko rano pochmurno było, teraz gorąco.. :roll:
  21. To widzę, że wypad udany :) Rybki cudne. A krajobrazy super. Nasz Bałtyk jest piękny. :loveu: ;)
  22. Jak się ładnie uśmiecha :D:D
  23. Ale dużo nagród, gratuluję! :multi:
  24. [url]http://i28.tinypic.com/25ukxea.png[/url] piękny Bono :loveu: [url]http://i28.tinypic.com/jtqbrk.png[/url] niech zgadnę, ta maskotka jest zmasakrowana przez Bona pitbullo-podhalana? :diabloti: już się go boję :nerwy: [url]http://i26.tinypic.com/2wd0r2e.png[/url] te światełka w oczach :evil_lol: :loveu:
×
×
  • Create New...