Czemu od razu zakładasz, że domku nie znajdzie? Zawsze jest jakaś szansa, że pies odnajdzie swój wymarzony dom. Już niektóre psy, które też są na DGM, niedawno zostały zaadoptowane. Trzeba mieć nadzieję. :roll:
Może uda Ci się uchwycić niektóre jego miny na aparacie? :D Choć i tak widziałam ich trochę, fajne ma minki. :D
Mój kochany. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
No to zrzucaj je, leniu, na komputer i wgrywaj na DGM! :mad:
Co Ciebie tak długo niebyło, hęęę? :mad:
Ooooj niedobra Kincia! Będzie źleeeeeeee! :mad::mad:
Ojej, jak się cieszę, że się wreszcie udało! Bardzo się cieszę. Atos musiał się strasznie cieszyć, kiedy wreszcie po tylu latach ma właściciela! Tyle lat czekania i w końcu naczekał się swojej pani. :loveu:
Życzę powodzenia! :)