Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. A co Ty myślisz, że ja nie chcę psa? Oczywiście, że chcę! Ale nie mogę ... :(
  2. Czemu od razu zakładasz, że domku nie znajdzie? Zawsze jest jakaś szansa, że pies odnajdzie swój wymarzony dom. Już niektóre psy, które też są na DGM, niedawno zostały zaadoptowane. Trzeba mieć nadzieję. :roll:
  3. O tak, ucholki są takie mięciutkie i puszyste. :loveu: Ja się w tej rasie od dawna kocham. :D
  4. Ja też o tym nie wiedziałam, ale mimo tego cieszę się, że tam był. :) Jest większa szansa na domek dla Tuptusia!
  5. Ale się cieszymy! :D Oby się udało!
  6. Śliczny brudasek. :loveu:loveu::loveu: Ale wykończona po ciężkiej pracy. :cool3:
  7. A no to musisz porobić parę fot. :D :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. O tak, zgadzam się w 100% z przedmówczynią. :D
  9. Może uda Ci się uchwycić niektóre jego miny na aparacie? :D Choć i tak widziałam ich trochę, fajne ma minki. :D Mój kochany. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. No jasne! :D :loveu: Ja cały czas się nim zachwycam. :D
  11. Witam wtorkowo. :D [url]http://img379.imageshack.us/img379/3600/kabidworzz8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. No to zrzucaj je, leniu, na komputer i wgrywaj na DGM! :mad: Co Ciebie tak długo niebyło, hęęę? :mad: Ooooj niedobra Kincia! Będzie źleeeeeeee! :mad::mad:
  13. Witam ! :loveu: O tak, śliczny jest. :loveu: Zakochać się można. :D :cool3:
  14. Niech go ktoś przygarnie!
  15. O tak, całe szczęście... Hop na górę!
  16. Jakiż on śliczny. :loveu: Kochaniutki pycholek. :) Ooo ciekawe co mu się tam śni. :lol: Pewnie jakaś piękna suczka. :lol:
  17. Ja niestety nie kupiłam. :razz: Kurczę, czemu mnie zawsze coś ciekawego omija?
  18. Ja nie zaprzeczam, od razu mówię. :D Misiaczek wkrótce doczeka się domku, wierzę w to. :)
  19. No wreszcie żeś się odezwała!
  20. Ojej, jak się cieszę, że się wreszcie udało! Bardzo się cieszę. Atos musiał się strasznie cieszyć, kiedy wreszcie po tylu latach ma właściciela! Tyle lat czekania i w końcu naczekał się swojej pani. :loveu: Życzę powodzenia! :)
  21. Ooo jaka piękna dziewczyna Barniego. :cool3: Cudownie razem wyglądają, wymarzona parka. :loveu: O jak się fajnie w innymi psami bawi. :D
×
×
  • Create New...