Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. A byłam na spotkaniu klasowym :lol: No to super :) Ojej.. biedne myszy.. Bono przecież taki morderca :(
  2. No, w końcu jestem :D O, w końcu sobie wybrałaś nową fryzurę ;) Ile chcesz zapuszczać? No, i sobie dałaś kolorek na włosy ;) Bonek kopacz znow :loveu:
  3. Hej :) Fajne zdjęcia, te z Bardem trochę ciemne :( Ale i tak fajne :D Noo to fajnie, że jesteś zadowolona z klasy ^^
  4. Hej ;) Coraz więcej romansideł czytasz :diabloti: Fotki dzisiaj mają być, od tego się nie wykręcisz :eviltong: !
  5. Hej :D Oj, biedny Barduś... Cieszę się, że już lepiej :)
  6. Niech wraca szybko do zdrowia! ;) A zdjęcia śliczne :loveu:
  7. Hej! :hand: Co tam u Was? :)
  8. Hahaha nie, ale nie zdziwiłabym się, jakby to powiedziała :roflt:
  9. Haha no ale musiało być śmiesznie :evil_lol:
  10. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hahahaha dobrze godo parkinsonem lool:evil_lol::evil_lol: Jo nie wiem co Wy wszyscy widzicie w tym zmierzchu:lol: [/COLOR][/QUOTE] Haha no ja jak to usłyszałam, to pękałam ze śmiechu :diabloti: Ja też nie wiem...
  11. Haha no ja właśnie tak samo na to wszystko mówię :eviltong: Zmierzchomania na czele z Robertem.. parkinsonem :lol: (moja koleżanka tak mówi xD), ejj tylko mnie nie bić, to nie ja to wymyśliłam :placz::diabloti:
  12. No właśnie oglądnęłam, musiało być wtedy bardzo spokojnie :evil_lol: Nie no, głośno musiało być jak nie wiem.. i jeszcze jak jechał ten samochód na 1 filmiku :diabloti:
  13. Jakie fajne zdjęcia :D Te z waszej sesji są super :) A filmiki zaraz obejrzę :cool3:
  14. Ja też je widziałam na nk :cool3: Ładnie :loveu:
  15. [quote name='Sweet']haha bo ja jestem dla was okropna:eviltong::eviltong: Oj może i zło ale jak wciąga:evil_lol::evil_lol: z drugiej czescie juz mam 2 rozdziały za soba:evil_lol:[/QUOTE] No jak zawsze :shake: :-( Aaa zaraz mnie zaatakuje zmiechrzomania ... coraz więcej was :-(
  16. Jupi :loveu: To czekamy na zdjęcia :D
  17. No w końcu żeś wróciła! :multi: Mamusia tęskniła za dzieckiem ? :evil_lol: :loveu: Dawaj zdjęcia, szczególnie te z nowym fryzem :cool3:
  18. Phi, tak nas nakręciłaś na zdjęcia i lipa :eviltong: To wszystko przez ten Zmierzch!!! :eviltong: Od początku mówiłam, że to zło xD
  19. Dawaj, dawaj :D:D:D
  20. [url]http://i28.tinypic.com/15831vl.png[/url] znów kopie :D [url]http://i32.tinypic.com/1yk31v.png[/url] tu zadowolony ze swojego kopania :lol: :loveu:
  21. [url]http://i30.tinypic.com/2lufnkg.jpg[/url] jak zawsze śliczny Andy :cool3: :loveu:
  22. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07252.jpg[/url] to jest słodkie :D [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07213.jpg[/url] no i kto wygra? :multi: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07261.jpg[/url] ale się położyła w kałuży, zadowolona :eviltong: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07301.jpg[/url] te najlepsze! :loveu:
  23. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/3-9.jpg[/url] jaki śliczny Benuś :loveu: :cool3: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/10-3.jpg[/url] ciekawe w co się tak zapatrzył :eviltong:
  24. [url]http://i30.tinypic.com/2u6ldox.jpg[/url] cudowny :loveu::loveu::loveu:
  25. Fajne rybki :cool3: Glonojad boski :evil_lol: O to niedługo następne konie :D
×
×
  • Create New...