-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Ja jestem śpiąca od rana :shake: Jutro obudzę się minimalnie później niż dziś.
-
[url]http://i32.tinypic.com/zxtvdi.jpg[/url] ooo tu w tej obroży :) świetnie w niej wygląda :loveu:
-
Śliczny Maksik :loveu: Super banneros :cool3:
-
Mi też, mi też! :multi:
-
No teraz się tego będę trzymała, oby do weekendu :cool3:
-
[url]http://i26.tinypic.com/2031j4.jpg[/url] pięknotka :eviltong: :loveu: [url]http://i32.tinypic.com/2hdpeo8.jpg[/url] fajne :D [url]http://i29.tinypic.com/67krh5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://i27.tinypic.com/2mrh73a.jpg[/url] ładnie jej w tej obróżce ^^ [url]http://i26.tinypic.com/33f5eea.jpg[/url] świetne są takie portrety :multi: Ale wam nasłodziłam :cool3: :eviltong:
-
Jakoś przeżyjemy :roll: :eviltong:
-
[quote name='Sweet']No nie mam... w drugiej klasie bede miec to . ale chyba wok'u nie bedzie :) to dobrze;) a jak klasa?:D a ja własnie chce bo jestem ciekawa jak bedzie:lol:[/QUOTE] Aha no to ja nie wiem, jak będzie u mnie. A klasa jak na razie wydaje się ok ;) Mam nadzieję, że się wszyscy bardziej poznamy. Ja nie chcę lekcji ze względu na późniejszą naukę :cool1: [quote name='Sweet']ale przynajmniej w autobusie zawsze ciepło w tym ścisku:evil_lol::evil_lol: i jeszcze zapachy można ładne poznać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hmmm widzę, że lubisz takie zapachy :cool3::diabloti:
-
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/1092009/DSC07886.jpg[/url] jaka minka :evil_lol: :loveu: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/1092009/DSC07891.jpg[/url] zadowolona niesie zabawkę ^^ [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/1092009/DSC07867.jpg[/url] fajne :loveu::loveu: Super zakupy :cool3:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Jako ksiażka?? ta do wosu? jedna osoba miałach z klasy 2 osoba mieli my z nimy wf jedna z widzenia i wiesz sama kto:cool1:[/COLOR][/QUOTE] Tak... Aha ;) No to nie było źle, ja znam z klasy tylko jedną dziewcyznę, chodziłam z nią do sp, gim i teraz lo :eviltong: A tak to nie znam. [url]http://i31.tinypic.com/2yw7rrq.jpg[/url] cudeńko moje :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Niestety... Cooo jak to że w planie nie mosz wosu a trzeba kupić? jo wosu nie miałach ani w pierszy ani teroz jedyn wf!? super Nie ma lepszego xD[/COLOR][/QUOTE] No właśnie też się dziwiłam z koleżanką :razz: Fajnie, już mam książkę do sprzedania :roll: Ale co nie wejdę, to w każdej galerii temat - szkoła :diabloti: To mnie dobija :diabloti: A ty rok temu miałaś już znajomych w liceum i znałaś wcześniej ludzi, no nie? ;)
-
O wosu też nie masz, a ja miałam kupić ksiażki i w planie go nie ma :shake: I przedsiębiorczości nie masz :-( Aha ;) No to nie jest źle :D Tylko nie chcę iść jutro na lekcje :evil_lol:
-
Hej :) No to widzę nie było tak źle ;) Pon masz chyba najlżejszy :D Uuu 8 lekcji x 3 :-( Ja mam codziennie po 7.
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ogólnie plan w 2 lic jest przesrany...jeszcze fakultety omg:shake: To jest ponoć fest gupie właśnie ciężkie bracik mi godoł co to jest ale nie wiem coś o zarządzaniu firmą i takie duperele:cool1: Jo tyż nie chce jutro lekcji...i jeszcze wufa momy na ostatni:roll:[/COLOR][/QUOTE] No cóż :-( Mnie też to czeka. Już sama nazwa mi mówi, że będzie to nudny przedmiot :( Ale za to wosu w planie nie mam, ale książki trzeba kupić(?) :roll: Ja na szczęście mam tylko jeden wf w planie :multi: Bo ten basen to niby zastępuje. Tylko szkoda, że mam go między lekcjami :roll: Może przerzućmy się na lepszy temat? :eviltong:
-
Aha :( Przedsiębiorczość to chyba będzie najnudniejszy przedmiot w szkole :roll: Przynajmniej dla mnie.. chociaż nie, jeszcze nie wiem, jak dokładnie będą wyglądały inne lekcje, bo to też od nauczycieli zależy... Nie chcę jutro już lekcji :( A i dzisiaj jakoś od początku dnia się nie stresowałam, "co ma być to będzie"... Wczoraj jakoś tak bardziej sie bałam :eviltong:
-
Hejo :loveu: Lekcje mam na 8 :multi: Czyli nie będę wstawać tak bardzo wcześnie, jak myślałam :) Tylko że mam jakieś przedsiębiorstwo i techologię informacyjną :placz: Co to jest? :placz: Ale basen mam :loveu: Ogółem nie mogłam spać, ale ok 1.30 zasnęłam :diabloti: Było ok :)
-
[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/1-11.jpg[/url] Benuś :loveu: Fajny drugi psiaczek :D U mnie rozpoczęcie trwało krótko, ale miałam jeszcze spotkanie klasowe :eviltong:
-
Spóźnione wszystkiego naj :loveu:
-
No mi to mówisz :-( Tak wcześnie wstawać.. ciekawe, kiedy będę wstawała na lekcję o 7.15 :-( Dobra, ja już idę :hand: :-( :placz::placz:
-
Miłego dnia jutro :-( Chyba dziś nie zasnę :eviltong:
-
Ja wstaję gdzieś 6.30, bo jeszcze te szykowanie itd itp. :-( Ja nie chcę :-( I już schodze, bo jutro będę wyglądała jak jakieś zombie :(
-
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC05072.jpg[/url] śliczna mordka :loveu: [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC05085.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: piękne zdjęcia :D
-
Nie mów o szkole :placz::placz::placz::placz::placz: Ja mam na 8 :shake:
-
Hurej, tak myślałam :diabloti: Albo.. to geje xD xD xD Aaaa :cool3: Ale chyba żubra zapomnieliście sprzątnąć :diabloti:
-
Kooonie :loveu: [url]http://i28.tinypic.com/hx6bnn.jpg[/url] ojej.. :D [url]http://i28.tinypic.com/5whzxt.jpg[/url] hmmm wygląda mi to na miłość :cool3: (albo znów szuprajs się pomylił :diabloti:) [url]http://i30.tinypic.com/i5ollf.jpg[/url] Bono - zgon xD Ewa za to roześmiana xD [url]http://i26.tinypic.com/ok5soi.jpg[/url] oj tu Bonek coś mało zainteresowany, stoi w bezruchu :eviltong: [url]http://i29.tinypic.com/2h81k52.jpg[/url] a za ławką ukrywa się żubr :diabloti: