-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
zuzlikowa możesz zrobić ogłoszenia ;) ANETTTA oprócz tego jednego telefonu nikt nie pytał :roll:
-
[QUOTE]ja nie rozumiem..czy facet musi wyglądac na zdjeciu jak paker, jakis nastroszony zeby zostal uznany za męskiego? :P :hmmmm:[/QUOTE] prawdziwy facet zawsze wygląda męsko, cokolwiek by miał na sobie lub nie miał :diabloti: i na jakimkolwiek zdjęciu ;) (to nie jest aluzja ani nic takiego)
-
ale on ma ogłoszenia zrobione, tyle że nikt się nie interesuje nim :-( Brysio zrobiła ogłoszenia i są linki podane
-
[quote name='betty_labrador']hehe jakie plany :cool3: no prosze :P fajnie, choc raz przespac NOC :diabloti: ide jesc :][/quote] plany, nie plany, samo wyszło, a iśc muszę nie z przyjemności tylko pozałatwiać parę spraw :roll: smacznego Ja wcinam teraz krokiety z kapustą i grzybami, nie mam czasu na jedzenie i na siedzenie przy komputerze więc robię to razem :evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
NightQueen replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']hej :] wiem, wiem, juz nie musisz dobijac leżącego :eviltong: kazdy mi to mowil ze spanielami :lol:[/quote] hehe no co, za dużo pochwał byś miała :diabloti::eviltong: -
Ja tą kulkę miałam w mini de luxe, smycz i tak się pozaginała, ale działa nadal ;)
-
[quote name='betty_labrador']czesc patyczku :loveu: ja wlasnie wstalam, ide spedzic dzien :eviltong:[/quote] hej ja juz dawno na nogach, o 4 jestem umówiona, a wieczorem lecę jeszcze do znajomej, więc wrócę pewnie o 12 albo zostanę u niej na noc ;) jedna noc bez wstawania w nocy, bezcenna :evil_lol:
-
[quote name='Brysio']a powiedział, ze kiedy zadzwoni?[/quote] nie, powiedział że jak się zastanowi to da znać, tylko ile to będzie trwało? :roll:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
NightQueen replied to betty_labrador's topic in Galeria
hej [URL]http://img4.imageshack.us/img4/9749/scan0002tyy.jpg[/URL] to fajnei wyszło, lepiej niż spaniele, bo powiem ci szczerze że były do kitu :eviltong: -
[QUOTE]-nowa ma taka kulke jak wychodzi tasma ,zeby tasma sie nie wycierala[/QUOTE] ta kulka nie jest po to żeby taśma się nie wyzierała tylko po to żeby taśma się nie zaginała i nie plątała (w rzeczywistości i tak się to robi tylko że w mniejszym stopniu) ;)
-
ten pan na razie nie dzwonił :placz: ale dalej mam nadzieję
-
nowy to może sobie jaja robi i wszystko licytuje :razz: zobaczymy :roll:
-
[QUOTE] Czemu nie lubisz bosko wyglada taki gremlinek Tołduś taki :loveu: [/QUOTE] wygląda jak osioł :evil_lol: dosłownie :eviltong: [QUOTE]dobrze że Moli pilnuje malucha i tak jak poprzedniczka życzę dużo zdrówka dla Kacperka ;-)[/QUOTE] [QUOTE]Super ze Moli poczuwa sie do opieki ;] duzo zdrowka dla malenstwa:smile:[/QUOTE] dzięki ;) [QUOTE]haha czy mi się wydaje czy ona ma takie czarne łapy:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] już nie bo ją wykąpałam, ale faktycznie jak jest brudna to ma takie łapy :evil_lol: jakby miała pomalowane ;) [QUOTE]biedna zabawka:evil_lol:[/QUOTE] noo, ciekawe jak długo przeżyje :razz: [QUOTE]W ogóle to współczuje ci tego całego zalatania i zamieszania... ale z drugiej strony dobrze ze coś się dzieje niż miała bys siedzieć i się nudzić;-)[/QUOTE] hmm, lubię się ponudzić bo wtedy mam czas na dogo i na Dr. Housa, a teraz nic :roll:
-
[CENTER]krzywe zdjecie :roll: Pół-proszący pies [IMG]http://images47.fotosik.pl/83/bfb0e4629182806e.jpg[/IMG] nie cierpię jak ona rozkłada tak uszy :mad::mad: [IMG]http://images48.fotosik.pl/83/b47526fe870a871e.jpg[/IMG] drapieżnik i ofiara :evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/79/d10a4f4209819145med.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Witajcie Ostatnio w ogóle nie mam czasu, żyje na pełnych obrotach :roll: mam totalnie zamieszane życie. Kacper jest już w domu, obawiałam się że Moli będzie zazdrosna, bo to w końcu ona była zawsze dzieckiem nr 1 w domu :cool3: ale jest lepiej niż bym przypuszczała, ona go pilnuje, nie dopuszcza obcych ludzi do łóżeczka :diabloti: i bardzo dobrze :evil_lol: co mi będą wszyscy dmuchać na siostrzeńca :eviltong: Jak mały płacze to ona od razu biegnie sprawdzić co się dzieje i nas obszczekuje bo myśli że to mu mu krzywdę robimy :evil_lol: Ogólnie staramy się jej nie odpychać, więc jak ja trzymam na rękach Kacpra to moja siostra niunia Moli ;) ale jest dobrze, bardzo dobrze :loveu: Ostatnio też mam zamieszanie w schronisku i ciągle dzwonie tam albo jeżdżę, jak przyjdzie rachunek telefoniczny to mnie rodzice zabiją :roll: ostatnio kursowałam do Krk z sunią 3 miesięczną i się zdenerwowałam bo kierowca się pluł że z psem jadę, a pasażerom to nie przeszkadzało, a wręcz odwrotnie :angryy: co za kretyn :mad: schron przepełniony mamy więc mam dużo roboty, na dogo wchodzę tylko na wątki moich podopiecznych i tyle, jest tyle psów że boksów brakło i są na łańcuchach :roll: masakra, ale już nie nudzę i dodam jakieś zdjęcie zaraz ;) [B]Feigned[/B] witaj po raz pierwszy ;)
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/BOKSER_%202%20l_YANO_Zdrowy,Silny%20i%20%C5%81agodny_Domowy%20%28581865610%29%20-%20Aukcje%20internetowe%20Allegro"]BOKSER_ 2 l_YANO_Zdrowy,Silny i Łagodny_Domowy (581865610) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Toś licytuje aukcje :mad: o co chodzi? do mnie nikt nie dzwonił, nie pisał, więc aukcja jest do usunięcia
-
Yano :loveu: pasuje do niego, a jego dziewczyna śliczna :loveu: pasują do siebie :evil_lol: dziękuje za allegro czyli teraz YANO szuka domku !! ;)
-
Tarnowskie Góry o ile dobrze pamiętam :evil_lol:
-
wiem wiem, kastracja i tak konieczna będzie ;) większość kasy na nią mamy, ale jeszcze 100 by się przydała :evil_lol: Nie wiem czy znajdzie się ktoś kto sprawdzi warunki, ja mam za daleko do niego, jeszcze i tak nic nie wiadomo, czekamy na telefon na razie :roll: ale jestem dobrej myśli ;)
-
[quote name='Brysio']4000km :grin: - metrow chyba heheeh no fajnie brzmi:loveu: oby jeszcze zadzwonił;)[/quote] 4000 m :evil_lol: przesadziłam z kilometrami :eviltong: No mam nadzieję że się zdecyduje na piesia bo byłoby mu tam dobrze :loveu:
-
Dzwonił do mnie pan właśnie w sprawie miśka ;) Pan jest z Tarnowskich Gór (czy coś takiego :evil_lol:), mówi że potrzebuje psa straszącego wyglądem, miał mastifa ale nie dawno odszedł (miał nowotwór), w domu jest jeszcze sunia CC, pan ogólnie dobre wrażenie na mnie wywarł, mówi że pies mieszkał by w ocieplanej budzie, mają działkę 4000km, lasek itd. :loveu: Potrzebuje takie psa który by pilnował terenu, ale nie chce agresywnego psa, mówi że zastanawiał się nad kaukazem, ale waha się bo wiadomo jakie one mają charakterki :diabloti:. Rozmawiałam z nim dość długo, mówi że godzi się na kastrację bo nie zależy mu na szczeniakach, po za tym nie chce żeby coś wyszło z tą suczką CC, ona mieszka w domu bo jest jak sam powiedział nie odporna na zimno, bo krótkowłosa, czyli pan ma pojęcie o potrzebach psów i wie które się nadają a które nie do mieszkania w budzie :loveu: Mówi że od przyszłego tygodnia idzie ze swoją sunią na szkolenie profesjonalne i mówi że jak coś to zabierze też naszego berniego :loveu: Mówi że troszkę się obawia kastracji bo jakiś wet :angryy::angryy: mu powiedział, a właściwie nagadał głupot że psy się robią agresywne, albo leniwe itd. ale powiedział że skonsultuje się jeszcze z innymi wetami i do mnie zadzwoni jak się zdecydują, kurcze fajnie by było jakby się zdecydował, bo według mnie miśkowi było by cudownie u nich, trzymajcie kciuki
-
[QUOTE]On już jest na naszej klasie od jakiegoś czasu,tą benie z Zamościa też dodałam :roll:[/QUOTE] dziękuje za NK jest też na bernardyny.net i innych ogłoszeniach, ale nadal jest cicho w jego sprawie :roll:
-
[quote name='aganela']Uważajcie dziewczyny bardzo na PSEudo:oops::-(:-(schron nie da rady wykastrować??:-([/quote] tak wiem, ale póki co nikt się nim nie interesuje :roll: za to mamy w schronie bernardyna ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-szukamy-odpowiedzialnych-wlascicieli-133187/"]KILK[/URL]) który jest w centrum uwagi wśród peudo hodowców :angryy: i najpierw to on będzie ciachany, bokserem nikt się nie interesował :placz:, a on jest taki cudowny :loveu: Potwierdziłam aktywację ogłoszeń ;)