Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [quote name='puzzle']Takiej nie chce:shake:, moje flexi sa zawsze cale obdrapane, a takiej zmasakrowane sobie nie wyobrazam, zreszta d moich psow nie pasuje:evil_lol:.[/quote] heh :evil_lol: mi się podobają te smycze, ale u mnie też by długo ładnie nie wyglądała :eviltong:
  2. Mam zdjęcia na telefonie ;) jutro jadę do niego do szpitala z Nikonem to mu cos pstryknę i wam pokaże, o ile mnie wpuszczą na oddział :roll:
  3. fioletowe flexi to tylko takie widziałam [url=http://allegro.pl/item545668906_flexi_smycz_automatyczna_elegance_sklep.html]FLEXI SMYCZ AUTOMATYCZNA ELEGANCE ---------- SKLEP (545668906) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. [quote name='Brysio']nie mam sznas w srode podjechac do Oswiecimia bo nie mam auta w srode;/ a w czwartek juz do Wrocka trza jechac;)[/quote] jakoś poradzimy sobie ;) mam tylko nadzieję że ona lubi jeździć autobusami i nie ma choroby lokomocyjnej :evil_lol:
  5. Pani zdecydowana ;) podam ci na Pw numer do niej, żeby uzgodnić wszystko jak twój tata pojedzie, ja nie dzwonie bo tak bez sensu będzie, zwłaszcza że ja nie mam pojęcia gdzie się z nią umówić :evil_lol: Wrocławia w życiu na oczy nie widziałam :eviltong: Fajnie jakbyś dała radę przyjechać po małą bo ja do Katowic nei jeździłam nigdy autobusem, w ogóle tam nie jeżdżę, Krk na pamięć znam ale Katowice.. :roll: ale jakby się nie dało to jakoś dojadę, najwyżej się zgubimy z Niunią :eviltong:
  6. [quote name='Brysio']kurcze jak mam jechac w czwartek to musi mi ja ktos w srode przywiesc, niestety moj staruszek jest w srode w wawie wiec ja nie mam szans na auto a oswiecim i wrocek to 2 rozne strony;/[/quote] ja w poniedziałek jadę ze szczeniakiem do Krakowa autobusem, mogę ewentualnie pojechać we wtorek do Katowic na dworzec (tylko nie wiem gdzie to bo w życiu tam nie byłam :evil_lol:) i byś ją musiała już z dworca odebrać :p mogła by jak coś przenocować jeden dzień u ciebie?
  7. [quote name='puzzle']Jezeli jest to firma szyjaca, a nie tylko nadrukowujaca swoje logo, to napewno zrobia. Ja sie zastanawiam nad biala szyta na okraglo na wystawy:razz:, z czasem sie pobrudzi i bedzie mi do psa pasowac:evil_lol:.[/quote] no fakt :roll: oby jednak szyli Ja chce różową bo mam taką obrożę skórzaną, a żadna smycz mi do niej nie pasuje
  8. dziękuje wam ;) Tak maluch będzie miał na imię Kacper, tzn już ma :evil_lol: Ale to oczywiście nie była przemyślana decyzja, po prostu nei mogli się zdecydować na imię, a lekarz poprosił Grześka (męża mojej siostry) o podanie jakiegoś do papierów i ten z głupoty powiedział Kacper, no i tak już zostanie :evil_lol: Mały ważył 3600 i miał 54 cm wzrostu, duży chłopak z niego :loveu: ma ciemne włosy, uffff :eviltong: ulżyło nam bo bałyśmy się że będzie blondynem po tatusiu, a my z siostrą preferujemy ciemnych :p posłali mi zdjęcia, śliczny jest, taki malutki i pucaty, nos ma jak moja siostra :loveu: ale co jest dziwne ma dziurkę na brodzie (jak John Travolta :loveu:) :crazyeye::crazyeye: dziwne jest to że ani moja siostra ani jej mąz nie mają takiego czegoś :evil_lol::evil_lol: ale bez obaw to na pewno nie sąsiada ani listonosza hehe W ogóle to dziś jest 27, czyli urodził się tego samego dnia co chrzestna (czyt. ja :cool3:) tylko ze ja w październiku a on w lutym, bosze oby tylko nei poszedł w moje ślady :eviltong:
  9. [quote name='DorkaWD']Przy galerii jest info, że są tam fotki tylko przykładowych produktów ;) Jestem pewna, że gdy złożysz zamówienie to dostaniesz swoją upragnioną różową,, okrągłą smyczkę :razz: Mnie też wzięło na taką, tylko w czerwieni :diabloti: Ale jeśli w ciągu najbliższego półrocza kupię smycz lub obroże dla psa to mnie mąż z domu wypędzi :loveu: Wolę nie ryzykować :oops:[/quote] tak wiem że to przykładowe zdjęcia, ale masz tam też pełna ofertę gdzie piszę która smycz jest dostępna w jakich kolorach i tam też nie ma różowej smyczy, więc wątpie że taką posiadają skoro nie mają jej w ofercie, napisałam do nich maila więc zobaczymy
  10. [quote name='DorkaWD']A to? [URL="http://www.lord-zph.pl/Galeria/B_Smycze%20skorzane%20i%20welurowe/slides/B52%20Smycz%20skorz.szyta%20na%20okraglo%200226.html"]Galeria/B_Smycze skorzane i welurowe/B52 Smycz skorz.szyta na okraglo 0226[/URL] Zrób przegląd galerii w LORDzie :razz:[/quote] przeglądałam, wiem że mają szyte na okrągło, ale nie mają ich w kolorze różowym takie jakie bym chciała
  11. [quote name='DorkaWD']Sprawdź ofertę LORDa :loveu: Mają smycze szyte na okrągło w różnych kolorach :crazyeye: Róż pewnie też można zamówić (jeśli nie ma w ofercie). W kilku wzorach jest róż. [url=http://www.lord-zph.pl/]Witaj na stronie firmy "Lord"[/url][/quote] sprawdziłam ich ofertę, nie mają smyczy szytych na okrągło :placz: ale napisałam maila do nich więc może, może... tylko że ten róż nie jest taki ja chciałam, ale już bym go przeżyła :roll:
  12. [quote name='DorkaWD']Sprawdź ofertę LORDa :loveu: Mają smycze szyte na okrągło w różnych kolorach :crazyeye: Róż pewnie też można zamówić (jeśli nie ma w ofercie). W kilku wzorach jest róż. [url=http://www.lord-zph.pl/]Witaj na stronie firmy "Lord"[/url][/quote] już poogłaszam dzięki ;)
  13. tak wiem, chodzi mi raczej o transport PL-Niemcy, potrzeba transporter czy nie? nie mam pojęcia
  14. oo tak też było by fajnie, bo nie trzeba by było robić dwóch kursów ;) [B]Powiedźcie mi jeszcze co z tą klatką czy transporterem? jaki jest potrzebny? [/B]
  15. wiem że byłą byle jaka firma bo jakby byla to firma jakaś znana to bym ją znała i zapamiętała :eviltong:
  16. [quote name='Brysio']teraz gadałam z ojcem, auto mamy do 10 marca, jesli nie bedziue miał zadnej delegacji tego 4 to bede miec auto[/quote] to fajnie by było, ale kiedy będzie wiedział czy ma delegacje czy nie, bo musimy miec coś w zastępstwie jakby co
  17. [quote name='Tinka:)']a widziałaś na żywo? ładnie zszyte i miękkie :razz: jeszcze może lord robi ale do nich trzeba pisać[/quote] ja gdzieś kiedyś widziałam w necie takie smycze z bylejakiej firmy, super były i teraz nie mogę sobie przypomnieć z jakiej to było :razz:
  18. [quote name='Tinka:)']a ja po raz któryś piszę, że woza robi :razz:[/quote] ale te wozy mi się nie podobają
  19. [B]a ja ponaglam pytanie po raz setny w tym wątku :evil_lol: czy ktoś wie gdzie w [U][I]internecie[/I][/U] można dostać smycz skórzaną, różową , szyta na okrągło? [/B]
  20. [quote name='ab-agnieszka']No to super ze wszystko sie poukladalo. Trzeba zerknac na transportowym moze ktos jedzie.[/quote] koniecznie trzeba cos znaleźć, ja mogę ją dowieśc do Krakowa ewentualnie, ale z Krk do Wrocławia już trzeba coś znaleźc Także [CENTER][SIZE=5][B][I]SZUKAMY TRANSPORTU OŚWIĘCIM-WROCŁAW, BĄDŹ KRAKÓW-WROCŁAW, NA 4 MARCA PIES MUSI BYĆ WE WROCŁAWIU !!! [/I][/B][/SIZE] [/CENTER]
  21. [quote name='jusstyna85']Kiedy Schronisko wystawia paszport i czip,to pisze go na siebie.Podpisuje umowe z osobą z Niemiec i tym sposobem łatwiej jest...[/quote] bez sensu bo jak pies się zgubi czy coś to gdzie będą go szukać? w Oświęcimiu? W ogóle to chip jest troszkę śmieszny, u nas go odczytają ale czy w Niemczech mają te same czytniki?
  22. [quote name='luka1']klikasz na foto i masz watek, ale chcesz - masz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-o-dzielnym-kudlatym-supelku-131206/#post11763289[/URL][/quote] już znalazłam dzięki, przekażę zdjęcia dalej ;)
  23. [quote name='Brysio']ufff bo juz zaczynałam się stresowac, zacznijmy szukac transportu do Wrocka na 4 marca? ze mna nie wiadomo.. tato zmienia prace a auto było firmowe, wszystko wyjasni sie na dniach wiec lepiej sie zabezpieczyc[/quote] SZUKAMY TRANSPORTU !!! tak musi być na 4 marca, bo 5 do Niemiec już jadą, mam numer do pani która będzie sunie transportować Powiedzcie mi w czym ona ma być przewieziona? w torbie, ma być przypięta psami? w klatce? bo będzie to trzeba kopic, ale koszt pokryje już ta pani ;)
  24. [quote name='luka1']smallpati w moim podpisie jest piesek przypominający yorka. Troszkę wyrośniety jak na miniaturowego yoreczka ale takie większe też sie trafjają. Bierz Supełka - spokojny i bardzo potrzebujacy, a lepszy od rasowego- papierowgo. Łap okazję bo znowu przegapisz. :cool3:[/quote] w moim podpisie jest mój pies :eviltong: to mix yorka i shih tzu Supełek? możesz podać link do wątku? edit juz znalazłam ;)
  25. ciężki wybór :evil_lol: ja mam planeta i mam red sport, podoba mi się viva i niebieski sport także nie wiem co bym wybrała, pewnie bym kupiła 4 obroże :evil_lol: ale może na początek to sporty żeby psiaki miały te same wzory ;)
×
×
  • Create New...