Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. Z dzisiejszej wyprawy nad rzeczkę :cool3: [IMG]http://images37.fotosik.pl/103/dc49af1a52348c23med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/107/c1deaff6635030bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/107/df1d3e315dabeb1dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/107/d3a8fc00771f65f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/108/665d3be0aa4e7bf1med.jpg[/IMG]
  2. [quote name='madziulik_13']Proszę o pomoc w szukania obroży jakiś ładny niebieski wzorek :) Z góry dzięki ! :)[/quote] w jakim rozmiarze potrzebujesz :cool3:
  3. M. jest leniwa i biegać nie chce, więc marznie czemu częściej nie możecie jeździć?
  4. wypłosz, wypłosz :evil_lol: ja teraz w ogóle na spacery nie chodzę bo chora jestem :mad: ale i tak o tej porze roku nad wodę nie jeździmy bo za zimno młodej, szybko marznie i się trzęsie, a nie chce żeby chora była
  5. [QUOTE]A Carmen to od zawsze kocha wodę, wszędzie, byle nie w wannie :diabloti:[/QUOTE] skąd ja to znam :cool3: [URL]http://i42.tinypic.com/fp2fiq.jpg[/URL] ona też tak durnie wygląda jak M. kiedy jest mokra :evil_lol: taki wypłosz :eviltong:
  6. posłałam ci Pw :cool3: ale skaczą posty :angryy: M. znalazła nowe miejsce do spania :evil_lol: śpi w bujaku Kacpra :evil_lol: najlepiej jeszcze jak ktoś ją huśta, wtedy jej najlepiej to pasuje :eviltong:
  7. [quote name='Feigned']aa to Axel też jakoś ok. 30 cm ma :eviltong: o to pokaż w nowej fryzurze. :razz:[/quote] no to M jak najbardziej pasuje ;) nie mam nowych zdjec :eviltong:
  8. Betti :mad::mad: przestań mi M. z szczurkiem porównywać :mad::evil_lol: szczurkiem to ona dopiero dziś jest, bo ją tak obcięłam do łysa :diabloti:
  9. [quote name='Feigned']hopnął post. :roll:[/quote] ciągle skaczą :mad:
  10. [quote name='Feigned']szkoda, że nie mniejsze te obroże, z mojego to by zleciała M-ka :evil_lol: [URL]http://images39.fotosik.pl/103/26ee664af08b2a0fmed.jpg[/URL] te jest naaj :diabloti::loveu::loveu:[/quote] ile ma cm twój potwór w szyi ? moja ma 29 i S też by pasowała, ale wole szersze obroże ;)
  11. bo ja rzadko choruję, ale jak już to zawsze jest wina nie doleczone j choroby :evil_lol: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/9782/dscf5869.jpg[/URL] :loveu:
  12. [quote name='betty_labrador']to ile juz lezysz w tym łóżku? miesiac? :cool3: a na co jestes chora? przeziebienie? No wiesz -nikt Ci nie zabroni wyjscia na spacer, chyba ze Cie przykłuli do wyrka pasami :evil_lol:[/quote] przeziębiona i leże 4 dni :evil_lol: ale dla mnie to męka :eviltong: hehe ja zawsze nie doleczę choroby, nie dojem leków itd. ale nic mi nie jest, tylko że jak zachoruje za pół roku, to moi rodzice twierdzą że moja wina bo nie doleczyłam się, jak chce wyjść to się wdzierają, więc dla świętego spokoju nie wychodzę :evil_lol:
  13. [quote name='mineralna_']a jakie masz na zbyciu, jeśli można spytać? :razz: tak nawiasem to mam już szeleczki od Ciebie :loveu:[/quote] tak nawiasem pamiętam :eviltong::evil_lol: mam na zbyciu rogzowe M czyli 16mm, na zatrzaski: [LIST] [*] planet rogz, [*]raf. camo [*]funky retro (nowa z metką) [/LIST] i zaciskową red sport ;)
  14. dziękuje ;) ee nie było jeszcze tak źle z zarostem, ale i tak dziś młodą ogoliłam :evil_lol: ja o dłuższych spacerkach mogę pomarzyć póki co :roll: ale jutro już nie wytrzymam i gdzieś pójdę chyba, ileż można leżeć w domu :roll:
  15. właściwie mam kilka obroży na zbyciu :cool3: trzeba wymienić kolekcje na wiosnę :evil_lol: fajny ten łańcuszek, tylko zauważyłam że farbi siersc jak M. ma ją dłużej na sobie :roll: ale ja i tak często zmieniam jej obroże więc tragedii nie ma
  16. [quote name='mineralna_']Fajny ma półzacisk :cool3: Ja też na taki 'poluję' :evil_lol:[/quote] lubię go bardzo :loveu: super wygląda na psie i jest wygodny, mam chyba 12 obroży na klipsy ale wolę chyba łańcuszki :loveu:
  17. [IMG]http://images39.fotosik.pl/103/26ee664af08b2a0fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/107/ed16ce6e506daf0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/106/eb1ced988b78832cmed.jpg[/IMG]
  18. dziękuje ;) [IMG]http://images42.fotosik.pl/103/58dad198b5a547b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/103/3d1e50807d73fb1fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/102/560548094ac884cemed.jpg[/IMG]
  19. to schroniskowy emeryt :evil_lol:
  20. [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B]Halo Staruszku gdzie twój dom? :roll:[/B][/COLOR][/SIZE]
  21. Witaj ;) Wieki nas tu nie było :oops: ale ostatnio nie mam czasu na nic (i nie dlatego że jest Kacper :eviltong:), teraz chora jestem to mam troszkę czasu na dogo bo z domu nie wychodzę :roll:
  22. [URL]http://images41.fotosik.pl/102/88cdce7d9717ebd1.jpg[/URL] :loveu::loveu: mówiłam że fiolet do Mayki a pomarańcz dla Aresa będzie idealny :evil_lol: jak już coś będziesz wiedzieć o cenie :cool3: to pisz :evil_lol:
  23. [URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/P1140117.jpg[/URL] jaka poważna :loveu::loveu: a co to za żaba rozkraczona tam z tyłu siedzi? :diabloti::evil_lol:
  24. [URL]http://www.animals.amiplay.pl/img/obroze/nx/nx/obroza_nx_wzo_egi.png[/URL] ta jest fajna
  25. Banerki prosto od Paris :diabloti::evil_lol: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3949/image5zsf.jpg[/IMG] [URL="http://img22.imageshack.us/my.php?image=image4qrr.jpg"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4832/image4qrr.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img22.imageshack.us/my.php?image=image4qrr.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/my.php?image=image4uwt.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...