-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
west highland white terrier -trzy suczki-z pseudohodowli. MAJĄ DOM!
NightQueen replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Napiszcie na 1 stronie że mają domy, a huskim nowy wątek załóżcie ;) P.S wiecie coś może o yorku, wescie do adopcji? -
Nie wiadomo jak będzie miał na imię, bo te imiona które się podobają mojej siostrze, nie podobają się jej mężowi :eviltong: Zdjęć też póki co nie mam, moja siostra miała cesarkę więc dochodzi do siebie, nie odbierają telefonów na razie, była całkiem znieczulona i uśpiona także troszkę to potrwa ;)
-
west highland white terrier -trzy suczki-z pseudohodowli. MAJĄ DOM!
NightQueen replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Nie przeczytałam całego wątku ale nie miejcie mi tego za złe bo mam w domu ogromne zamieszania (siostra na porodówce itd. :evil_lol:) czy wszystkie suczki maja już domy? Moja kuzynka chciała psa, wytłumaczyłam jej że jak chce psa kupić to tylko z rodowodem, udało się i ją przekonałam, wybrałyśmy kilka ras które ją interesowały, york, west, shih tzu, w końcu padło na yorka ;) zadzwoniliśmy do hodowli i umówiliśmy się co do terminu wpłaty zaliczki, niestyet w przyczyn nie zależnych od niej, nie mogła jechac zapłacic, pani psiaka sprzedała, w efekcie kuzynka psa nie kupiła. Westy jej się podobają, ona miała przez długi, dułki czas psiaka, Rita miała grubo ponad 10 lat, zmrała w tym roku na zawał serca, dom jak najbardziej sprawdzony i wiem że pies miałby dobrze, ja osobiście nawet uważam że lepiej by było żeby to starszy pies do nich trafił nie szczeniak ;) Przeglądałam wątki i trafiłam na yorka do adopcji ale już go oddali, później znalazłam ten wątek. Wiem co robię w końcu sama przeprowadzam wizyty przedadopcyjne, także wiem kto jest gotowy a kto nie na psa i z czystym sumieniem stwierdzam że ona jest :) Magda ma 21 lat, ma starszą siostrę i rodziców także nie ma problemu z opieką nad psem, ona pracuje więc finansowo też nie widzę przeszkód (już nawet ma RC, zabawki, smycze, spanko dla psa, było przeznaczone dla yorka który teraz jest u innego własciciela), oczywiście na sterylizację się zgodzi (Jej pies też był wysterilizowany), po za tym mieszka nie daleko więc będę ją miała pod kontrolą :diabloti: -
dziękuje [CENTER][SIZE=4][B]Właśnie zostałam po raz pierwszy ciotką :loveu: moja siostra urodziła mi chrześniaka przed chwilą :loveu::loveu::multi::multi::multi: [/B][/SIZE] [/CENTER]
-
Do schroniska w Oświęcimiu trafiło takie "maleństwo", jak dla mnie to mix z dobkiem [IMG]http://www.otozoswiecim.schronisko.net/images/adopcje/24726.jpg[/IMG] wabi się Diego i ma 2 lata Nie miał szczęścia. Raz oddano go ponieważ był za duży na zabawy z dzieckiem, potem cudem uniknął śmierci głodowej u nowych "właścicieli". Ktoś przywiózł go do schroniska. Teraz staramy się doprowadzić go do normalnego stanu. Szukamy dla Diego tylko dobrego opiekuna. Już zbyt wiele wycierpiał..
-
dziękuje Brysio, za chwilę (jeszcze za wcześnie jest :evil_lol:) zadzwonię do schroniska i się z nimi umówię. Poproszę ją o maila ;) wiem że mała musi być 10 dni od czasu załatwiań papierów w Pl, do 5 marca (dzień wyjazdu) od dziś jest 10 dni, więc muszę to dziś załatwić, KONIECZNIE !! trzymajcie kciuki
-
[B]Mam wieści ;) Ta pani- przyszła właścicielka to Niemka nie mówi po Polsku, poprosiła ta panią o znalezienie psiaka i trafiło na Niuńkę :loveu: Powiedziała że jeśli psiak trafi do Niemiec ([/B][B][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Schlosborn k.Frankfurtu) to podpiszą tam umowę adopcyjną która później wróci do PL, będzie dla nas. Teraz jestem pewna po otrzymaniu maila że ta osoba jest ok, czyli zostało nam zostawianie paszportu i chipa, na 5 marca musi byc w Wrocławiu, zdążymy? :razz: ile na to się gdzieś czeka wiecie? Brysio, mogłabyś przelac mi pieniądze z bazarku na konto? jutro skontaktuje się z Kasią ze schroniska i wybiorę się tam żeby zabrac sunie do weta na chipowanie ;) [/B] [/SIZE][/FONT][/B]
-
pewnie, będę wcinać a później się w spodnie nie zmieszczę :evil_lol: a ty na co czekasz, opychaj się :mad::eviltong:
-
słuchajcie, dostałam maila od tej pani, jej znajoma zdecydowała się na sunię :p mam jej tylko podać tel. stacjonarny (bo tańsze rozmowy są) i dogadam się z nią. Wizyty nie zrobimy bo w Niemczech będzie trudno, nie wiem dlaczego tamta pani nie dzwoniła do mnie, może to nie Polka, może nie ma jak się z nami skontaktować, nie wiem, wiem że mała szans nie ma zbyt wielkich, to pierwsza osoba która się sunią zainteresowała. Z rozmowy nie wywnioskowałam nic złego, sama nie wiem, co wy o tym myślicie?
-
dziękuje ;) Kalorie liczymy, zjadłam jednego pączka i mam wyrzuty sumienia :eviltong: pewnie będę biegać wieczorem :evil_lol: Kulki się robią Moli i to jest tragedia po prostu :shake: ledwo wyjdziemy na spacer a już trzeba wracać bo ona w kulach cała :roll:
-
dziękuje ;) [QUOTE]całkiem przypadkowo? nonono :cool3: bez przeróbek? ale swietne serio :P [/QUOTE] weszła w kadr to pstrykłam zdjęcie :evil_lol: bez przeróbek, to zdjęcie jest prosto z aparatu zrzucone :p [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/moonPICT7927copybluebirds640.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye: super, świetnie uchwycony moment, no i ten klimat :loveu: masienka fajne, ale drażni mnie krzak po lewej ;)
-
właściwie to przypadkowy pstryk :evil_lol: tło wcale nie było dla niej, sesje robiłam kuzynce a Moli się wcisnęła do zdjęcia :eviltong:
-
[quote name='Mudik']Śliczności!!!:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img27.imageshack.us/img27/4884/dsc0109ar0.jpg[/URL][/quote] a jaka zarośnięta :oops::evil_lol:
-
jak bym sprzedawała coś nie przyzwoitego to tez by wszyscy widzieli :eviltong: P.S już sprzedałam chyba kurtkę :cool3: a tu taki coś [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4884/dsc0109ar0.jpg[/IMG]
-
zwierz dla odmiany :p [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4884/dsc0109ar0.jpg[/IMG]
-
Odpisała mi na maila, nie odbierała bo ona jest za granicą :p Póki co ona nic nie wie, ta jej znajoma nie dała jej znać, wszystko się okaże w najbliższym czasie, ale jeśli do adopcji to do 3,4 marca najpóźniej będziemy musieli ją dowieść z paszportem do Wrocławia, bo prawdopodobnie już 5 będą wyjeżdżać do Niemiec. Pani się pyta o koszty adopcji, kosztów samej adopcji nie ma, ale wiecie ile może kosztować paszport i chip?
-
[quote name='Brysio']zalezyjaki to bedzie dzien i pora i czy ojciec nie bedzie na delegacji zobaczymy, a kiedy ona chce wyjechac?[/quote] póki co nic nie wiem, jutro ma mi zadzwonić czy bierze ją czy nie, więc jutro się okaże, ma dzwonić ok 12, 13 ale dam wam znać później, bo mnie nie będzie w domu ;) Wszystko jutro wypytam, dziś z nią chwilę rozmawiałam bo jej się spieszyło, ale to raczej nie fundacja, jej znajoma po prostu wypatrzyła ją i poprosiła ta panią żeby zadzwoniła i się dowiedziała wszystkiego, okaże się wszystko jutro, ale trzymajcie mocno kciuki, w Ośw. w schronie przybyło strasznie dużo psów i miejsc brakuje, psy są na łańcuchach na zewnątrz :placz: