Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [quote name='Tinka:)']eee, bszytka :diabloti: w klacie dobra ale za długa- szczurzy ma 35cm ;)[/quote] tys jest bszytka :diabloti::eviltong: u Moli to w klacie za duża, wisi jej za bardzo, bo ona ma 55cm, a Moli ma 50, to 5 cm to dużo w przypadku tej kurtki :roll: P.S kupiłam sobie czerwoną kurtkę z skóry (eko skóry oczywiście, bo w zwierzątkach nie chodzę :eviltong:) :p
  2. [quote name='jusstyna85']Jaka to Fundacja?[/quote] to chyba prywatna osoba ;) Brysio czyli w ostateczności mogę na ciebie liczyć :cool3::loveu:
  3. [quote name='Tinka:)']pokaż, jaka? :cool3:[/quote] na ciebie za mała, na Grama za duża :eviltong: taka :cool3: [url=http://allegro.pl/item558495865_kurtka_militarna_ortalion_dla_psa_nowa.html]Kurtka MILITARNA,ortalion dla psa NOWA!!! (558495865) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. Mam wieści, przed chwilka dzwoniła do mnie pani w sprawie Niuńki :cool3: Powiedziała ze jej koleżanka jest zainteresowana (jutro ma mi dać znać czy na 100%) jej adopcją, ale ona ją zabierze do Niemiec, są tylko dwa ale, pierwsze to że musielibyśmy małą dowieść do Wrocławia, bo stamtąd by ja zabrali do Niemiec, a dwa to że trzeba ja zaczipowac i wyrobić paszport żeby mogła wyjechać. Pieniądze te które są nazbierana były by prawie na chip i paszport, no i ewentualny dojazd do Wrocławia, jutro będzie dzwonić i mi powie czy jest pewna ta pani i czy bierze mała, to było by super, bo nikt inny się nią nie interesuje, a tak miała by szansę na domek. Chip i paszport mały problem, tylko ten dojazd, trzeba coś wymyślic. Czy ktoś z was robi kursy Oświęcim- Wrocław, albo chociaż Kraków- Wrocław? bo do Krk moge ją sama dowieźc
  5. [quote name='WŁADCZYNI']czekoladę umiem uzasadnić, ale rodzynek jakoś nie - nic mi nie przychodzi do głowy na wszelki wypadek nie daję. [/quote] Ja się przekonałam na własnej skórze dlaczego rodzynki są Fee :roll: Dawałam psu bo nie wiedziałam czym to grozi, dawałam jej jako nagrodę, później się pojawiły problemy z wypróżnianiem się, wymioty (3 razy dziennie wymiotowała żółcią), była apatyczna :roll: nie wiedziałam o co chodzi wię[URL="http://www.euroanimal.pl/Zatrucie_rodzynkami_u_ps%C3%B3w_%28Klinika_Weterynaryjna_%22Therios%22%29"]c [/URL]prześledziłam wszystko co jadła i doszło do rodzynek,[URL="http://www.euroanimal.pl/Zatrucie_rodzynkami_u_ps%C3%B3w_%28Klinika_Weterynaryjna_%22Therios%22%29"] KLIK [/URL] Pies się pożegnał na stałe z rodzynkami i już jest ok, na szczęście do większych problemów nie doszło [QUOTE]Klementyna ma bardziej wyrafinowany smak , ostatnio zwinęła mojemu TZ 100zł i zeżarła :evil_lol: w bankomat się chciała bawić czy co :niewiem:[/QUOTE] Mój spaniel wszamał 50zł, leżało na stole 10 i 50, ale wiadomo było że wybierze to lepsze :evil_lol:
  6. [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9003xc_640.jpg[/URL] podoba mi się ;) fajnie uchwycone ja mam coś takiego jeszcze [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1316/dsc0075qt7.jpg[/IMG]
  7. [QUOTE]Hej pati:-D aż nie wierze ze tu tak cicho:diabloti: jakies fotki bys dała albo cos:razz:[/QUOTE] yy bo czasu nie mam, mam masę rzeczy na głowie, u mnie w schronisku jest strasznie dużo psów i miejsc brakuje, w domu ciężarna siostra już prawie rodzic będzie, zamieszanie jak nie wiem :roll: Moli zapuszczona jest, nie ogolona bo czasu ni mom :razz: ale zdjecia jakieś mam to dam później ;) [QUOTE] wow small super ze namowilas ja do zakupu rodowodu :cool3: ale ta obroża ... :eviltong: no ujdzie w tłoku :diabloti:[/QUOTE] dar przekonywania mam i tyle :diabloti::evil_lol: [QUOTE] Cześć!:multi: Co tam u was? Zapraszam. [/QUOTE] żyjemy, ledwo co, ale żyjemy :evil_lol: [QUOTE]co TY na allegro sprzedajesz kurtke militarną Molaczka? pytałas ja o zdanie? :cool3: :mad:[/QUOTE] :evil_lol: chyba muszę "odwiązać" Nk z allegro :eviltong: kurtka za duża jest i muszę sprzedać :roll: nie chcesz dla Tośki czasem? :cool3:
  8. [quote name='Viris']Tak to hilton.[/quote] ona jest zapinana na klips?
  9. [quote name='SZPiLKA23']Ślicznie wygląda :loveu: Jak poluzujesz na szyi to na pewno troszkę "wydłuży" dolny pasek i szelki beda dalej za paszkami[/quote] tylko boje się że wtedy będzie z nich wychodzić :roll:
  10. [B]Viris[/B] fajnie wygląda w tej obroży bulwa :loveu: co to jest hilton?[B] Nasz nowy dobytek :cool3: [IMG]http://images43.fotosik.pl/64/1dfe110cf09c3943.jpg[/IMG] [/B] tu widać jak blisko pach idą paski, a pasek pod brzuchem jest poluzowany na maksa :razz: mówiłam że ona niewymiarowa jest :roll: rogzowe szelki jeszcze bliżej ida pach i ją obdzierają, zobaczymy jak będzie z tymi [B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/64/4bb0912a3e5d1458.jpg[/IMG] [/B]dobrze ma ustawione te szelki? nie wiem czy nie poluzować jej jeszcze na szyi? [B] [IMG]http://images38.fotosik.pl/60/4107e3060deba3b4.jpg[/IMG] [/B]
  11. nie ma wątku wzrost hmm gdzieś do połowy uda, może ciut wyższy, trudno określić mi teraz
  12. [quote name='Tinka:)']mój pies od 2 lat jest dzień w dzień na lince, czy wygląda na nieszczęśliwego? [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaP1020414.jpg[/URL][/quote] oj bardzo nieszczęśliwy, smutny :mad::evil_lol:
  13. [quote name='puzzle']Ja mysle, ze w przypadku Moli to tylko kwestia czasu:evil_lol:[/quote] hehe :evil_lol::evil_lol: bardzo możliwe, póki co jestem dobrej myśli :eviltong:
  14. Do schroniska w Oświęcimiu trafiło takie "maleństwo", jak dla mnie to mix z dobkiem [IMG]http://www.otozoswiecim.schronisko.net/images/adopcje/24726.jpg[/IMG] wabi się Diego i ma 2 lata Nie miał szczęścia. Raz oddano go ponieważ był za duży na zabawy z dzieckiem, potem cudem uniknął śmierci głodowej u nowych "właścicieli". Ktoś przywiózł go do schroniska. Teraz staramy się doprowadzić go do normalnego stanu. Szukamy dla Diego tylko dobrego opiekuna. Już zbyt wiele wycierpiał..
  15. [quote name='Magda25']Moon, a jak wytrzymałość tej zabawki-gazety? Piszczy to? Łatwo przegryźć? Szukam bowiem piszczącej (koniecznie) zabawki, ale żeby przeżyła chociaż kilka dni. [/quote] miałam taką gazetę dla spanielka ;) pies zabawek nie niszczył w ogóle, ale gazeta się rozwaliła, guma nie jest mocna więc w czasie zabaw i szarpań w końcu poddała się, ale miał ją dośc długo, bo kilka miesięcy ;) [URL]http://www.hotel-pupil.pl/allegro/P1030019.jpg[/URL] przyszła mi taka z tele zoo jako nagroda w konkursie, powiem że jestem mile zaskoczona :crazyeye: piłka się super odbija i pies jej nie zeżarł, a moja mała pochłania wszystko :evil_lol:
  16. natchneliście mnie i chyba dziś też wyfryzuruje swojego kundla :evil_lol:
  17. [quote name='ariss']znalazłam jeszcze takie;) [URL="http://www.boyztoyz.pl/sklep/snowboard-rekawice-level-damskie-ctsg/butterfly-szare_10677.html"]BOYZTOYZ.pl- SNOWBOARD, PAINTBALL- Sklep internetowy i stacjonarny.[/URL] ale pewnie znów będziesz wybrzydzać:evil_lol:[/quote] prawie 300zł ale co tam :evil_lol: ten wzorek po prawej (kratka?) mi się nie podoba :roll::diabloti: Przyszły mi szele trixie :cool3:
  18. przyszły mi szelki z trixie :multi: bałam się wymiarów i powiem że ledwo, ledwo ale są dobre, pasek pod klatką mam na maksa rozszerzony, a i tak mógłby być dłuższy, ale nie jest źle ;)
  19. [QUOTE]przeciez zartowalam :P [/QUOTE] przecież wiem :eviltong: [QUOTE]ja jestem zdecydowanie na TAK:loveu:zdjęcie fajne:razz:[/QUOTE] dziękuje :p To zdjęcie robi furorę :evil_lol: wszyscy do mnie piszą że chcą taką sesję, zboczeńcy :evil_lol: [QUOTE]Troszkę z innej beczki :oops: Szukam kogoś po psychologii, - kryminologii, nie znacie ??? [/QUOTE] raczej nie znam, a co się stało? Odniosłam dziś pełen sukces :multi::multi::multi: Znajoma chciała yorka, nie była raczej przekonana do rodowodu, ale udało mi się ją zbałamucić na naszą stronę :loveu: nie tylko przekonała się że rodowód nie zbędny, ale dziś obdzwoniłyśmy hodowle, tzn. ja rozmawiałam z ludźmi bo ona nie wiedziała o co ich pytać, no i w sobotę jedziemy podpisać umowę z panią, wybraniec to szczeniak, raczej sunia :loveu: z Krakowa z hodowli Ali Grażki (chyba dobrze to napisałam:roll:), tatuś New York (chyba) Lazur coś tam :eviltong: nie pamiętam :evil_lol:. Ba to nie wszystko, wciągam ją tez do grona obrożo maniaków i aktualnie idzie do niej smycz i obroża rogza :diabloti: ja to mam dar przekonywania :evil_lol:
  20. [quote name='betty_labrador']dlaczego wszyscy twierdza ze jestem zboczona :P to taka ludzka przypadlosc? :eviltong: :)[/quote] skoro wszyscy tak twierdza to cos w tym musi byc :diabloti:
  21. [QUOTE]:-o OHHHHHH ...to dlatego ma taka smutna mine, i zakrywa sie kapelusikiem..chlip chlip. ;( ale wszystko zostaje w rodzinie :eviltong:[/QUOTE] zakrywa się bo jej się śmiać chciało :evil_lol: bo cała sesja była śmieszna, jak Ania latała owinięta w prześcieradle po całym domu :eviltong: [QUOTE][I][URL]http://img150.imageshack.us/img150/6329/an1ju8.jpg[/URL] świetne zdjęcie ;-)[/I][/QUOTE] dziękuje ;)
  22. puzzle wiedziałam że tak będzie :diabloti::evil_lol: różowa nie będzie wcale za jasna, ja tak miałam z ice bones dla mojej, bałam się że nic nie będzie widać, a wygląda bardzo fajnie :loveu: na Hebe też róż będzie fajnie wyglądał ;)
  23. [QUOTE]Smallku nie mam zboczenia, poprostu sfotografowałam jedna z wielu :eviltong: czynności z zycia codziennego mojej suki :eviltong: a tak nawiasem, milo ze wpadlas :-D[/QUOTE] ja tu zboczenie wyczuwam :evil_lol: biedna Tosia co ona musi przezywać, jest molestowana aparatem na każdym kroku :evil_lol: a miło mi że tobie miło ;)
  24. [quote name='betty_labrador']uu coz to za Ania?[/quote] moja kuzynka ;) którą molestowałam :eviltong:
  25. [URL]http://img25.imageshack.us/img25/3334/dscf5647ew7.jpg[/URL] znowu :mad::mad: Betty ty masz jakieś zboczenie :evil_lol:
×
×
  • Create New...