Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [quote name='Gonia13']10letni pies to nie jest jeszcze dziadziuś...........:placz: Oby sie udało:placz:[/quote] dla innych młodziaków schroniskowych to jest dziadziuś, dlatego tak na niego mówię ;)
  2. Dziadziuś jest średniej wielkości, powyżej kolan, ale jest dość masywny i sprawia wrażenie wiele większego. Tymczas byłby jak najbardziej dobrym wyjściem, ale teraz z tymczasami jest problem, bo albo zajęte albo płatne, z tym że ceny są przerażające, starsznie wyskoie :shake:
  3. imię: Kłapuś płeć: pies wiek: 10 lat 2 miesiące rasa: mieszaniec miasto: Oświęcim sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak charakter i opis: Kłapuś trafił do schroniska w fatalnym stanie. Wychudzony, smutny, słaby.. Gdy przywieziono go do schroniska , sprawiał wrażenie jakby niebo się przed nim uchyliło. Gdy wyścieliliśmy budę nowymi poduchami i kocykami, pod zadaszeniem budy umieściliśmy miskę z ciepłym , gotowanym i miękkim jedzeniem, Kłapuś był tak bardzo szczęśliwy, że chciało się nam płakać ze wzruszenia. Po napełnieniu brzusia, zwinął się w kłębek i ani myślał wychodzić z budy. Ze szczęścia tarzał się i ocierał w kocyki:smile: Teraz powoli nabiera ciała, został odpchlony i odrobaczony, więc nic mu już nie dokucza. Ostatnio odbył wizytę w gabinecie fryzjerskim dla psów, gdzie otrzymał gratisową kąpiel w super szamponach i balsamach:smile: Teraz jest pachnący, i zdrowy. To cudowny pies! Ma w sobie tyle miłości, łagodności i wdzięczności, że jeśli tylko dacie mu szansę, to zapełni Wasze serca najpiękniejszymi uczuciami. Przy nim odkryjecie prawdziwą przyjaźń i wierność. Dajcie mu szansę, bo naprawdę warto. Dlaczego tyle o nim piszemy?Ponieważ chcemy abyście poznali jego los, który w każdej chwili może się diametralnie zmienić.. Boimy się, że przy tym wielkim przepełnieniu w schronisku, ktoś uzna, że tak stary pies nie ma szans na adopcję i trzeba go uśpić. Nie wyobrażamy sobie tego, ale nie mamy wpływu na wszystkie decyzje w schronisku:-( Błagamy Was o litość dla tego pieska, zapewne przeszedł w życiu już dosyć krzywd. Czy pomożecie nam znaleźć dla Kłapusia dom? http://www.dogomania.pl/forum/f28/10-letni-staruszek-szuka-domu-gdzie-przezyje-ostatnie-lata-135121/
  4. dobry pomysł, zaraz go tam dodam ;)
  5. nie ja robiłam banerki ale M&T ale dziękuje ;) Kłapuś szuka domku :cool3:
  6. [quote name='infers']Nimo Pati, pewnie zajmuje się siostrzeńcem:cool3:[/quote] jestem, jestem tylko pisac mi się nie chce :evil_lol:
  7. [QUOTE]Pati, a od czego jest takie pogotowie imprezowe? :evil_lol: Zbieranie tego co ktoś zwróci? :diabloti: Przenoszenie "zwłok" w bezpieczne miejsce? :lol:[/QUOTE] hehe :evil_lol: moja praca polega na noszeniu kamizelki i dozorowaniu wszystkiego, a od reszty to ja mam ludzi :eviltong::evil_lol: na szczęście wczoraj na imprezie nie było potrzeby zbierania czegokolwiek i przenoszenia osób, bo wszyscy byli w stanie sami się przetransportować do pokoju z wiaderkami :evil_lol: No proszę jak się galeria ruszyła ;) to chyba z okazji świąt :evil_lol:
  8. Ja i pracą mego życia :diabloti::evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/103/e2d8f256ce311151med.jpeg[/IMG]
  9. dziękuuje ci ślicznie :loveu::loveu:
  10. kolejne biedacto :-( ale sliczny :loveu: ma pyszczek jak cziłka :evil_lol:
  11. Gdze twój domek Staruszku :-(
  12. Ja rozpoczęłam własną produkcję zabawek :evil_lol: Wkrótce dodam zdjecia :cool3:
  13. tak, starsze psy ą niesamowite, takie majestatyczne :loveu: a Kłapuś to już hrabia w całej okazałości :loveu::loveu: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Wesołych Świąt [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4];) [/SIZE][/FONT][/CENTER]
  14. znów go widziałam :loveu: kurcze, nie wiem czy on czasem nie mieszka u mnie w bloku, to bardzo możliwe, bo ja ludzi nie znam :evil_lol: a on często tu chodzi, jak następnym razem ich spotkam to zapytam :diabloti::evil_lol: P.S pomożecie? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/10-letni-staruszek-szuka-domu-gdzie-przezyje-ostatnie-lata-135121/index2.html#post12117418[/URL]
  15. on w ogóle jest rewelacyjny :loveu: dziadziuś kochany :loveu::loveu:
  16. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych, W poniedziałek dużo wody, Zdrowia, szczęścia oraz zgody, Z okazji Wielkiej Nocy życzy... [/COLOR][/SIZE][/FONT][RIGHT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Plum]Patrycja&Moli[/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/wi6.gif[/IMG] [/CENTER] [/RIGHT] [/CENTER]
  17. staruszek :loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/97/bad6f426acae373fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/101/04761f36c20e91dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/97/7196956ed730257amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/101/5cde927e0fcbb7a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/101/37ff15c21dd7f4c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/101/d676cbce440f6102med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='majqa']Czy możesz podlinkować banerki? Ja niestety nie potrafię.[/quote] [ url = adres, do ktorego będzie wysłany, ten kto kliknie w obrazek ][ img ]adres obrazka[ / img ] [ / url ] tylko bez spacji zaraz dam zdjęcia ;)
  19. banerki staruszka by M&T [IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/BANNY%20I%20AVKI/bann-klapus1.jpg[/IMG] [IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/BANNY%20I%20AVKI/bann-klapus2.jpg[/IMG] [IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/BANNY%20I%20AVKI/BANN-KLAPUS3.jpg[/IMG]
  20. [QUOTE]A co do Yorków to są rozważane, ale czy 15mm to nie za dużo dla takiego maleństwa?[/QUOTE] zależy kto co lubi (mam psa w wielkości westa i teoretycznie może chodzić w 11mm, ale ja wole 15 czy 16). ale myślę że zwolennicy 15 dla yorków też się znajdą ;)
  21. Bardzo fajnie napisane :loveu: dziękuje za ogłoszenia. :loveu::loveu: Dziś byłam w schronisku ale tylko na 10 min, staruszek siedzi na łańcuchu bo miejsc w boksach nie ma, schronisko znów przepełnione :roll: U niego ogólnie dobrze, ładnie się przywitał ze mną :loveu: nie jest już taki wylewny w uczuciach jak młode psy, nie podskakuje, stoi i przygląda się ze smutkiem czy ktoś podejdzie do niego czy nie :-( widać że brakuje mu kontaktu z ludźmi. Jest w dobrej formie, przytył, powiedziałaby nawet że ma już boczki :evil_lol: nie ma jeszcze sierści na uszach, ma je prawie łyse, ma też lekkie ranki na ciele, w końcu to ta "starość" :razz: ale nie jest źle... Żal mi biedulka, wiadomo że jeśli coś w schronisku będzie nie tak, będzie mało miejsc itd. to on pójdzie pierwszy pod strzykawkę i do uśpienia, bo jest najstarszy i ma marne szanse na dom :placz: P.S mam zdjęcia, kilka zdjęc, dodam je później :)
  22. to będziemy czekać do wieczora ;) Może uda mi się wybrać do schroniska w tym tyg. , bo muszę koce tam zawieźć (mam 3 worki koców :evil_lol:) to zrobię mu zdjęcie jak już tam będę
  23. właśnie spotkałam Yano :loveu::loveu: przyszedł z nowym właścicielem w odwiedziny do mojego bloku :evil_lol: Ma się dobrze, myślę że lepiej trafić nie mógł, widać że jest radosny :loveu::loveu:
  24. [quote name='majqa']O super, to już jest coś! Postaram się juterkiem ruszyć sprawę. Hm...genialnie by było zdobyć jeszcze parę (dodatkowe 3-5) jego fotek.[/quote] to może byc problem, bo ja jak na razie nie dam rady wybrać się do schronu (praca :razz:) a na pracowników schronu to nie mam co liczyć :roll:
  25. ogłoszenia koniecznie ;) tel. kontaktowy 691485682, [email][email protected][/email], gg 7797975 1. Trudno powiedzieć bo nie wiemy gdzie żył wcześniej, myślę jednak że zaaklimatyzowałby się w mieszkaniu, jest grzecznym psem, do budy raczej się nie nadaje ze względu na siersc i jego wiek. 2. Ja za mało z nim przebywam i trudno mi to określić, troszkę szczeka ale nie przesadnie dużo. 3. ja go nie wyprowadzałam, ale z tego co mi wiadomo to raczej tak, choć pociągnąć potrafi ;) 4.W samochodzie jest grzeczny, był wożony do weta i do fryzjera. bardzo ładnie się zachowuje :loveu: 5.Nikt nie próbował tego robić, jak karmią psy to przy żadnym nie siedzą z racji tego że za dużo jest pracy w schronie, trzeba by było to sprawdzić, na razie nie wiadomo 6. Myślę że odpada raczej do domu z małymi dziećmi, to starszy pies więc najlepszy byłby spokojny dom, jest żywiołowy, ale nie przesadnie, więc dla ludzi bardzo aktywnych którzy oczekują od psa biegu na 7 km to też odpada 7.Nie jest nauczony komend 8. Już jest dobrze, on dochodzi do siebie, jak trafił do schroniska był wychudzony, ale ogólnie jego stan jest dobry jak na jego wiek ;) 9. Niech będzie na całą Pl, bo z Ośw. już wiele razy transporotwaliśmy psy, więc jest szansa że i teraz się udałoby :p 10. Nic nie wiadmo o przeszłości, prawdopodobnie ktoś go wyrzucił na ulice i tam go znaleziono :shake: 11. Raczej łagodny, na tyle na ile było to możliwe sprawdzic, nie wywołuje konfliktów 12. Pomyślę jeszcze ;) dziki za pomoc
×
×
  • Create New...