-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
[QUOTE]Fotka [B]Mateusza[/B] jak najbardziej OK, a że mało męska, no cuż w fotomodelingu bardzo mało jest męskości. [/QUOTE] mało męskości? to ty chyba mało zdjęć z mężczyznami widziałaś :roll: albo po prostu masz inne pojęcie męskości niż ja [QUOTE]a wiesz... nie wiem kiedy.. albo w tym numerze co będzie, albo w jeszcze następnym. Sesja miała być jutro ale chora jestem i przełożona jest na czwartek ;p[/QUOTE] no popatrz :evil_lol: z twojego względu całą sesję przenieśli :evil_lol: P.S widziałam te zdjecia już na ftb ;) [QUOTE]napisałam, ze nie patrze na to co proponują kolorowe gazety czy wystawy sklepowe, a pytanie sie kogoś o to jak się w czymś wygląda to inna sprawa:eviltong: a poza tym może ja nie mam niedoskonałości?:evil_lol:[/QUOTE] wbrew pozorom to sugerujesz się tym co proponują gazety, bo większość sklepów kształtuje się na właśnie tych gazetach, jak idziesz do sklepu i coś kupujesz to i tak kiedyś było w kolorowych pismach, bądź było w nich coś podobnego co odrobinę przerobiono :evil_lol: siłą rzeczy idziesz za modą (może opóźniasz się o 4 lata czy ileś tam :eviltong: ale nie jest tak że cie ona nie dotyczy) Każdy ma coś co mu się w sobie nie podoba, nie ma ludzi idealnych :eviltong: [QUOTE]chyba muszę się obejrzeć w lustrze żeby zobaczyć czy coś mi sie podoba, prawda? a poza tym kiedy my ostatni raz byliśmy razem na zakupach? i 100 razy bardziej wolalam chodzic sama niz z toba[/QUOTE] ołłł to bolało :evil_lol:
-
[QUOTE]skąpo? może czasem. Ostatnio wyzywająco troche. Kocham mode:smile: I lubie się nią bawić. a właśnie. Oglądajcie gazetki In Style :evil_lol: będzie tam pare moich zdjęć niedługo ;-)[/QUOTE] na tych zdjęciach dość skąpo ;) ale mi się podoba bo nie przesadziłaś. Powiedz when żebym wiedziała kiedy mam się w gazetkę zaopatrzyć :evil_lol:
-
[quote name='KaRa_']A na zakupach to sie chodzi parę godzin, aż mi sie nie chce dreptać bo szuka tego CZEGOSC , i pyta ale czy dobrze wygląda i obraca sie w lustrze milion razy:evil_lol: a ja oczywiscie, ze pięknie byle skończyć te zakupy no chyba,ze coś jest obrzydliwego to wtedy prawdę mowie :lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: i wszystko jasne :evil_lol::evil_lol: ja mam tak samo, z tym że na zakupy chodzę już sama bo raz że jestem zakupoholiczką i wszyscy wymiękają po 3h biegania po sklepach :diabloti: a dwa to nikt (oprócz jednej przyjaciółki :loveu:) się nie interesuje modą i nie wiedzą jak się trzeba ubierać, czyli mi doradzają źle :evil_lol: za to ja włóczę się ze wszystkimi znajomymi (nie bez przyjemności :loveu:) i doradzam wszystkim :evil_lol:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
NightQueen replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[QUOTE]a czy ktos sie zastanawial kiedys,... jak ciezko utrzymac na smyczy 40 kg labka, ktory zachecany przez inne psy też chce pobrykać ?[/QUOTE] nie muszę się zastanawiać bo to wiem, mam 7 kg psa, ale prowadziłam psy o wadze 40, 60kg, laby, dogi, ciągnące i nie ciągnące, ale jakie ma to znaczenie? pies ma być wychowany, ma nie ciągnąc, a jeśli ciągnie to wina leży wyłącznie po stronie właściciela. -
[quote name='rose']chodziło mi bardziej o to, że tam wszystkie sa skąpo ubrane:p a co jest trendy to ja tam nie wiem i mnie w sumie to mało obchodzi, noszę to co mi się podoba a nie to co polecają kolorowe pisma czy wystawy sklepowe:eviltong: lubię się czasem wyróżniać:evil_lol:[/quote] no i widać że się tym nie interesujesz :diabloti: jest tylu projektantów, tyle różnych stylów, każdy prezentuje coś innego czyli każdy się wyróżnia czym innym, ale jest zawsze coś co je łączy ;) rodzaj tkaniny, kolory, formy, ale to nie oznacza że wszystko wygląda jednakowo. Można być skąpo ubranym ale z gustem ;) a to chyba najważniejsze. [B]Mi[/B] jest ubrana skąpo (wiem że w całkiem innym temacie) ale z klasą :loveu: pokazuje tylko te części ciała które są godne pokazania i to mi się podoba ;) Nosisz to co ci się podoba tak? i nigdy nie pytasz kogoś jak wyglądasz :cool3: upodoba ci się ohydny, wstrętny sweterek który eksploatuje wszystkie twoje niedoskonałości ale go nosisz bo tak ci się podoba i nie interesuje cie co myślą inni? pytam z ciekawości? :diabloti:
-
[quote name='rose']Tam na enTrance wszystkie tak wyglądają:eviltong: a czy źle czy dobrze, to kwestia gustu:P facetom pewnie sie podoba:evil_lol:[/quote] ja podchodzę do ubrań po względem trendów i uwierz że białe spodenki nawet na enTrance nie są hiciorem nie wspomnę już o modnych białych rękawiczkach (dla piekarzy) na imprezach techno :evil_lol: wiocha
-
[URL]http://images50.fotosik.pl/87/9a6723d99dd7022bmed.jpg[/URL] Jak już dziewczyny rozpoczęły to ja skończę :diabloti: Białe spodenki są na lato albo pod latarnie, jak już chcesz ubierać krótkie spodenki na imprezy to nie ubieraj białych tylko jakiś inny kolor, dwa białe spodnie plus czarne rajstopki odpadają, to się ze sobą kłóci. Maz dość szerokie ramiona więc odpuść sobie bluzki tego kroju, ubieraj coś z rękawkami, jak ma się mankamenty to się je tuszuje a nie pokazuje jeszcze bardziej :eviltong: i przydało by ci się coś na gołe ręce, mam na myśli jakaś bransoleta czy zegarek, tylko w tym sezonie jest zasada "co za dużo to nie zdrowo" ;) kolczyki gwiazdki (?) też mi tu nie pasują zbytnio Co ja tu jeszcze widzę :diabloti: hmm źle wyprostowane włosy :eviltong: I tak ogólnie ustawiaj się lepiej do zdjęć :eviltong: [COLOR=LightBlue]kurcze jak ja kocham krytykować :loveu:[/COLOR]
-
[B]Justynaaaa [/B]piszesz to samo co ja parę lat temu, czasy kiedy byłam młoda i głupia, wszystkie mity kupowałam jak ciuchy z przeceny, wierzyłam że suka musi mieć przynajmniej raz szczeniaki, że rodowód to kawałek kartki który kosztuje 1000zł, wierzyłam że istnieje coś takiego jak domowa hodowla itp. Twierdziłam że pies z papierami to strata pieniędzy, bo po co płacić 1000zł za coś co mogę mieć za 400 zł? bez sensu prawda? Ale człowiek jest takim stworzeniem które uczy się na błędach :cool3:, tak też i ja się nauczyłam. Nie miałam psa więc trwały poszukiwania psa, zdecydowaliśmy się na shih tzu, ceny tych psów a raczej psów w typie shih tzu są w cenach ok 600zł, czyli ok, szukaliśmy w gazetach no i znalazłam, ładnie napisane ogłoszenie, "szczeniaki shih tzu, rasowe, ładne umaszczenie, hodowla domowa" itd., zadzwoniłam, okazało się że psy sa w miejscowości nie daleko mnie, dokładnie 10 min drogi samochodem, więc super okazjia, jak się okazało pani zażądała sobie tylko 200zł za psy, super okazja prawda? pies, do tego takiej pożądanej rasy za taką kwotę, ciekawa okazja :cool3: Pojechaliśmy tam, szczeniaki miały 4 tygodnie, była ich 4, dwie małe ciemne suczki, jeden ciemny chłopczyk i biało kremowy chłopak, ich mama była jasna, ogólnie wywarli dobre wrażenie na nas (zwłaszcza że wcześniej byliśmy w "hodowli" pudlów, gdzie był jeden szczeniak, wyrośnięty jak na swój wiek a rodziców nie chcieli nam pokazać więc podziękowaliśmy). Młode sympatyczne, małżeństwo, mieszkanie w bloku, wyremontowane, psiaki spały w pudełku, ich mama bardzo radosna no i ta cena, zamówiliśmy jedną suczkę i mieliśmy ją odebrac jak skończy 6 tyg :roll: (a powinnam ją wziąśc jak miała min. 8 tyg), pojechaliśmy do domu, tydzień później, dokładnie w święto Zmarłych, dzwoni telefon, ci państwo zadzwonili że psa trzeba zabrac już (5 tyd. życia maluchów) bo inaczej sprzedadzą szceniaki komuś innemu bo mieli chętnych :mad: nie pomyśleliśmy, wskoczyliśmy do samochodu i pojechaliśmy odebrac maleństwo, już była inna niż ją widzałam tydzień temu, ale nadal była słodka, dla mnie, jako że nie widziałam shih tzu w tak wczesnym wieku wyglądała jak one, teraz już wiem że nie wyglądała wcale tak podobnie :razz: małą oczywiście zabraliśmy, wszystko było dobrze, miałam sunie shih tzu w domu, która rosła i rosła, uszy jej staneły, pomyślałam że tak jest u tej rasy :roll: i że wkrótce uszy znów opadną, ale później przez parę miesięcy uszy klapały, wstawały, lub robiły to na przemian, małej wydłuzył się pysk, głowa nie wyglądała już jak głowa shih tzu, co mnie za niepokoiło, skontaktowałam się z PRAWDZIWYMI hodowcami psów rasowych, czyli ludzi którzy hodują tą rasę, psy wyłącznie z rodowodami od wielu lat, a to co robią, robią z wielką pasja, pokazałam im Moli i wszystko było już jasne, mój shih tzu przestał byc shih tzu, a stał się mieszańcem shih tzu i yorka :roll: Owszem kocham ją nad życie, kupuje jej RC (ciągle mówisz o tym argumencie), szkolę ją, podstawowe komendy ma opanowane do perfekcji, zresztą potrafiła je już w wczesnym wieku bo jak się okazało jest inteligentnym psem, zajełyśmy się więc bardziej skomplkowanymi rzeczami, ale nie o to chodzi, dziś wiem że drugi raz bym psa bez rodowodu nie kupiła NIGDY !!! albo pies ze schroniska albo z papierami i żaden inny, wiem po co ludzie rozmnażają psy, dla pieniędzy, to nie pasja, to handel i mimo że psy które ja kupiłam były w dobrym stanie (po za wczenym wiekiem, przypuszczam że ta pani sama widziała że maluchy odbiegają od szczeniąt shih tzu ze względu na wygląd i dlatego je sprzedała wcześniej), ludzie byli mili, psy zadbane, dobrze żywione, matka szczeniąt szczęsliwa ale to o niczym nie świadczy, później się okazało że sunia miała 8 lat, co roku miała maluchy, co roku je sprzedawali, a ta pani żeby móc mówic że ma szczeniaki po rodowodwych rodzicach była na tyle bezczelana że w czasie rui swojej suki szuakła kawalerów dla niej w taki sposób że wypatrzyła i wypytała wcześniej właścicieli rasowych chłopców o to czy mają papiery, a później gdy był "ten dzień" suczki puszczała ją bez smyczy na spacerze, a gdy taki championat ją pokrył podbiegała brała swojego psa i udawała ofiarę :angryy: a tego dnia gdzie została matką mojej suki, też była wypuszczona do kawalera, ale tym razem pokrył ją york, później shih rzu i nie wiadomo było po którym ojcu są szczeniaki, chociaż oni byli cwani i się szybko zorientowali, ja byłam od nich głupsza, ale za to zasiliłam ich konto, oczywiście cała 4 znalazła domy, czyli państwo zarobili 1000 zł praktycznie za nic! Za to że ich sunia w wieku 8 lat się męczyła jak co roku, za to że ona miała szczeniaki, a jedyne co oni zrobili to je sprzedali okłamując potencjalnych klientów :shake: dlatego nie kupię psa bez rodowodu, bo NIGDY nie ma się pewności co wyrośnie ci z tego co kupisz, płacisz 600, a nawet 1000zł (w przypadku np. yorka) za kundla, za takiego samego kundla jakie możesz miec za darmo ze schroniska. Te psy za 600 zł nie różnią się niczym, to że "hodowla" z której kupiłaś psa karmiła je dobrym jedzeniem, że psy latały szczęsliwe to nic nie znaczy, w moim przypadku z zewnątrz wyglądało to tak samo. Rodowód to nie papierek, ale to też nie jestt gwarancjia że pies nie będzie chorował, bo nigdy nie masz takiej gwarancji, choroby nie da się przewidziec, chyba że jest to choroba genetyczna, przekzywana z pokolenia na pokolenie, wtedy wiesz czy twój pies ją będzie miał bądź nie. To tak jak w przypadku ludzi, trafiasz do szpitala z pewnymi objawami, doktorzy nei wiedzą co ci jest i co pierwsze robią? zbieraja historie choroby, dowiadują się czy w twojej rodzinie występowała taka choroba, czy twój dziadek, pra dziadek, babcia czy tata cierpią na daną chorobę, a skąd to wiedzą? z papierów, bo wszystko jest spisane, wracają jeśli twój pies by zachorował, ma objawy pewnej choroby genetycznej ale wet. nie jest pewny czy pies może na to chorowac bo nie wie czy występowało to u jego przodków to gdzie zbierze te dane? gdzie ty je dostaniesz? jak się tego dowiesz? nie dowiesz się, a przez to twój beagel może nie przeżyc... czy zycie twojego psa w tym momencie nie jest warte niż "papierek" który kosztuje 1000zł? [B][/B]
-
ich strata, ja się nie będę dopraszać o kontakt, po za tym jak na razie przeszła mi ochota na tą smycz
-
[QUOTE][I][B]spoko możecie krytykować :evil_lol::eviltong:[/B][/I][/QUOTE] jesteś tego aby na pewno pewna ? :diabloti:
-
[quote name='zuzlikowa']Wiesz już coś o domkach?[/quote] tylko tyle że pies jest gdzieś w Brzeszczach czyli tam gdzie ja mieszkam :cool3: ale jeszcze nie wyśledziłam gdzie dokładnie :diabloti:
-
[quote name='drzalka']Napisz jeszcze raz, mi zawsze odpisują :][/quote] ja jestem obrażalska :evil_lol:
-
[quote name='Tinka:)']smallpati szukała, ale jej woza nie odpowiada:roll:[/quote] nie odpisali :mad: lord też nie :angryy: nie wiem czy mają róże czy nie
-
taa akurat :diabloti: długo nie wytrzymałaś :evil_lol: róż bierz :loveu: moro mi się nie podobają w ogóle
-
[QUOTE]Ktora z tych obrozy dla siwej?:razz: Miał być fiolet i zapewne kiedys będzie, ale potrzebuje cos na teraz;-)[/QUOTE] czyżby nawrót choroby ? :diabloti::evil_lol: róż lub fiolet ;) i nic innego :eviltong:
-
ja się zgadzam ;)
-
[quote name='Brysio']hmm dziwnie, Pati czy ta Kasia była przy tym? Czy wydali pracownicy?[/quote] była Kaśka przy tym, więc myślę że nie będzie im źle, ona psów nie wydaje byle komu
-
nie wiem gdzie trafił bokser :roll: Kaśka raczej sprawdza domy, a to ona jego wydała więc myślę że źle nie trafił
-
bernardyn podobno poszedł do rodziny nie zamożnej ale podobno jakiejś fajnej, sympatycznej nic więcej nie wiem :roll:
-
Nie wiem co dokładnie się stało i w jakich okolicznościach ale [COLOR=Red][B][SIZE=5]PIES MA DOM !!![/SIZE][/B][/COLOR] :multi::multi: usuńcie proszę allegro Nie wiem do kogo trafił, ale dziś mi zadzwonili że ma już domek
-
Nie wiem dokładnie co i jak :roll: ale [COLOR=Red][B][SIZE=5]PIES MA JUŻ NOWY DOM !!! :multi::multi: [SIZE=3]usuńcie allegro ;)[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR]
-
[quote name='Yana']czy w schronisku jest mozliwość przeprowadzenia kastracji, gdyby zebrano kasę ?[/quote] tu nie chodzi o pieniądze :roll: w schronisku nie ma najlepszych warunków, boimy się że osłabiony pies po zabiegu nie przeżyje (bo był taki przypadek :-(), po za tym jest dużo psów i nie ma gdzie go umieścić i odizolować :shake:
-
Co do kastracji to trudno mi powiedzieć, jeśli ktoś nie wyda (pracownik schroniska) bez naszej wiedzy to nie wykastrujemy :roll: Do mnie nikt nie dzwonił :roll:
-
ogłoszenia są już na 1 stronie ;)