Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Small spadaj na szczaw,mamy cie juz dość.... :diabloti: piękne foto:loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR][/quote] wiem że macie dość :diabloti: dlatego was męczę :evil_lol: dziękuje
  2. macie mnie już dość? :cool3: jak nie to... [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5360559/86/main/9511052577.jpeg[/IMG] :diabloti:
  3. [URL]http://p.web-album.org/cf/8e/cf8edb9839388eb7419034ee16cceea2a,4,0.jpg[/URL] jaki brudas :evil_lol::evil_lol: Coś ty z nią zrobiła :mad: w sumie to coś mi się kojarzy że mam czasami podobną świnie w domu :eviltong:
  4. Gratulujemy wyników :multi: dawno nas nie było :oops: ale brakuje czasu :placz: [URL]http://i39.tinypic.com/210i0w2.jpg[/URL] to jest super :evil_lol:
  5. [quote name='majqa']Każda strona przyjmuje inną ilość. Możliwość wstawkową starałam się obsadzić po całości (czyli ile można na danej stronie dodać, dodawałam).[/quote] aha :roll: tak jak pisałam, zdjęć nowych nie mam kiedy zrobić, postaram się tam jak najszybciej je zdobyć:roll:
  6. póki co zdjęć nie będzie :roll: pracuje od poniedziałku od 6 do 19 i nie mam kiedy tam jechać, weekend niestety też, ale jak tylko mi się uda to tam pojadę. A do ogłoszeń wstawiałaś wszystkie zdjęcia jakie mamy? jak nie to można by było któreś teraz dołożyć
  7. [quote name='majqa']Ja je zrobiłam "na długo".[/quote] to fajnie ;) Miesiąc temu adoptowali boksia z Oświęcimia który miał ogłoszenia, a nadal dzwonią w jego sprawie bo ogłoszenia nie znikły :evil_lol: na ile ty ustawiłaś te ogłoszenia? tak z ciekawości pytam
  8. [QUOTE] Ja pierwszy raz! Cudna sunia! :loveu: Będę zaglądała z wizytami i czekała na foteczki ;-)[/QUOTE] Witamy po raz pierwszy, no i zapraszamy ;) [QUOTE] [URL]http://images49.fotosik.pl/116/882a94625889ed53.jpg[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol:
  9. [quote name='majqa']Ładnie Cię osamotniono Kłapciu... :-([/quote] pamiętamy, pamiętamy Kłapuś trzymaj się ;) A jak ogłoszenia? skończyły się jakieś, trzeba dorobic?
  10. [quote name='SZPiLKA23'][URL]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/7/91/download/3617485.jpg[/URL] modrzew :) Molaczek jak zawsze sliczny :loveu:[/quote] być może modrzew, ja ze znajomości drzew jestem kiepska :evil_lol: thx.
  11. a posty skaczą sobie jak im się żywnie podoba :angryy:
  12. dziękuje mam jeszcze coś takiego :razz: [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/7/91/download/3617485.jpg[/IMG]
  13. Witam ;) Filip dziś mnie odwiedził więc to wykorzystałam do celów fotograficznych :diabloti: oberwało mu się za te odwiedziny od jego mamy :evil_lol: miał iśc do sklepu pod swoim blokiem a doszedł do mnie, od mojego do jego bloku kawałek drogi jest, oczywiście nie zapytał czy może :mad:żeby mniej oberwać kazał się odprowadzić :eviltong: moim zadaniem było udobruchanie mamy Filipa :evil_lol:
  14. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3]Kolega Filip i koleżanka Moli :loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/116/72dce155d8af5c62.jpg[/IMG] uczę młodzież jak tresować i nakłaniać psa do robienia sztuczek :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/116/882a94625889ed53.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/116/5302f694f9b82df7.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/116/56520ddb9a2df117.jpg[/IMG] i Moli ;) [IMG]http://images45.fotosik.pl/116/89d9809a6f457058.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
  15. pierwsza w tym sezonie wyprawa w plener z aparatem [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/7/91/download/3617485.jpg[/IMG] I mam jeszcze takie pytanie, czy mogę czyścic obiektyw (szkła) płynem do czyszczenia soczewek okularów?
  16. raz na dziesięć wzorków lupine wyprodukuje coś fajnego :roll: ten nowy wzorek beznadziejny
  17. [quote name='Russellka']No to sprawa troche się komplikuje :evil_lol: [SIZE=1]chyba że do sąsiada[/SIZE] :siara:[/quote] od sąsiadki to ja właśnie te grządki dostałam :evil_lol: bo sąsiadka to ciotka :eviltong: taka dobra to ona już nie jest :evil_lol:
  18. [quote name='Mi.']szukam jakiejś osoby z pod wawy do wyprowadzania psa na spacery ;) cena do uzgodnienia :wink:[/quote] poszukaj tu [url=http://petsitter.pl/]PetSitter.pl //\\ SERWIS OPIEKI NAD ZWIERZETAMI[/url]
  19. [quote name='Russellka']No to węża ogrodowego w łape i do roboty kobito a nie się obijasz :evil_lol::eviltong:[/quote] odpada, babcia by mnie zabiła jakby przyszedł rachunek za wodę :evil_lol: bo grządek jest za dużo ;)
  20. [quote name='Russellka']Takie z własnej grządki to najlepsze :loveu: A zdjęcie z chrzcin fajne :cool3:[/quote] pychota, ale póki co nic nie urosło :placz: sucha ziemia jest i nasiona się nie opuszczają :mad:
  21. [URL]http://www.fothost.pl/upload/09/18/15865d80.jpg[/URL] :loveu::loveu: łobuz :evil_lol: widac że jest szczeliwa i bardzo dobrze :loveu:
  22. [quote name='Isadora7']Bez przesady tylko 168 na co dzień, a przy okazjach 170 i powyżej tyle ile obcas wynosi.:evil_lol::evil_lol:[/quote] heheh :evil_lol::evil_lol:małe ciało, wielki duch :eviltong:
  23. [quote name='Isadora7'][SIZE=3][B]Wyróżnione allegro dla Kłapcia:[/B][/SIZE] [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=620867057"]Piekło czekania na... Uroczy Kłapcio (620867057) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :cool1:[/quote] :crazyeye::crazyeye: świetne :loveu::loveu: jesteś wielka :loveu::loveu::loveu:
  24. mi też się esy dog marzy, tylko boje się że za szeroki będzie na mojego zwierza, troszkę mnie denerwuje ich twardość, ale podobają mi się :loveu: Ja to chyba ten wątek usunę z subskrypcji, bo nie wchodziłam tu to nie miałam "chcicy" na nowe obroże, weszłam i już mi się coś chce :evil_lol:
  25. Ciepło się robi, słoneczko świeci a Kłapuś nadal na łańcuchu przy budzie siedzi :placz:
×
×
  • Create New...