-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
[quote name='Everybody_Lies']No to znowu wychodzi na to, że ja jestem jakaś inna... Wolę Spidermany i Batmany od romansideł, Snoop Dogga od Christiny Aguilery i grać w gry komputerowe niż chodzić po sklepach:lol:[/quote] kwestia gustu Widziałam Spidermany i Batmany ale nie przypadły mi do gustu, spider jeszcze ujdzie ale wolę Zmierzch, bardziej mi pasuje tematyka, aktorzy, scenariusz itd. I też wolę Snoopa od Christiny :eviltong:
-
[quote name='fizzy']w naszej kochanej POLSCE nie zobaczymy narazie tego programu:angryy: na MTV Polska nie będzie nigdy. Na MTV HD prawdopodobnie będzie kiedyś. ale trailer powinien być od razu po gali w internecie:razz:[/quote] beznadziejnie :angryy:
-
[quote name='fizzy']już niedługo się dowiemy!!! gala jest jutro. i mam super wiadomość dla fanów- [COLOR=Red][B][U]PREMIERA PIERWSZEGO TRAILERA "NEW MOON" BĘDZIE WŁAŚNIE JUTRO NA MTV MOVIE AWARDS[/U][/B][/COLOR]!!!:lol: hahaha bardzo doniosła wieść:evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye: o kurcze :loveu: a na jakim programie to leci i o której?
-
hehhe :evil_lol: ciekawe co z tych nominacji wyjdzie :cool3: Kurcze, czekam już tydzień na książkę bo zamówiłam i cisza :mad:
-
[quote name='fizzy']witamy! jasne że czekamy:loveu: "Zmierzch" jest nominowany do najlepszego filmu w MTV Movie Awards. Kristen Stewart- najlepsza aktorka:evil_lol: Robert Pattinson i Taylor Lautner- przełomowa rola Robert Pattinson vs. Cam Gigande- najlepsza scena walki Kristen Stewart i Robert Pattinson- najlepszy pocałunek “Decode” – Paramore- najlepszy utwór filmowy to wszystko:eviltong: i mój ulubiony cytat z "Zaćmienia" [COLOR=black] [COLOR=LightCoral]"- Ślub!? Przecież ja mam dopiero osiemnaście lat! -A ja prawie sto dziesięć. Pora się ustatkować."[/COLOR][/COLOR] :loveu:[/quote] hehehe najlepsza aktorka :roflt::roflt: rozbawiło mnie to nie powiem :evil_lol: resztę nominacji rozumiem :cool3:
-
[quote name='Okamia']Ja small preferuje soundtrack do książki :evil_lol: Tam jest duzo fajnych rockowych brzmień :loveu:[/quote] nie wątpię :evil_lol:
-
10 letni STARUSZEK, szuka domu. Ma dom.
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie, dopiero teraz weszłam i przeczytałam, ale widzę że się już samo rozwiązało wszystko Dziękujemy za ogłoszenia i za allegro :loveu::loveu: -
[quote]haha, no oczywiście... nie mogę jej znieść po prostu, nie pamiętam, żeby jakaś kreacja stworzona przez konkretnego aktora mnie tak drażniła... :roll: i ta rozwarta morda, buu... może napiszę petycję do reżysera i wyślę ją w miliardzie egzemplarzy :diabloti: będzie nosiła wdzięczny tytuł "zdejmijcie paszczaka z ekranów!" :evil_lol:[/quote]hehe mnie tez ona denerwuje, ale z fragmentów 2 części wnioskuję że zagra lepiej niż w pierwszej, mam taką nadzieję, chociaż z gębą dalej otwartą lata :evil_lol: Wyeliminować jej raczej się nie uda, w końcu główna bohaterka ;) dla dobra ogółu przeżyje ją i jej grę aktorską :eviltong: [quote]edit_2: aa i tak sobie właśnie pomyślałam, że oprócz 'supermassive...' podoba mi się strasznie 'full moon' i jeszcze 'decode', gdzie śpiewająca dziewczynka ma głos gdzieś pomiędzy Avrilką z początków jej kariery, Sharon z WT a Dolores z The Cranberries.[/quote]wymieniłaś 3 moje ulubione kawałki z filmu :loveu::loveu: chociaż supermassive najlepsze, co prawda tekst piosenki daremny, ale muzyka świetna :loveu: [quote]Zrobiłam tego gifa w końcu... Tyle że nie udało mi sie go wrzucić na Imageshacka i kilka innych serwerów, za to jest na Megaupload... [URL="http://www.megaupload.com/?d=ZK9HYLU6"]MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service[/URL] Ostrzeżenie: To nie dla dzieci:evil_lol:[/quote]nie mogę tego otworzyć :placz: edit; otwarłam :evil_lol: cóż za gra aktorska :diabloti:
-
[quote name='evl']szkoda, że nie da się ograniczyć roli tej paskudnej sieroty... :shake:[/quote] hehe czyżbyś miała na myśli Bellę :cool3:
-
[quote name='Okamia']wiele filmów zapowiadało się fajnie a potem... nom cóż... Ja jestem ciekawa jak przedstawią wilkołaki... czy będą lepsze niż w Blood and chocolate :loveu::evil_lol:[/quote] oby byli lepsi :evil_lol: bo w "blood and chocolate" to nie zbyt ciekawi byli :eviltong: mało wspólnego z wilkami mieli :roll: Ja tam jednak wierzę że 2 cześć będzie lepsza od pierwszej :cool3:
-
kiedy ja już chce oglądnąć 2 cześć :placz: to czekanie jest najgorsze :shake: Film zapowiada się fajnie, oby już nie było tyle scen nadrzewnych :evil_lol:
-
nie denerwujcie mnie, bo do listopada nie doczekam :placz:
-
[QUOTE]Wiem wiem... znowu Robcio miał przytyć i przypakować aby ładnie wyglądać w scenach w Volterrze :evil_lol:[/QUOTE] w sumie w Zmierchu mało co wdziać Edzia bez bluzki, także nie wiem jaki on jest, ale po zobaczeniu tego zdjęcia stwierdzam, że jeszcze mógłby się podtuczyć :evil_lol: ale źle nie jest :loveu:
-
[quote name='Okamia']Niedziw się że Jacob bardziej męski skoro Taylor dostał ultimatum że albo przypakuje albo mu podziękują :evil_lol: a szkoda że mu nie podziękowali :cool3:[/quote] hehe nie jemu pierwszemu :evil_lol: zawsze stawiają takie warunki, tak samo było z Bradziem w "Troja" czy Gerardem w "300", ja tam nie narzekam, bo zdecydowanie wolę tych bardziej umięśnionych :loveu:
-
[URL]http://img40.imageshack.us/img40/5737/5426101.jpg[/URL] no no :cool3: ciekawie się zapowiada :loveu: Tinka:) nie wiem jak ty te różnice dostrzegasz bo dla mnie Edward to Edward, taki sam jak w I części :evil_lol: Bella tak samo, Jackob bardziej taki męski na plakacie wyszedł, ale wciąż wyglądają tak samo :eviltong:
-
[quote name='YoungLADY']small, fajna głębia ostrości:razz:, ale coś mi nie pasuje w postaci...[/quote] a co konkretnie jest źle?
-
[quote name='Okamia']I was broken Stray dog Jak sobie przypomne to napiszę :D[/quote] dzięki ;) Ja rozpatruję Edwarda a raczej Roberta Pattinsona pod względem gry aktorskiej i tu akurat mi się podoba, czasy zakochiwania się w pierwszym lepszym aktorem zobaczonym w tv już mi dawno minęły ;) aczkolwiek Robert gra całkiem nieźle, może przepiękny nie jest, ale nie powiem tez by był brzydki, bardzo podoba mi się jego barwa głosu i dlatego lubię oglądać film ;)
-
[quote]Tak, pattinson śpiewa i Never Think i Let me Sign :evil_lol: mam jeszcze kilka jego utworków jak by ktoś chciał :-D[/quote]podaj mi tytuły piosenek które on śpiewa :cool3:
-
[quote name='Marta&Karmen']my niestety w tym roku nie jedziemy:placz:[/quote] szkoda Ja się wybieram, jestem ciekawa kto jeszcze z okolic jedzie ;)
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/2547.html"]Kora-[/URL] podobają mi się twoje zdjęcia :loveu: What do you think? :cool3: [IMG]http://images45.fotosik.pl/133/bbbf8e028cbe11d6.jpg[/IMG]
-
[quote name='fizzy']obecnie mam ściągniętą (:diabloti:) dosyć dobrą wersję:loveu: taa Rosalka jest dziwna;) Alice jest super:loveu:[/quote] ja czekam aż wyjdzie na dvd :loveu: i sobie kupię, póki co mam dziadowską wersję :razz: Alice fajna fajna, zwłaszcza kiedy gra w baseball, rzuca piłkę i robi taki fajny zamach nogą :eviltong: Ja sobie muzyczki słucham teraz, a powiedzcie mi czy ta piosenka którą napisał Robert Pattinson "never think", czy on tam śpiewa?
-
Ja przegapiłam film kiedy leciał w kinach, zawsze wszystko przegapię :angryy: więc widziałam tylko kijową wersję filmu na komputerze, niestety, ale i tak mi się spodobało ;) Everybody_Lies zrób gifa bom ciekawa co ci do głowy naszło :evil_lol: W filmie irytuje mnie troszkę postać Rosalie, zwłaszcza kiedy wyrzuca sałatkę na ziemię :evil_lol:
-
no wreszcie osobny wątek, bo to offowanie robiło się męczące :evil_lol: Jak już zresztą wiesz, film mi się podobał, aczkolwiek mam parę zastrzeżeń co do niego, moim zdaniem jest dużo głupich scen, mogli je zastąpić ciekawszymi, za dużo jest tych scen gdzie łażą po drzewach idt. :roll: troszkę to nuży
-
Kto z was się wybiera na wystawę psów w Krakowie [B] 27 - 28.06.2009? :cool3: [/B]