-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
[QUOTE]metalowe mi nie zabardzo bo jak small mowi ,moja sucz ma dlugie kudly i podszerstek :roll: a skora...przerabialismy nie raz...najpierw taka najtansza..z dingo , zerwala sie tzn nie pies ja zerwal tylko po jakims miesiacu miala takie przetarcia ze na spacerze sie zerwala. pozniej kupilam sporo drozsza (nie pamietam firmy) za 43zl i po kilku deszczach i tarzaniach sie w kaluzach i plywaniu wygladala jak szmata i sie rozdwajala :roll: u nas sprawdzja sie tasmowe i caly czas szukam czegos trwalego , jak znajde to dam znac :razz:[/QUOTE] skóra też mi nie odpowiadała dla długowłosych psów, pomijając już to że skóra pod wpływem wody niszczeje, robi się twarda, odgina się itd. to wyciera sierść (obroża z filcem) i kołtuni, co w moim przypadku jest kategorycznym minusem, bo nie po to dbam, szczotkuje co dziennie psa żeby mi zaraz coś się wytarło cy skołtuniło od obroży :mad: A rogz? albo lupine? do rogza mam pełne zaufanie, a jak u ciebie? sprawdza się? co do lupine to nie wiem bo nie miałam ale podobno dobra firma
-
[quote name='gops'] to samo pomyslalam ze moze jej sie w kudly platac ;)[/quote] jak uważasz, z autopsji wiem że jeśli pies ma długą siersc i podszerstek w sporych ilościach to głupota zakładać łańcuszek ;) [QUOTE] No,a ja dla siebie nie lubie zlota, tylko matowione srebro, albo białe złoto w polaczeniu z zoltym, natomiast blyszczace zloto nie jest dla mnie ladne. Za to na psach tak jak wpomnialam, jezeli pasuje do masci psa i jest to porzadny lancuszek (najlepiej zmijka), ktory sie nie odbarwia to mi sie podoba jak najbardziej. Nie jestem juz obrozoholikiem:loveu::evil_lol:[/QUOTE] U siebie też złota nie widzę bo nie przepadam, ale zdarza się tak że idę do sklepu jubilerskiego i nie mogę się oprzeć :evil_lol: ostatnio nabyłam złotą bransoletkę :loveu: ale generalnie złota nie noszę, nie ma to jak srebro czy na ludziach czy na psach :loveu: taaaa trudno mi jakoś w to uwierzyć :diabloti:
-
[quote name='puzzle']Dla siebie rowniez wole srebro, ale na wystawach czarne i zolte/rude psy w zlotych lancuszkach prezentuja sie pieknie:loveu:[/quote] ja nie mówiłam o sobie tylko o psach, po prostu bardziej podoba mi się na psach srebro (ale jak jest skórzana obroża i ma złote dodatki to co innego, natomiast, całe łańcuszki złote nie podobają mi się) ;) [QUOTE]:diabloti: obronny kundel pospolity cale 14kg wagi i 47cm w klebie wiek 1 rok (konczy za 3 dni) , zerwala red dingo ,trixie i hiltona , szelki z chaby pogryzla (mielismy je cale 2 dni :mad:) kilka smyczy zostalo bez karabinczykow lub kolek (dokladnie 3) tak samo brzydko pogryzla kilka zatrzaskow :roll: moze to jest smieszne ale naprawde ma sile jak chce i jedyne obroze jakim jeszcze wierze to zaciskowe manmaty i rogz zastanowie sie nad tym lancuszkiem z blaszkami :razz:[/QUOTE] a może tak nauka chodzenia na smyczy bez zrywów by tu więcej zdziałała :cool3: Masz kudłacze, nie wiem czy taki łańcuszek będzie się spisywał, na moim kudłatym wycierał sierść i włos wplątywał się między ogniwa :roll:
-
[QUOTE][I][B]ejj ale masz rację, serio jest podobna,włosy zrobić na blond i trzecia Olsenka by była :evil_lol::eviltong:[/B][/I][/QUOTE] hehe :evil_lol: Jeszcze tylko musiałaby zostać anorektyczką i by było idealnie :evil_lol: [QUOTE]Rzeczywiscie... "świetne" porownanie.... :-?[/QUOTE] ooo jak mi przykro że żartów nie rozumiemy...
-
[quote name='puzzle']Co do zlotych lancuszkow, to mi sie bardzo podobaja na psach rudych i czarnych:loveu:, a co do rdzy... no coz dla mnie one sa zlote, a nie miedziane/rdzawe, bo to jednak troche inny kolor.[/quote] z bliska może i złote, z daleka miedziane, po za tym ja ogólnie złota nie lubię, wolę srebro, ładniej wygląda i rzuca się w oczy, złoto jest mdłe jak dla mnie, zwłaszcza to złoto na łańcuszkach dla psów
-
[quote name='Madzik93']O gustach sie nie dyskutuje...8)[/quote] powiedzmy, na tym wątku ciągle się gada o gustach, co się komu podoba a co nie, itd.
-
[URL]http://i43.tinypic.com/34fft3r.jpg[/URL] Furia cię przerosła :evil_lol: W ogóle to podobna jesteś do Olsenek :eviltong:;)
-
kompletnie nie podobają mi się złote łańcuszki, wyglądają jakby rdzą były pokryte :roll: A ja czekam na coś nowego :cool3:
-
10 letni STARUSZEK, szuka domu. Ma dom.
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Moge mu zrobic allegro.[/quote] super:loveu: Przepraszam was że rzadko coś pisze na wątku, ale komputer mi chodzi bardzo powoli a ja nie mam za dużo czasu, także tylko wpadam czytam i idę :roll: -
[QUOTE]czy ktoś umiera czy ktoś się rodzi rzeczywiście żadna różnica.. tu i tu okazja do najedzenia sie za darmo..[/QUOTE] no akurat z tym najedzeniem się to pudło w moim przypadku, na imprezach (w przypadku mojej rodziny) do posiłków dodaje się namiętnie mięso, czyli w moim przypadku posiłek nie nadaje się do konsumpcji bo jestem wege :evil_lol: Na chrzcinach i na stypach jest równo wesoło, dziwne ale tak jest :roll:
-
[QUOTE][I][B]Small wyglądasz jakbyś miała żałobę :evil_lol::eviltong:[/B][/I][/QUOTE] chrzciny, żałoba co za różnica :evil_lol::diabloti: okazie całkiem podobne :eviltong:
-
[quote name='mineralna_']Bo suka, nawet jej ze smyczy nie spuszcze, już się do wody pcha :shake: A ja bardzo mi przykro ale nie będę kupować 3 kropli na kleszcze tygodniowo, bo piesinka sobie chce popływać :lol: A rudy do wody nie wejdzie :shake: Jak był młodszy to wskakiwał, ale zestarzał się facet i zmądrzał :evil_lol:[/quote] hehe no fakt, dwa tygodnie przeżyje :evil_lol: O kurcze zapominałam że swoją kropiłam 3 dni temu, a później była nad Sołą :razz::angryy: zapomniałam Hehe jemu już takie głupoty nie w głowie :evil_lol:
-
[QUOTE]Hej! Kacper rewelacja, tylko nie wiem co ty tak na czrno ubrana, jakby jakas zaloba byla :eviltong: Moli cudna! Wodne fotki bombowe sa :loveu:[/QUOTE] żałoba nie ale impreza \podobna bo chrzciny :evil_lol: [QUOTE]podoba mi się to zdjęcia z chrzcin:loveu::lol: bardzo ładnie wyszliście:-D[/QUOTE] ;) [QUOTE] To chyba sporo musisz miec tego pola jak tyle rzeczy zasiałas ;-)[/QUOTE] uzbierało się :evil_lol: kilka długich grządek będzie :p [QUOTE] Pati kobita pracująca, żadnej pracy się nie boi:evil_lol:[/QUOTE] taka praca to akurat fajna bo będą później smaczne korzyści z niej :diabloti:
-
jaka żałoba :mad: ubrana jestem na czarno-biało :evil_lol: lubię czarny kolor :loveu: Pochwaliłam się wam już że mam pole :evil_lol: ciotka odstąpiła mi parę grządek i sadziłam warzywka wczoraj :loveu: będę miała świeże, sprawdzone, ekologiczne warzywka, dla wegetariana miodzio :loveu::loveu: Tylko ciekawe kto to plewić będzie :eviltong: Wszystko posiałam od marchewek, cebul do brokuł, bobu, dyni i słoneczników :evil_lol:
-
[quote name='SZPiLKA23']Ta na rekach :hmmmm:[/quote] tak tak :evil_lol: to ja Patrycja z pylkiem między nogami :diabloti:
-
Emadziolek tutaj wyszłaś super [URL]http://images44.fotosik.pl/106/ccc478042caf623cmed.jpg[/URL] :loveu: młody też fajny :loveu::loveu: Chrzciny mojego siostrzeńca :loveu: ja, Kacper i drugi chrzestny :evil_lol: tylko postawę mam jakąś podejrzanie dziwną :eviltong: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5360559/85/main/d443992aa0.jpeg[/IMG]
-
A Macie, co mi tam :evil_lol: Chrzciny Kacpra (chyba nie muszę podpisywać się która to ja jestem,:evil_lol:) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5360559/85/main/d443992aa0.jpeg[/IMG]
-
ale posty skaczą :angryy:
-
[quote name='betty_labrador'][URL]http://images45.fotosik.pl/107/d3a8fc00771f65f9med.jpg[/URL] złowimy rybke :cool3:[/quote] ee rybkę raczej nie, M. drób preferuje :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Cheritka']Cześć dziewczynki, mamy teraz mało czasu i dużo roboty, ale czasem do Was zaglądamy :cool3:[/quote] witaj :loveu: U mnie tez z czasem marnie, a nawet bardzo marnie ostatnio, teraz miałam troszkę więcej czasu na dogo bo chora byłam, ale jutro już znów pełno załatwień itd. :roll: takie życie
-
10 letni STARUSZEK, szuka domu. Ma dom.
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
Dobry :loveu: Kłapuś szukamy domku :cool3: -
dziękuje obroża to jedna z moich ulubionych :loveu: Wczoraj grzało słonko, dziś już zimniej było, ale nie jest najgorzej, szkoda tylko że jest takie ostre słońce, bo na zdjęciach (na sierści M.) przepalenia widać :roll:
-
[quote name='mineralna_']Cudo :loveu: Fajną rzeczkę macie, Moli wchodzi cała do wody, czy tylko łapki? :razz:[/quote] no to nie taka mała rzeczka bo to Soła :evil_lol: całkiem spora :cool3: Zanurza się cała, ale pływać nie lubi woli mieć grunt pod nogami. Grzbiet ma zgolony i szybko schnie :evil_lol:
-
nieśmiało poproszę o krytykę :oops::evil_lol: [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/77/77/download/3552441.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images49.fotosik.pl/107/c2430b93b2d04105med.jpg[/IMG] otrzepujemy się :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/107/eb1ed9eb0e5cff0cmed.jpg[/IMG]