-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
Ja widziałam gdzieś Polską wersję plakatu, data była 2 styczeń 2010 :razz: Nie wierze jakoś żeby premiera była w listopadzie tak jak w Stanach i innych krajach :shake: Piractwo to dopiero się szerzy jak premiery opóźniają, bo ludzie się doczekać nie mogą i ściągają filmy z USA [B] Nie podoba się wam gra aktorska Belli i Edzia, to mam coś dla was :D [/B][URL]http://www.youtube.com/watch?v=2MKz0gkcgAo[/URL]
-
wiem że ostrość marna, ale sądzicie? [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol2/17/84/miniaturki400/3847096.jpg[/IMG] [URL]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol2/17/84/download/3847096.jpg[/URL]
-
[quote name='Moniska'] Czy jest juz film z ksiezyc w nowiu?[/quote] nie, światowa premiera planowana jest na listopad 09, czyli w Pl pewnie w styczniu 2010 będzie :evil_lol:
-
Mi się gra aktorska Roberta podobała, jego głos (o którym wspominałam wiele razy), jego tajemniczość, charakteryzacja, uważam że pasuje do książkowego Edwarda. fanatyczką jego postaci nie jestem :eviltong: ja mam jedynie bzika na punkcie Pitta :diabloti::evil_lol: moja książka "Zmierzch" poszła w obieg i zaraża innych :D
-
[quote name='fizzy']opowiedz coś więcej:evil_lol: co ci się najbardziej podobało?:razz:[/quote] co mi się podobało, generalnie wszystko :evil_lol: chociaż był kilka scen gdzie bardziej podobała mi się wersja filmowa, np. kiedy Edzio przyznaje się że jest wampirem, wersja leśna z filmu jest jakoś lepsza :loveu: Po za tym to ogólnie podobają mi się sceny samochodowe :evil_lol: albo leśne, tam gdzie Bella i Edward są razem, kiedy on ją całuje albo coś jej opowiada i takie tam. Co do postaci to nie mam zastrzeżeń do żadnej z nich, podobają mi się wszyscy, Jasper i Jackob również ;) Jackob to nawet bardzo mi się podoba, szkoda tylko że w filmie nic nie mówili o jego zdolnościach "poprawiania humoru" :evil_lol: Co jeszcze, no nie wiem, książka jest bardzo fajna i wciągająca, nie mogłam się oderwac od niej :loveu: rewelacja po prostu, nie mogę się doczekac przeczytania kolejnej części, no i filmu oczywiście też :loveu:
-
Skończyłam czytać Zmierzch :loveu: i już zamówiłam 3 kolejne części :evil_lol: nie mogę się doczekać kiedy przyjdą, książka mnie wciągnęła ;)
-
Zamówiłam 3 kolejne części (Księżyc w nowiu, Zacmienie, Przed świtem) :evil_lol: nei mogłam się powstrzymać :eviltong: Jestem w połowie książki, ale dziś się podciągnę bo mam troszkę czasu :loveu: Najbardziej jak dotąd podobał mi się rozdział "Grupa Krwi" :loveu: Szkoda że w filmie nie pokazali retrievera takiego jaki jest w książce :evil_lol:
-
[quote name='evl']heh, ja Zmierzch połknęłam w 6 godzin, zrezygnowawszy ze snu (:evil_lol:) jakoś tak się wczytałam... później było już tylko gorzej... po 5 dniach czytania prawie bez przerwy (no, z przerwami na ćwiczenia na uczelni ;) ) przez jakiś tydzień czy dwa dopadła mnie nostalgia edziowa jak jakąś narwaną małolatę (dżizas, ale się Wam zwierzam :oops:) i potrzebowałam trochę czasu, żeby dojść do siebie... [/quote] ja niestety nie mogę sobie pozwolić na zrywanie nocy (praca), czytam jak znajdę czas, ale to są pojedyncze godziny :roll: ale czyta się bardzo fajnie, faktycznie wciąga książka :loveu: Też już wpadłam w nostalgie :evil_lol:
-
[quote name='evl']w "Wywiadzie..." jest ciutkę za dużo Louis'owej (?) filozofii :evil_lol: (wiem, mi to nigdy nic nie pasuje :loveu:)[/quote] Wg. mnie to najlepszy film o wampirach jaki kiedykolwiek nakręcili :loveu: ;) w sumie to mądrości nawet dodają uroku postaci, dzięki temu Lu robi się "wieczny", ma wiedzę jak mało który wampir :p podoba mi się noo i już :eviltong: Po za tym jest tam Bradzioo :loveu: Pożarłam już 100 stron Zmierzchu, muszę przerwać bo mam kijowe światło w pokoju i oczy się męczą :razz: faktycznie książka różni się bardzo od filmu, a raczej film od książki, ale przecież w filmie nie chodzi o to żeby idealnie odwzorować książkę, w końcu scenariusz jest pisany na podstawie książki, a nie jest książką
-
posty skoczyły, opowiedziałam wcześniej A i dodam ze scena zapoznania się Belli i Edzia na biologi podoba mi się bardziej ta filmowa niż książkowa, filmowa jest bardziej tajemnicza :loveu:
-
aa apropo "Wywiadu z wampirem", który wspominaliście ;) dziś go kupiłam, znaczy się film kupiłam :loveu: za okazyjną cenę :cool3:
-
[quote name='fizzy']opowiadaj jak ci się podoba:multi:[/quote] po dwóch rozdziałach to nie wiele moge powiedzieć :evil_lol: ale zaczyna się ciekawie :cool3: fajnie się czyta, bo język jest taki prosty ;) dziś poczytam jeszcze :loveu:
-
A mi wreszcie doszła książka :loveu: Zjadłam 2 rozdziały w busie jak jechałam do Krk, niestety z powrotem był tłok i stałam więc nie poczytałam sobie :razz: Ale już widzę różnice między filmem a książką, nadal jednak uważam że film jest fajny ;)
-
[quote name='GameBoy']wyjaśniłam w poście w którym cytowałam wpis z podanym wiekiem fizzy[/quote] nie zauważyłam Mam 21 lat, już mam za sobą pierwsze zauroczenie i miłośc, także nie jest mi to obce, film mi się podoba, chociaż wg. mojej listy pasuje od kategorii "odmózgowiacze", ale jest całkiem całkiem, mi akurat się podoba że nie pokazują w filmie rzeczywistość, tzn. że nie ma tam młodzieży upijającej się, uprawiającej sex itd., bo i po co? do okoła tego pełno a mam to jeszcze oglądac w tv? Co do ich miłości to uważam że jest całkiem fajna, takie pierwsze zauroczenie, bardzo fajnie pokazane, nie uważam też że ten film może się podobac jedynie osobą które mają po naście lat, oczywiście kwestia gustu, ale przypisywanie oceny filmu danej osoby do wieku (bo tak to zabrzmiało) jest co najmniej niestosowne. Film to kwestia gustu oczywiście
-
[quote name='GameBoy']a mogę wiedzieć ile masz lat? bo pewnie dzieli nas pokolenie :evil_lol:[/quote] ja mam 21 a film mi się podobał, czy o znaczy ze ze mną coś nie tak? :razz:
-
[quote name='fizzy']nie ma co się bulwersować gwiazdom nieraz odbija:evil_lol: partacze na tym allegro:eviltong: trailer taki sobie, ale może być. wilk najbardziej mi się spodobał:loveu: ale mógłby być jeszcze większy:diabloti:[/quote] Oni i tak nie ubierają się sami,mają od tego stylistów, wizażystów, itd. ;) Nawet mnie nie denerwuj, bo mnie już trafia, doczekac się nie moge :mad: eee tam wilk jest w sam raz :cool3:
-
Co wy chcecie od tych trampek :mad::evil_lol: mi się podobało jak wyglądała, ogólnie w trampkach nie chodzą (ogólnie obuwie sportowe na moich nogach to rzadkość :eviltong: ale kurcze spodobały mi się :cool3: A po za tym to czekam, czekam i czekam, doczekac się nie mogę na książkę Zmierzch, którą na allegro zamówiłam 25, a dziś się dowiedziałam że dopiero ją wysłali :angryy:
-
bo to był ten, no szok zapewne :evil_lol: Atak serio to wyluzujcie to trailer przecież, urywki, sekundy z filmu, nie wiadomo co będzie dalej także nie ma co krytykować...
-
A mnie się tam podoba :cool3: zwłaszcza moment ataku Jasperka i ciekawa jestem jak to będzie wyglądało na dużym ekranie :cool3: Zaraz pooglądam jakieś zdjęcia z MTV, zobaczę te trampki :evil_lol:
-
Proszę twoje Volvo i Edzio :evil_lol: [IMG]http://www.autopolki.pl/items/pol/arts/671/p_medium2_foto_36117.jpg[/IMG]
-
[quote name='Everybody_Lies']Pikny:loveu: Ale moim ulubionym samochodzikiem jest Subaru Impreza WRX:cool3:[/quote] ja tam wolę dłuższe dupy :evil_lol: ulubionego samochodu nie mam, ale ten car Edzia mi się nie podoba :eviltong:
-
[quote name='smallpati']nie podoba mi się :eviltong:[/quote] skacza posty Volvo C30 to nie mój typ, owszem przód ma ładny ale reszta fee, wolę inne typy samochodów [IMG]http://jalopnik.com/assets/resources/2008/02/VolvoC30Version20.jpg[/IMG]
-
[quote name='Everybody_Lies']Jak to niezgrabny? xD Piękny, opływowy kształt xD A ta szybkość...:diabloti:[/quote] nie podoba mi się :eviltong:
-
[QUOTE] [SIZE=1]i bryka Edwarda! xD[/SIZE][/QUOTE] żartujesz? mi sie w ogóle nie podoba ten samochód :roll: tyłam ma taki niezgrabny :eviltong:
-
Ja na ogół oglądam same komedie romantyczne :evil_lol: słucham hh, r'n'b, popu, ale zdarza się też że oglądam filmy typu Zmierzch i posłucham rocka czego na co dzień nie doświadczam ;) i film i muzyka musi mieć to coś żeby mi się podobała, no i Zmierzch łączy te cechy :loveu: fajny film, dobra muzyka, dlatego też mi się podoba i chociaż Spiderman ma lepsze efekty, a w batmanie sa lepsi aktorzy, to jednak Zmierzch ma "to coś" :loveu::loveu: Kurcze uzależniłam się od głosu Pattinsona :evil_lol: ciągle puszczam momenty gdzie on coś mówi, uwielbiam jego głos kiedy mówi "no, our bus is full", albo "money,sex,money, cat" :evil_lol: