Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. jestem za, i nie rozumiem czemu nikt nie dzwoni, z jednego plakatu zniknęły wszystkie numery, powiesiłam juz w tamto miejsce nowy, a nikt nie dzwoni :(
  2. nic tu u niego nie słychać o domku, a to taki piekny piesek, moze dziewczyny jakies ogłoszenie... ma cos poza dogo? allegro? a moze plakaty w waszej okolicy ( bo ja to pod łodzią mieszkam)...?
  3. odwiedzają i odwiedzają a przede wszystkim pamietają ;)
  4. dobrze, wezme sie za to i poogłaszam na tych stronach jeszcze staruszki i astra, tylko nie dzisiaj, juz nie mam siły ( miałam wycieczke szkolna od 6 rano...) to dobranoc psiaki kochane
  5. juz sporo plakatów wisi, numery znikaja ale nikt do modliszki nie dzwonił. narazie dalej rozwieszam... ale niektórym plakaty przeszkadzaja... i zrywaja...
  6. co za ludzie... haha tak wogóle to gartulacje dla dogo! wkocu działa. A do kajtusia tak mało telefonów... bidulek
  7. jasne, tylko na jakiej? narazie daje ogłoszenie na ojej.pl , i jeszcze pary bezpłatnych serwisach... a masz jakąś stronę na której mogłabym dodawac? no jeszcze na gratce ;) ale tam naszej suni chyba jeszcze nie ma... zrobię
  8. mimoza, a moze chciałabyś naszego pieska? zdjęcia wyżej... albo chociaż na tymczas...
  9. u mnie jest banerek bulki w potrzebie... nie zapominajcie o nich...
  10. super!! to bedzie miała piekne życie ;) !!!
  11. gratuluje nowego domku ;) a moze napiszesz nam coś wiecej o domeczku? to wspaniała wiadomość!!!!! pewnie smutno ci bedzie bez niej... ;)
  12. asnna, zdjęc jamniczka nie widac... myslę, że allegro to najlepsze rozwiazanie, iwop ma racje tu kazdy piesek ma allegro. Bez ogłoszeni nie dasz rady!, nie ma zadnej bieganiny z papierkami jesli jestes tam zalogowana a iwop jak zrozumiałam jest i była chetna wystawić. powinnaś skorzystać ;] i zebys nie zrozumiała mnie źle, tak jak wczesniej iwop, nie naskakuje na ciebie tylko radze! napewno wykonywujesz swietna robote pomagając psiakom ;) tylko ostozenij odpowiadaj, bo wątek trudno samemu prowadzć podnoszę
  13. plakaty już wydrukowane. Narazie tylko 8 - bo są czarno-białe. Później postaram sie wydrukowac gdzieś w kolorze i rozwieszę reszte ;) jeżeli ktoś chce nam pomóc w ogłaszaniu astra i rozwieszaniu plakatów, piszcie - wyslę na poczte wzór plakatu do wydrukowania. Nawet dwa plakaty w twojej okolicy moga nam pomóc ;) prosze...:roll: on naprawde już się wystarczająco nasiedział w schronisku...:shake: 6 lat...:placz:
  14. nikt do CIebie nie zajrzał przez 6 dni...:( czy on ma allegro i inne ogłoszenia?
  15. W pabianicach jest piekny 5 letni pudelek do adopcji. Aktualnie na tymczasie wątek tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92286&page=19[/URL] miał byś już w nowym domku, jednka pani zrezygnowała wiec szukamy dalej... Pudliś ma już domeczek!!!
  16. a tutaj zdjęcie ze spaceru [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/111/518dc8d87243f382.jpg[/IMG][/URL] i w boksie... cały czas chodzi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/110/af21f97c3af5e282.jpg[/IMG][/URL]
  17. [B]PILNIE[/B] potrzebny dom [B]TYMCZAS[/B]OWY lub stały dla owczarka niemieckiego. Pies wariuje w boksie, potrzebuje ruchu i wybiegu, prawdopodobnie nigdy nie był trzymany w kojcu.Ma 4 lata. Wątek tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98466[/URL]
  18. podnosze kajtka i niecierpliwie czekamy na wtorkowe ogłoszenie ;)
  19. prawie nikt nie zagląda... a modliszko co z tym domkiem na stałe? jeśli znajdzie sie tymczas i pies sie sprawdzi to pani go weźmie? dodałam go na owczarki niemieckie...
  20. oj, nikt nie zajrzał tutaj od wczoraj do naszej soni. Czy ona ma allegro i jakieś ogłoszenia?
×
×
  • Create New...