-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
kasia14 replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
nic tu u niego nie słychać o domku, a to taki piekny piesek, moze dziewczyny jakies ogłoszenie... ma cos poza dogo? allegro? a moze plakaty w waszej okolicy ( bo ja to pod łodzią mieszkam)...? -
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
odwiedzają i odwiedzają a przede wszystkim pamietają ;) -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
domeczku gdzie jestes? -
mimoza, a moze chciałabyś naszego pieska? zdjęcia wyżej... albo chociaż na tymczas...
-
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
kasia14 replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
u mnie jest banerek bulki w potrzebie... nie zapominajcie o nich... -
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
kasia14 replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
super!! to bedzie miała piekne życie ;) !!! -
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
kasia14 replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
gratuluje nowego domku ;) a moze napiszesz nam coś wiecej o domeczku? to wspaniała wiadomość!!!!! pewnie smutno ci bedzie bez niej... ;) -
asnna, zdjęc jamniczka nie widac... myslę, że allegro to najlepsze rozwiazanie, iwop ma racje tu kazdy piesek ma allegro. Bez ogłoszeni nie dasz rady!, nie ma zadnej bieganiny z papierkami jesli jestes tam zalogowana a iwop jak zrozumiałam jest i była chetna wystawić. powinnaś skorzystać ;] i zebys nie zrozumiała mnie źle, tak jak wczesniej iwop, nie naskakuje na ciebie tylko radze! napewno wykonywujesz swietna robote pomagając psiakom ;) tylko ostozenij odpowiadaj, bo wątek trudno samemu prowadzć podnoszę
-
plakaty już wydrukowane. Narazie tylko 8 - bo są czarno-białe. Później postaram sie wydrukowac gdzieś w kolorze i rozwieszę reszte ;) jeżeli ktoś chce nam pomóc w ogłaszaniu astra i rozwieszaniu plakatów, piszcie - wyslę na poczte wzór plakatu do wydrukowania. Nawet dwa plakaty w twojej okolicy moga nam pomóc ;) prosze...:roll: on naprawde już się wystarczająco nasiedział w schronisku...:shake: 6 lat...:placz:
-
W pabianicach jest piekny 5 letni pudelek do adopcji. Aktualnie na tymczasie wątek tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92286&page=19[/URL] miał byś już w nowym domku, jednka pani zrezygnowała wiec szukamy dalej... Pudliś ma już domeczek!!!
-
a tutaj zdjęcie ze spaceru [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/111/518dc8d87243f382.jpg[/IMG][/URL] i w boksie... cały czas chodzi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/110/af21f97c3af5e282.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]PILNIE[/B] potrzebny dom [B]TYMCZAS[/B]OWY lub stały dla owczarka niemieckiego. Pies wariuje w boksie, potrzebuje ruchu i wybiegu, prawdopodobnie nigdy nie był trzymany w kojcu.Ma 4 lata. Wątek tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98466[/URL]
-
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
prawie nikt nie zagląda... a modliszko co z tym domkiem na stałe? jeśli znajdzie sie tymczas i pies sie sprawdzi to pani go weźmie? dodałam go na owczarki niemieckie...