[quote name='modliszka84']tylko uważajcie dziewczyny na straż miejską, bo ci panowie często mają...hmm... inny do naszego punkt widzenia, delikatnie mówiąc :evil_lol:[/quote]
hymm.. no staramy sie wieszać w eee... dozwolonych miejscach:razz:, jak na budynkach, to sie pytamy czy możemy, przy sklepach, na tablicach ogłoszeniowych ale tam długo nie wiszą...:mad: ludzie zaklejają. Wieszam gdzie się da, mam nadzieję, że się nie przyczepią, staram się uważać. Ja osobiście mam wrażenie, że straż miejską nie bardzo obchodzą plakaty. Ale będę uważać:cool1: a na słupach można? no to trochę nie na temat, bo to plakaty Asterka, więc:
podnoszę Lolę!