-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
piekne wieści;) gratuluje domku! -
Evita młoda sunia setera irlandzkiego MA DOM / Rzeszów /
kasia14 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
gartuluje nowego domu!!!! wspaniale!... ( a swoja droga fajnie, że psy w schronisku mogą sie u was wyszaleć...) -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='aneta_zyleta']zmiana tytulu..dobry pomysl!ale on jest biedny...i ma takie slodkie oczka...[/quote] oj juz zaraz nie bedzie taki biedny! :razz: tylko tymczas potrzebny:cool1:... -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
zmiana tytułu na pewno!! Od prawdziwego domku już tak niewiele Go dzieli! tylko krótki tymczasik! tylko najpierw trzeba go znaleźć... hymm -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='ada_1994']Biedny staruszek i jeszcze nie widzi to okropne:-(.[/quote] oj ada cos nie czytasz uważnie :evil_lol: modliszka napisała dokładne informacje stronę wcześniej:cool1: i piesek ma doskonały wzrok :razz: teraz domku wypatruje -
hym... a one bedą miały wogóle sterylkę? chyba powinny mieć... moze poczekać z ogłoszeniami, ja bulka pózniej niektórym tez ale.gratke zrobię
-
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madzik77']ADA - z Pabianic tez? fajnie POZDRAWIAM[/quote] nom Ada z Pabianic... (moja kuzynka :evil_lol:, która tak jak ja kocha psinki) -
Sunia owczarek niemiecki z tatuażem - adoptowana
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
hymm.. piekna sunia, napewno bardzo teskni... a z ogłoszeniami to tak jest, ze ludzia przeszkadzaja... jak by ktoś jej szukał to by znalazł, tak mi sie wydaje.... wiec kolejny psiak szuka domku... kolejny ONek -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Galop ma juz 150 wejsc na ale.gratka i zadnego odzewu!! -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
zmieniłam juz tytuł i tresc na ale.gratka.pl biedna psinka, tyle lat w domu i nagle w zimnym kojcu...:( -
bulki do domków!!
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy Misiu ma alegratkę, ale jesli nie to juz ma ;) -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
zrobiłam mu ogłoszenie na ale.gratka.pl w owczarkach... od rana do teraz ( 17.40) ma już 60 wejść.... -
Oprucz plakatów, allegro.pl i ale.gratki.pl Aster ma też nowe ogłoszenia na : [FONT="][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl [/URL][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL]http://anonse.kazimierzdolny.pl/[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8037[/URL] [URL]http://ogloszenia4you.pl/ogloszenia-zwierzeta-natura.php[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=ka1&id=76[/URL] [URL="http://www.etablica.com/"]http://www.etablica.com[/URL] [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://idog.pl/1190-ASTER.html[/URL] ( tylko musiałam wpisać rase a nie było kundelka, to wpisałam labrador bo wydaje mi się, ze dużo osób wchodzi :] hehe [URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php http://www.ogloszenia.interpress.net.pl [/URL]jak znajdę chwilkę, to wpakuje go na jeszcze parę ogłoszeń ;)[/FONT]