Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. gartuluje nowego domu!!!! wspaniale!... ( a swoja droga fajnie, że psy w schronisku mogą sie u was wyszaleć...)
  2. kochany zenuś!!! to naprawe wspaniały pies, Ala35 gratuluje doskonałego psa!
  3. [quote name='aneta_zyleta']zmiana tytulu..dobry pomysl!ale on jest biedny...i ma takie slodkie oczka...[/quote] oj juz zaraz nie bedzie taki biedny! :razz: tylko tymczas potrzebny:cool1:...
  4. zmiana tytułu na pewno!! Od prawdziwego domku już tak niewiele Go dzieli! tylko krótki tymczasik! tylko najpierw trzeba go znaleźć... hymm
  5. [quote name='ada_1994']Biedny staruszek i jeszcze nie widzi to okropne:-(.[/quote] oj ada cos nie czytasz uważnie :evil_lol: modliszka napisała dokładne informacje stronę wcześniej:cool1: i piesek ma doskonały wzrok :razz: teraz domku wypatruje
  6. [quote name='modliszka84']Kasiu nie załamuj się, w końcu i jemu musi się udać :roll:[/quote] no musi musi:cool3: ale... i u Asterka cisza i u Kajtka, wiesz, myślałam, że łatwiej znaleźć pieskowi dom:placz: Ale damy radę, dla tych mordek ślicznych:loveu:
  7. myślę, że lepiej Galopa, on taki biedy jest... sunia oczywiście też, no ale w schronisku krócej od Galopa...
  8. jakie on ma piekne zdjęcia na allegro!!!! i jaki on słodziak jest ;) i nadal nikto Go nie chce? to ja tez ludzi nie rozumiem...
  9. hym... a one bedą miały wogóle sterylkę? chyba powinny mieć... moze poczekać z ogłoszeniami, ja bulka pózniej niektórym tez ale.gratke zrobię
  10. no to trzymamy... byle jej sie udało....;) bo u naszego ostatniego ogłoszeniowicza Kajtka cisza...:(
  11. żadnego odzewu...:placz: a tyle juz ma ogłoszeń w internecie, plakaty :mad: i nic...:shake:
  12. Podnoszę... i żadnego odzewu z ogłoszenia :mad: poprostu sie załamać idzie:placz:
  13. [quote name='Madzik77']ADA - z Pabianic tez? fajnie POZDRAWIAM[/quote] nom Ada z Pabianic... (moja kuzynka :evil_lol:, która tak jak ja kocha psinki)
  14. hymm.. piekna sunia, napewno bardzo teskni... a z ogłoszeniami to tak jest, ze ludzia przeszkadzaja... jak by ktoś jej szukał to by znalazł, tak mi sie wydaje.... wiec kolejny psiak szuka domku... kolejny ONek
  15. Galop ma juz 150 wejsc na ale.gratka i zadnego odzewu!!
  16. zmieniłam juz tytuł i tresc na ale.gratka.pl biedna psinka, tyle lat w domu i nagle w zimnym kojcu...:(
  17. bulki do domków!!
  18. Nie wiem czy Misiu ma alegratkę, ale jesli nie to juz ma ;)
  19. zrobiłam mu ogłoszenie na ale.gratka.pl w owczarkach... od rana do teraz ( 17.40) ma już 60 wejść....
  20. Oprucz plakatów, allegro.pl i ale.gratki.pl Aster ma też nowe ogłoszenia na : [FONT=&quot][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl [/URL][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL]http://anonse.kazimierzdolny.pl/[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8037[/URL] [URL]http://ogloszenia4you.pl/ogloszenia-zwierzeta-natura.php[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=ka1&id=76[/URL] [URL="http://www.etablica.com/"]http://www.etablica.com[/URL] [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://idog.pl/1190-ASTER.html[/URL] ( tylko musiałam wpisać rase a nie było kundelka, to wpisałam labrador bo wydaje mi się, ze dużo osób wchodzi :] hehe [URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php http://www.ogloszenia.interpress.net.pl [/URL]jak znajdę chwilkę, to wpakuje go na jeszcze parę ogłoszeń ;)[/FONT]
  21. Zenuś!!! garatulacje kochany tak wspaniałego domku!!!
×
×
  • Create New...