Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. postaram sie za jakies 20 minut wstawić foteczki jak spi jesli bede umiała
  2. czekam na zenka :loveu: moze jak zdąże to jakąś fotkę jego wstawię bo ich jakoś mało na forum:cool1:
  3. jaki piękny:cool1: zakochałam sie w nim:loveu: ale nie mogę Go wziąć...:placz: czy naprawdę nikt nie chce tego piękniego pieska:roll: czy to zdjęcie, na którym jest z piłeczką jesn na schroniskowym wybiegu? na pierwszej stronie... jeśli tak to fajnie pieski mają, że mogą pobiegać...:razz:
  4. jeju oglądałam te wasze psinki - ile wy tam pieknosci macie w tym schronisku ;) tylko domków mało...
  5. już nikt tu prawie nie zagąda :( podnosze sunie....
  6. nie mam pojęcia... ale Ty zawsze takie piękne teksty wszędzie piszesz:razz: no nie wiem moze tak poprostu : Maleńka roczna suczka Gratka pilnie szuka domu tymczasowego... albo nie wiem bo to jakoś tak chyba zaprosto i niezbyt brzmi ...:roll:
  7. to super!!! byle tylko na obserwowaniu sie nie skonczyło:roll:. A dla Gratki chyba lepszy tymczas niz schron... i moze sie chętny szybciej znajdzie na tymczas.
  8. to trzymamy kciuki za kajtka - zeby go ktos wypatrzył
  9. Wezmę Zenka :razz: modliszko chyba mi sie gg zepsuło...
  10. teraz jeżeli dobrze pamiętam to bedzie miał ogłosznie we wtorek ;) napewno ktoś go zauważy!
  11. modliszkoa to ja sie zapytam... tylko nie wiem czy mi pozwolą... ale moze na jedna noc... tylko ja mam małą suczkę york ( co prawda troche mniej yorkowata) ... ale nie ma narazie cieczki dopiero w marcu dostanie ... zapytam sie, chyba sie dogadają jak ym Go wzięła ... ?
  12. ja o spajkim nic teraz nie wiem... ale myślę, że ma się dobrze ;)
  13. podnoszę!!!!! pilnie domek potrzebny ;)
  14. podnoszę Asterka!! a plakaty jeszcze nie wisza:roll: bo nie ruszam sie z domu juz mi lepiej, w planach mam rozwieszać w sobotę :razz:
  15. podnoszę Gratkę!!! bardzo ładna sunia z Ciebie:cool1: tylko dlaczego jeszcze w schronisku....:roll:
  16. a Modliszko zostawisz Go u siebie czy chcesz, żeby ktoś Go na jedną noc wziął ?
  17. zaraz pozmieniam banerki, a jak byś zrobiła naszym staruszką to u mnie zawsze miejsce znajda ;)
×
×
  • Create New...