jaki piękny:cool1: zakochałam sie w nim:loveu: ale nie mogę Go wziąć...:placz:
czy naprawdę nikt nie chce tego piękniego pieska:roll:
czy to zdjęcie, na którym jest z piłeczką jesn na schroniskowym wybiegu? na pierwszej stronie... jeśli tak to fajnie pieski mają, że mogą pobiegać...:razz: