pokaże psinki. To ma być piesek tak do domu i do ogrodu, ale spać bedzie raczej w domu chyba ze bedzie wolał na dworzu ;) nie za duży, taki sredni gdzies wielkosci spajkiego. Wolą puchate i jasne ale nie koniecznie ;) no i zeby lubiły ludzi i pieszczoty :) a mogła byś mi napisać coś o piesku o imieniu orzech numer....1540... no ja tez bym chciala asterka ale oni chcieli by takiego młodszego psa raczej do 6 latek :(