-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
piesek, podobno w świetle dziennym trochę widzi... Ogłoszenie na allegro ma, na bezpłatnych serwisach nie wiem. Co do pieniążków, musiałabyś sie skontaktować z modliszka84 ona do schroniska chodzi i pieski dogląda. Numer telefonu na pierwszej stronie do niej znajdziesz ;) -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Misia ;) -
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
kasia14 replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
naprawdę to chyba najsłodszy szczeniaczek na dogo:loveu: -
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
kasia14 replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
jaka ona jest słodka!!!! musi znaleźć wspaniały i ODPOWIEDZIALNY dom!! ;) lamia2 jek jutro bedziesz dzwonic i facet powie ze aktualnie koniecznie trzba sprawdzić warunki, zeby w złe rece nie poszła albo do rozmnazacza bo ona jest cudo poprostu ;) -
Staruszek Misiu już w DT u Czarodziejki, uff... JUZ ZA TM
kasia14 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piekna psinka... czarodziejko jestes wielka! a misio ci tego nie zapomni... a kto go wezmie na stałe...? domek potrzebny... -
Evita młoda sunia setera irlandzkiego MA DOM / Rzeszów /
kasia14 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wędkoholik']Jakoś nie mam przekonania do tej pani z ogłoszenia. Jeżeli chce kupić po rozsądnej cenie a ma za symboliczną złotówkę, a z drugiej strony pyta o możliwość dowozu. Może czegoś nie rozumiem, ale jak ktoś chce mieć psa, to może by postarał się o transport. Troszkę wysiłku daje więcej gwarancji, ze komuś zależy. Czy można zdjęcia suni przenieść na setery adopcje???[/quote] może masz rację, napewno znasz się lepiej na tym niż ja ;) -
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
kasia14 replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
znalazłam oglosznie [url]http://www.ojej.pl/podkarpackie/Krosno/Zwierzeta/psy_i_koty/Kupie/ogloszenie_nr_418690.html[/url] tam jest kontakt- pisze ze pilnie ogłoznie od niedawna... ale trzba koniecznie sprawdzić zbye jakiemuś pseudohodowcy nie wudać albo na walki... i wogóle warunki jesli jest jeszcze aktualne... Tel: 697842671 taki był podany tam nic wiecej nawet nie pisze.. ale zobacz moze akurat ;) -
Evita młoda sunia setera irlandzkiego MA DOM / Rzeszów /
kasia14 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, jest pani, która chciałaby inforamcje o suni ( a ona ma jeszcze kwarantanne i jak tak to do kiedy?) znalazłąm oglosznie [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/700278_kupie_setera_irlandzkiego.html[/url] rozmawiałam z panią na gg... chciała by wiecej informacji o suni, pytała sie czy była by możliwość dowozu itp. wogole o sunie jaka jest czy zdrowa i tak dalej. Jeżeli by sie zdecydowała to oczywiście domek jest do sprawdzenia!! czy mogłybyście napisac wszystkie informacje o suni? i jezeli ktoś chce to moze przejąć i pogadać na gg 6813408 tyklo wtedy proszę o napisanie, żebym jeszcze raz wszystkiego pani nie pisała :roll: -
Evita młoda sunia setera irlandzkiego MA DOM / Rzeszów /
kasia14 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
ile ona ma latek? piekna jest... ;) -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
trzeba w misia wierzyć ;) wiara czyni cuda... -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
nikt jeszcze do ciebie nie zajrzał ? -
Evita młoda sunia setera irlandzkiego MA DOM / Rzeszów /
kasia14 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
piękna jest.. myślę, że nie bedzie długo w schronisku - to przecież seter...;) obym sie nie myliła bo zmarnieje... -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
kasia14 replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
to fajnie mają ... u nas psiki nie wychodzą... -
To cudownie :loveu:
-
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
piekny... widać, że sie męczy w boksie... PODNOSZĘ bo TYMCZAS POTRZEBNY !!! -
oj napewno CI smutno... kochany jest ciągle chce zeby go głaskać i nie odstępuje na krok pewnie sie boi żeby go znowu nie zabrać ( własnie śpi ) ;) no ale dzisiaj już do ostatniego domku, i bedzie miał wkocu ten swój jedyny ;) zaraz kolejne fotki : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/39/454e5531751db5de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/110/3cf8339489ac3621.jpg[/IMG][/URL] aaa... po zabawie, czas na odpoczynek ;)