hym... nie wiem coo mysleć o takim piesku w budzie... ona jest raczej z tych domowych;) no i druga śpi w domciu ciepłym a ona nie... bedzie jej smutno... i zimą tez? nie bedzie jej za zimno? przecież ona nie ma takiej "podwórkowej" sierści.... no ale z drugiej strony dobrze, że ma dom... moze jakos sie przekonają jeszcze zeby w domu mieszkała... skoro maja jeszcze jedna sunie i mieszka w domu...