-
Posts
2530 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martasekret
-
widziałam jej ogłoszenia, przesłodka sunia :loveu: na dogo ciężko znaleźć psu dom, tu wszyscy raczej zapsieni po uszy, ale zdarza się. jedyne, co może odstraszać potencjalnych właścicieli to jej wiek - dla niektórych 6 lat to już jedną nogą za tęczowym mostem...
-
żebym dobrze zrozumiała: Fanta przebywa obecnie u Agnieszki w hoteliku na obrzeżach Gdańska, tak? a kiedy ma jechac do Budrysek...? czy już nie ma tam jechać...? cieszę się, że póki co (tfu, tfu, odpukać) Fanta ma się dobrze i nie sprawa problemów!
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
martasekret replied to toyota's topic in Już w nowym domu
jesteśmy, jesteśmy, odwiedzamy Kijunię czasem widuję ogłoszenia suni, czy był jakiś telefon? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
martasekret replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Przeklejam z pomorskiej tablicy. Do oddania czteroletnia jamniczka z Gdańska: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-ulozona-czarna-jamniczke-ID1TEeF.html#a7d5f4f1;r:5;s[/URL]: może ktoś zna chętny domek... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
dokładnie, wbrew pozorom to częściej z kotem jest problem a nie z samym psem kciuki potrzebne:) -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
tak też tej pani powiedziałam, tzn że Dejzi generalnie jest bardzo spokona i łagodna, więc zdziwiłabym się bardzo, gdyby nagle na kota zareagowała jakąś dziką agresja. uprzedziłam oczywiście, że takie "testy" nie są w 100% miarodajne...ale jak pies, przechodząc obok kociarni, rzuca się na koty z pianą na pysku, to chyba nie będzie się raczej nadawał do domu z kotami ;) jeśli natomiast kompletnie je zignoruje, to duża szansa, że w domu też nie będą robić na nim większego wrażenia. zobaczymy... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Był telefon w sprawie naszej prawie-labki. Poproszono mnie o sprawdzenie jej na koty, bo w domu jest jeden mruczek. W sobotę mamy się z Panią zdzwonić. -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
martasekret replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
ani zdjęć, ani wieści, ani regularnych ogłoszeń, nie wspominając o domu......:shake: -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
martasekret replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
ważne, że cokolwiek się dzieje. Nie ma chyba nic bardziej frustrującego, niż milczący miesiącami telefon (wiem coś o tym...)....... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
nie no...ja to szczerze wierzę, że w końcu Szarik znajdzie swojego ludzia, ale wiadomo, czasem nachodzą nas takie negatywne myśli... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
fakt, jest bardzo urocza sunią....teraz niestety nie jest już taka śnieżnobiała, tylko bardziej kremowa, ale wykąpana na pewno odzyska swój dawny '"blask" ;) ja to się cieszę, że udało się wyadoptować tę starszą owczarkę Ulę. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
ależ jest: [url]http://schroniskopromyk.pl/?s=gracja[/url] imiona się różnią, wolontariusze najczęściej mają swoje. heh, też tak się trochę zastanawiałam, czy nie ma w sobie coś z labka...ja zazwyczaj piszę, że pies jest w typie jakiejś rasy, właśnie labradora czy teriera, ale ona przypomina tego pierwszego jedynie pod względem umaszczenia, bo budowę ma inną, jest bardzo smukła, no i pyszczek nie ten. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='puka108']no to trzymam wieeeeeeelkie kciuki!!! za jednego albo drugiego. tylko zeby ktorys poszedl! [B]a taka Dejzi - przeciez to jest przepiekna suczka! i mloda! ludziska powinni sie bic![/B][/QUOTE]prawda....? nie dość, że śliczna, to jeszcze bardzo grzeczna i oddana, najczęściej wyprowadza ją wolontariuszka Mariola, którą pokochała bezgranicznie! Dejzi dość dużo przesiaduje w budzie, może dlatego ludzie nie mają szans, żeby ją wypatrzeć. Mam nadzieję, że dzięki ogłoszeniom uda się znaleźć dobry dom dla niej. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
z dobrych wieści - od soboty koresponduję z bardzo miłą Panią, która szuka psiaka dla swoich rodziców (dom z ogrodem :cool3:). Zainteresowała się Amisiem i Bejem. mam ogromną nadzieję, że któryś z psiaków przypadnie Pani do gustu. Wierzę, że znajdziemy odpowiedniego przyjaciela dla rodziców. Bardzo chciałabym, żeby był to Amiś. Pani ma przyjechać do schroniska w weekend. -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
ech, szariczku, co to z tobą będzie....? -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
nie, zostaw proszę tak, jak jest. Ta treść została zatwierdzona przez "górę". -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Ja na pewne rzeczy niestety nie mam wpływu. Jedyne, co moge zrobić, to wyłożyć mu budę słomą czy jakimiś kocami/dywanami, ale co to da, jak on do niej nie wejdzie..... mam nadzieję, że skorzysta ze schronienia, jeśli spadnie śnieg i nadejdą srogie mrozy..... niskie temperatury źle znosi także Dejzi - sunia wprawdzie dużo przesiaduje w budzie, ale mimo to trzęsie się. Ma króciutkę sierść. To bardzo oddana, wpatrzona w człowieka psinka. -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
no piękne fotki i piękna, szczęśliwa modelka! -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Z Barym nie jest najlepiej....utyka, podczas spacerów upada. I jak na złość, leży na tym gołym betonie, mimo, że może wejść do budy, gdzie jest sucho, ciepło i nie wieje.....nie wiem, czy przetrwa zimę...:( -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
dobrze, że jakiś bezdomniak znalazł dom. psy północy są specyficzne, więc powinny trafić do wyrozumiałych, mądrych właścicieli. trzymam kciuki za tę dwójkę, wierzę, że będzie dobrze! -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Bary ma zdjęcie, bo jest w galerii. Wpisz w wyrzukiwarkę na str Promyka "Bary" i ściągnij sobie jego fotki. -
[quote name='[email protected]']klonowanie chyba jeszcze się nie uda=/ ale są prostsze i przyjemniejsze metody przekazywania genów jesli ktoś jest chętny:PP i przestancie już mi słodzić bo się zarumienie a z DT to na razie niby jest ok, mąż powiedział: a rób już jak chcesz tylko że tu zależy wszystko od zachowania tirci jak będzie bezproblemowa i kochana to może nawet zmieni się z DT na stały, ale jak im nasra na dywan i obgryzie nogi od stołu to mogą oddac po 1 dniu =/ a wtedy juz nie wiem co będzie ale na razie mamy jeszcze 4 dni na poszukiwania rozwiesilem juz troche ogłoszeń, znajomi z pracy też rozwieszają może ktoś się odezwie=/ nie musi też być tylko warszawa, jakby sie trafił dobry domek to mogę dowieźć, do wrocławia pewnei nie pojade ale powiedzmy siedlce czy sochaczew to da rade i bylem znowu wyprowadzić i jest nadal bardzo źle ale za kazdym razem widac ogromną poprawę, już sie daje głaskać i chodzi za mną:) a jak si ezegnaliśmy i wlozylem palec do klatki to nie warczala tylko polizala:)))) ale ma problem z kupą i siku, jeszcze ani razu nie widziałem jak robi siku a kupę zrobila trochę w klatce na kocyk =// i nadal nie chce nic jeść=/ aa i jeszcze nie jest agresywna do psów i kotów bo w lecznicy jak czyscilem jej klatke to wyszła i koty biegały i inny piesek i zero problemu było:) ale w sumie u weta to wszystkie zwierzeta są spokojne:)[/QUOTE] ty lepiej nie prowokuj, bo dziewczyny będą koczować na trawniku pod twoim balkonem :) jak byłam mała, to uwielbiałam "niekończąca się opowieść" a szczególnie właśnie tego psa. Wydawał mi się taki dobry i kochany.... jestem przekonana, że sunia za kilka tygodni będzie nie do poznania i przyszły domek będzie miał z nią duuużo radości! miała ogromne szczęście, że spotkała ciebie na swojej drodze.....