-
Posts
2530 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martasekret
-
Młody terier walijski - suczka znaleziona w Gdańsku
martasekret replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
tak myślałam, że będzie happy end ;) cieszę się -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
no to bardzo możliwe, że akurat jego przeoczyli i nie wrzucili na fb :( na str internetowej schroniska jest w galerii psów do adopcji możesz ewentualnie udostępnić jego ogłoszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/olbrzym-o-olbrzymim-sercu-bary-gdansk-ID1Sj6t.html[/URL] (chyba? nie znam się na fb), z tym że w przyszłym tygodniu będzie już nieaktualne, bo będę je odnawiać, a żeby na tablica.pl odnowić jakieś ogłoszenie, to trzeba to stare usunąć, żeby się nie dublowały (mam nadzieję, że wiadomo, o co mi chodzi ;)) -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
martasekret replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
no, może tym razem się uda... kciuki!!! -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='annavera']No i nie ma go na FB, a szkoda, bo smutna historia Barego mogłaby kogoś wzruszyć i może przed zimą zdążyłby wyjść ze schroniska[/QUOTE] nie ma go na fb, bo mnie tam nie ma. Tzn jest na stronie Promyka w galerii psów do adopcji, ale nie ma osobnego wydarzenia. ogłaszam go regularnie, na trójmiasto i tablicy -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='puka108']a zobaczylam wlasnie tego malamuta z "dzis trafilem" w psach do adopcji ... czyli jednak nie odebral go wlasciciel. nazywa sie ALEKS. ma piekne fotki i z opisu wynika, ze tez dobry charakter! jedynie wiek moze byc dla niektorych przeszkoda - 5 lat. no i napisano, ze raczej dom z ogrodem ... dziewczyny od haszczakow, zarowno jedne (husky adopcje), jak i drugie (sos husky) trabia ZAWSZE, ze to nie dom z ogrodem decyduje, tylko ilosc ruchu NA SPACERACH ;) i za haszczak "blokowy" dobrze wybiegany jest zdecydowanie szczesliwszy od haszczaka "ogrodowego", ktory siedzi TYLKO w ogrodzie ... pod czym ja podpisuje sie obiema rekoma!!![/QUOTE] właśnie miałam ci pisać ;) dziś go wrzucili na stronę. Nie wiedziałam, że nadal jest, bo do boksów B nie zaglądam akurat...widziałam go, jak był jeszcze w boksie kwarantannowym i zrobił na mnie dobre wrażenie, był spokojny i przyjazny. husky idą, jeśli chłopak nie jest bardzo sfiksowany na tę rasę, to niech weźmie innego psiaka, żywiołowego i aktywnego. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
no jest duży...wielkością porównywalny z...nie wiem...z Benkiem powiedzmy. Utyka, stawy mu zaczynają siadać. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
o tak! Tola musi mieć aktywnego właściciela. Siedzi w boksie nr 3, ale z tyłu. Bardzo Cię proszę - powiedz temu chłopakowi. I o Figo z A8 ;) Barry jest bardzo smutnym i zrezygnowanym psem.......jakim sk.... trzeba być, żeby zgotować psu taką starość?? na jego niekorzyść zdecydowanie przemawiają gabaryty no i wiek....on cały dzień leży na betonie wpatrując się w dal...mam nadzieję, że chociaż w te największe mrozy wejdzie do budy...:( -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
też zauważyłam taką zależność. nie mam konta na fb, natomiast schronisko jest dość aktywne na tym portalu. witaj na wątku, ilonko;) czy któryś z psiaków szczególnie przypadł ci do gustu...? -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']ja niestety jak na swoje możliwości jestem zapsiona i zakocona ale kibicuje psiakom w znalezieniu domu (szczególnie ujęły mnie Etta i Wera).[/QUOTE] ech, ja nawet na jednego psa nie mogę sobie pozwolić - nie mam czasu...:( póki co, przerzuciłam się na koty. dziękujemy za kibicowanie i prosimy o zaglądanie! Wera jest kochana, bardzo skoncentrowana na człowieku. Będzie wiernym i oddanym towarzyszem...byle ktoś dał jej szansę... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']zaglądam nad morze nadziejkowo:loveu:[/QUOTE] dziękujemy za zaglądanie :loveu: mizianki dla Teofilka od gdańskich przyjaciół! właśnie odświeżyłam im ogłoszenia, może tym razem.... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
no nikłe, ale zdarzają się adopcje na dogo, wcale nie aż tak rzadko...niech mają swój wątek, nie zaszkodzi, a a nuż pomoże... fakt, odkąd przyjeżdża Pani fotograf i pstryka te piękne zdjęcia, adopcje wzrosły znacznie. Generalnie ludzie przyjeżdżają, adoptują, ale co z tego, jak na miejsce jednego zaadoptowanego przyjeżdżają trzy nowe psiaki...poza tym ludzie niestety chcą niemalże wyłącznie małe i młode (do 3 lat) psy, a tych starszych i większych, które siedzą w schronie latami, jest dużo :( -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='rudakacha']Chociaż podniosę.[/QUOTE] podnoś, podnoś...bo jak sama widzisz - lipa z obecnością na wątku zastanawiam się, czy nie założyć wątku na ogólnym...? tylko chyba nie może być dwóch identycznych wątków... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
zazdroszczę ci, że możesz bywać i w tygodniu....wymiziaj ich ode mnie... -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
na wątku cisza.... tyle pięknych, kochanych, mądrych psów czeka.... zapraszam do podziwiania...komu cudnego przyjaciela...? -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='annavera']Muszę usunąć z domu wełniany dywan, który można pociąć na części, żeby dać do bud albo coś tylko nie wiem czy Gdańsk ma takie potrzeby bo z zewnątrz wygląda na dość dobrze dofinansowane schronisko (choc z drugiej strony ma najwięcej psów) cz gdzieś do Gdyni ? Może ktoś coś podpowie. W sumie Ciapkowo mam bliżej.[/QUOTE] do gdańskiego schronu sporo osób coś zwozi, szczególnie teraz....nie wiem, trudno mi jednoznacznie ocenić, może zadzwoń do Ciapkowa i zapytaj, czy coś takiego im się przyda -
Młody terier walijski - suczka znaleziona w Gdańsku
martasekret replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
widziałam ogłoszenie....ciekawa jestem, czy ktoś się po nią zgłosi.... jeśli trafi do schronu, to długo nie posiedzi. Pewnie już na kwarantannie będzie zarezerwowana. trzymam kciuki za odnalezienie właściciela! -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
martasekret replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
wiesz, nie nastawiaj się na lawinę telefonów....ja ogłaszam niektóre psy od roku i d u p a.... lepiej nie mieć za dużych nadziei, z takim nastawieniem TEN telefon cieszy jeszcze bardziej ;) -
norika, jesteś z gdyni, może chwyci Cię za serce któryś z moich podopiecznych....? zajrzyjcie na wątek, zapraszam - link w moim podpisie.
-
"Pechowy Sony"UŚMIECHNEŁO SIĘ SZCZĘŚCIE !! TCZEW
martasekret replied to inusia00111's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiara85']Witam, inusia00111 z tej strony Ania, już pobrałam zdjęcia - dodałam do albumu : [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.411170182280312.100261.226531504077515&type=1[/URL] zaraz zrobię wydarzenie, później podam link. Jeśli chodzi o oddawanie psa przez schronisko to wytłumaczę : from_wonderland to chodzi o to ,że Sony ma chip więc schron ma adres, jeśli psiak trafia do schrony to oni muszę skontaktować się z właścicielem i oddać psiaka, właściciel wtedy płaci karę za niedopilnowanie psa (przecież nie zrzekną się psiaka bo za miejsce w schronie jakieś 1500 tys, by musieli zapłacić. Rozmawiałam z kierowniczką schroniska i mówiła ,że muszą tak robić. Niestety mam co do tego zastrzeżenia ,bo skoro to nie pierwszy raz i już któraś osoba z kolei dzwoni do schrony informując o sytuacji Sonego to sądzę ,że powinni zainterweniować w inny sposób i w końcu odebrać psa i założyć sprawę właścicielowi. To jest moje zdanie, dlatego informowanie schroniska o tym ,że Sony znowu jest praktycznie na ulicy nie ma sensu ,ponownie wróciłby do właściciela ,a ten w końcu porzuci psa w lesie ,albo zrobi mu coś innego, bo już nie będzie chciał płacić kar. Zrobię też kilka ogłoszeń. Mam nadzieję ,że szybko coś się znajdzie dla Sonego.[/QUOTE] no tak...skoro ma czipa, to całkowiecie zmienia postać rzeczy....generalnie czip to dobra sprawa, ale czasem staje się przekleństwem dla psa. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='Casablanca']Przepiękne psiska :) Moją uwagę najbardziej przykuła wilczasta Tola :loveu:[/QUOTE] Witamy ;) Tola jest fajna, taka dziewczyna z charakterem, ale w pozytywnym znaczeniu. Jest ślicznie umaszczona i ma zgrabną sylwetkę, choć w schronisku przytyła, gdy tu trafiła była szczuplejsza. Fajny pies dla młodych, aktywnych ludzi. Myślę, że i w domu z dziećmi by się sprawdziła, bo miała z nimi kontakt - dwójka maluchów ją osaczyła, zaczęła głaskać, klepać, a ona znosiła to wszystko cierpliwie. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
zaglądam z wieczora.... psiaki były dzisiaj na spacerze, mimo, że zimno, to szły chętnie ;) -
znalazłam na pomorskiej tablicy. Brzmi dość dramatycznie: [URL]http://tablica.pl/oferta/pilnie-potrzebny-dom-dla-pieska-ID1PTKx.html#70c4e8c4;r:5;s[/URL]: jeśli będa fundusze i DT lub hotelik w województwie, to mogę zabrać tego biedaka