-
Posts
2530 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martasekret
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
no tak, tytułu zapomniałam zmienić :oops:, ale......czy aby na pewno przyszło 20 złotych??? z okazji mikołajek dorzuciłam mały bonus... -
na fb niech wstawi ktoś inny, ja nie mam takiej możliwości
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
ech, anię dopadły jakieś wątpliwości...że czyta, że suczki bardziej chorowite; czy aby nie jest za duża, bo na stronie napisali "większa" a przecież widziała ją na żywo i była zaskoczona, że jest taka niewysoka i drobna....:roll: fajnie, że podchodzi do sprawy tak rozsądnie i odpowiedzialnie, ale...... jeśli się okaże, że to guz złośliwy, to ona jej nie weźmie. -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
nie no....foty śliczne! zarówno ich jakość jak i sam model :loveu: :loveu: :loveu: -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
ok, prześlę Ani twoją wypowiedź, może się uspokoi -
Ze szczególnymi pozdrowieniami dla niedowiarków - Fanta w hoteliku: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/ss855233.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5076/ss855233.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/ss855235.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6337/ss855235.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/ss855237.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/9649/ss855237.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/ss855240.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9946/ss855240.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
okazało się, że Dejzi miała guza na listwie mlecznej, który został usunięty w sierpniu (podejrzewam, że przy okazji sterylizacji lub niedaleko po). Nie wiedziałam o tym:( Pani Ania przestraszyła się trochę, bo nie chciałaby rodzicom "zafundować" kłopotu w postaci psa, który być może cierpi na nowotwór, szczególnie, że całkiem niedawno przechodzili przez podobne piekło...oczywiście nie wycofała się, ale widzę, że się boi. W schronie obiecali mi, że jeszcze przed adopcją obejrzy ją weterynarz. Mam OGROMNĄ nadzieję, że to nie był guz złośliwy i że nie ma przerzutów! Jutro wielki dzień Dejzi.... sunieczka pewnie niczego nieświadoma siedzi sobie w budzie, rozmyśla nad tym, jaki ten świat paskudny i niesprawiedliwy, zadaje sobie pytanie, za jakie grzechy znalazła się w schronisku i nie ma pojęcia, że za chwilę jej życie zmieni się o 180, ba!, 360 stopni! I że już nigdy nie będzie marzła! I że będzie miała swoją ukochaną Pańcię na wyłączność! I niekończące się głaski! I szyneczkę ze śniadanka! oby tylko była zdrowa.... -
prawdziwa dogomaniaczka :lol: powodzenia!
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
martasekret replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
przez przypadek trafiłam na wątek gratuluję Alpenowi mądrych i odpowiedzialnych właścicieli! :loveu: wiecie co....nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy słyszę, jak lekarze bezmyślnie ferują wyroki! :angryy: no jasne, najlepiej pozbyć się psa czy kota! bez skrupułów, wyrzutów sumienia, a co tam, przecież to tylko pies....a ludzie wierzą, ślepo, bo przecież "pan doktór tak powiedział"...jak pomyślę, ile zwierzaków przez taką ignorancję (żeby nie powiedzieć gorzej...) straciło dom...... wrrrrrrrrrrr :angryy: :mad: -
Rodowodowy Owczarek Niemiecki do adopcji:(
martasekret replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
cześć. jesteś pewien swojej decyzji? rozumiem, że nie masz dla niego wystarczającej ilości czasu? boss bardzo dotkliwie to odczuwa...? jeśli obije mi się o uszy, że ktoś odpowiedzialny, stabilny emocjonalnie, znający rasę, będzie szukał takiego psa, to będę o Was pamiętać. Może ewentualnie zamieszkać na dworzu, w porządnym kojcu i ocieplonej budzie, oczywiście przy odpowiedniej dawca ruchu? -
Rodowodowy Owczarek Niemiecki do adopcji:(
martasekret replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! rad nie potrzebujesz, wszak wiesz, co robić ;) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
poszła stała dla Szarika. z okazji mikołajek - podwyższona o 10 złotych ;) -
jestem na zaproszenie lary dokładam 30 złotych na transport. zaraz prześlę.
-
[quote name='brazowa1']Basta sie w sumie nie zmieniła wobec obcych,tylko mozliwości juz nie te,co kiedyś. Buldożera oczywiście pamietam! Smolnik opanował walca i hip-hop,widzialam różne tanczące psy,ale takiego to nie.Inteligencja i przedsiębiorczość tego psa jest tego typu,że [B]może juz byc klopotliwa dla przewodnika[/B]. To pies-człowiek.[/QUOTE] chyba, że mamy do czynienia z wyjątkowym, inteligentnym i charyzmatycznym przewodnikiem...
-
opiekazwierzeta.yoyo.pl coś strona szwankuje...w każdym razie Agnieszka jest też wolontariuszką w schronisku. Dobra i uczciwa osoba. Numer telefonu: 604 374 026
-
dzięki wiola. Fajnie poczytać, szczególnie o psach, które znasz (albo chociaż widziałeś) osobiście. Tytus pewnego dnia bardzo niespodziewanie pojawił się na mojej drodze, dostał jeść, ale nie minęła chwila a już go nie było. A Bastę pamiętam, kiedy byłam Was odwiedzić chcąc namówić rodziców na buldożera nadmorskiego (pamiętasz takiego psiaka? zresztą, co to za pytanie, na pewno pamiętasz). Wówczas się nie udało, ale w pamięc zapadła mi właśnie Basta. Uwielbiam TTB, ale ona....miała w swoim spojrzeniu coś takiego....niesamowitego i przerażającego...autentycznie się jej bałam. Szkoda, że Laki taki outsajder, w innym przypadku pewnie szybko poszedłby do domu. A co Smolnik najbardziej lubi tańczyć? Gustuje w nowych stylach (hip hop)? czy preferuje klasykę, np wlaczyka? staje na dwóch łapach?
-
[quote name='margoth137']będzie większy mróz będą geterki;) chyba o nich usłyszał bo się zagrzebał pod kocem. Teraz sobie odpoczywa i czeka na obiad;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1880/71d64659e0229e86.jpg[/IMG]geterki?? a takiego...:mad: [IMG]http://images42.fotosik.pl/693/550653022b03dc3c.jpg[/IMG]dajcie mi spokój:angryy:[/QUOTE] słodziak :loveu: my chcemy zdjęcie Teofila w kalesonach! My chcemy zdjęcie Teofila w kalesonach! :lol:
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
tak, odkąd zwierzaki mają te piękne fotki, to adopcje ruszyły. powiem tak - w stosunku do innych schronisk, nie jest źle. Ludzie faktycznie przyjeżdżają i adoptują. Szkoda tylko, że na miejsce tego jednego adoptowanego, na drugi dzień przychodzą dwa bezdomne lub porzucone. I tak koło się zamyka. w weekendy przyjeżdża bardzo dużo ludzi z "obcymi" rejestracjami - przeważa GKA. Nawet GSP czy GA się pojawiają ;) przykro mi, że u Oli nastał gorszy okres...ale wierzę, że to tylko przejściowe! -
trzymam kciuki i czekam na info ;)
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
hehe, tak, ilonka to najwierniejszy kibic:) wczoraj Pani Ania napisała mi, że zdecydowała się n Dejzi. W piątek zabiera ją ze schroniska do rodziców, do Chojnic. -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
martasekret replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']:) Lumix, mamy port [URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/dzien-otwarty-nowego-lotniska-w-swidniku,5321003,fotoreportaz-mini.html[/URL][/QUOTE] o, dzięki andegawenko, właśnie tej informacji szukałam a nie mogłam nigdzie znaleźć :lol: -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
dobrze prawisz ilonko! moja mama, jak na swoje lata, trzyma się bardzo dobrze :eviltong: z uwagi na wszystkie okoliczności, byłby to dobry dom właśnie dla Amisia - ogród (Amiś może mieć początkowo małe "wpadki" z załatawianiem się), brak dzieci (sporadyczne odwiedziny wnuków), ludzie z uwagi na wiek już nie tak aktywni i żądni wrażeń ;) no ale podejmą decyzję, jaką podpowie im serce. I w jednym i w drugim przypadku będę przeszczęśliwa, że kolejny piesek paskudną zimę spędzi w domu! -
[quote name='[email protected]'][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ea2b7aa577342cf352f26137d8785916,10,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE] i właśnie tak to psie życie powinno wyglądać - pies na kanapie, zawinięty w kocyk, wyluzowany, z pełnym brzuszkiem..... dobra robota, thor!