Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Ona jest mniej więcej jak Zośka/Petunia. Jak najbardziej trzeba poprosić Marcina z Bydgoszczy. A gdzie Hałabajówka mieszka ? Przepraszam, ale przez Pusię jakoś niby starałam się być na bierząco, ale jakoś słabo do mnie docierało to co czytam.
  2. W dniu adopcji: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2554/14404083.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9584/45468838.jpg[/IMG]
  3. Zapomniałam się wpisać, bo umarła mi moja Pusia... Ale chciałam napisać, że odwiedziłam Misia i to naprawdę cudny psiak. Jest bardzo wielkim pieszczochem, wygląda młodo i jest w doskonałej formie. Ma naprawdę cudowny dom !!!
  4. [quote name='Agata69']Weszlam dzisiaj na kolejny watek... Toyota, jaka ty jestes fajna dziewczyna, niby nic, a ile robisz dla tych biedakow. I tak skromnie cicho, bez fanfaronady, az chce sie ci pomagac. super, tak trzymaj.[/QUOTE] Sama to bym nic nie zdziałała, to zasługa wielu ludzi, ale dziękuję. A kolejna kobietka to można powiedzieć- moja prawa ręka ;).
  5. Postaram się o lepsze zdjęcia tej czarnej. Wielkość taka sama jak Petunia. Petunia ma teraz na imię Zosia. Pani Basia ma suczkę rezydentkę 13-letnią Andzię.
  6. Jeszcze ta sunieczka jest bardzo fajna, wydaje się być spokojniejsza. Jakoś taka duża wyszła na zdjęciach, dlatego nie ma wzięcia, ale faktycznie to ona jest jak Nutka, może z 1 kg cięższa. Charakter też jak Nutka. Przynajmniej w schronisku tak samo się zachowuje - smutek i nostalgia. I jest młoda: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238703-Mała-smutna-sunia-czeka-na-domek-([/url] Beza jest przyjazna i wesoła, ale ma przynajmniej 4 lata.
  7. Gajos, tak napisałam, bo mój collie żył tylko 11,5 roku. Prawie do końca był w doskonałej kondycji. Ostatni rok jego życia był koszmarny. To przyszło tak nagle...
  8. [quote name='Gabi79']Przyłączam się do pytania, czy przyjęła byś Żuczka??????????????? [/QUOTE] Albo tę czarno-siwą staruszkę z jej boksu ? Wygląda na bardzo poczciwą, tak jak Petunia.
  9. Owczarek[B] szkocki, [/B]10-cio letni to jest już stary pies, któremu niewiele już życia zostało. Znęcasz się nad nim, pozwalając na ataki silnego młodego ON-ka ! I w dodatku nie próbujesz ich rozdzielić !!! Nie nadajesz się na właścielkę psa, skoro nie ufasz własnym psom. O jakiej wiedzy o psach tu mówimy ? Nie mówiąc już o tym, że to są wspaniałe bardzo pro-ludzkie psy, które nie nadają się do życia w kojcu. To zamknij go w domu, jak wypuszczasz ON-ka na podwórko, czy może mieszkasz w pałacu lub w muzeum ? Poniżej fotka colliaczki, której ON-ka odgryzła nogę. Chcesz mieć kalekę na podwórku czy trupa ?! Najważniejsze - sterylizacja suki ON oraz kastracja ON-ka. Szkockiemu dałabym spokój ze względu na wiek. Jeśli się nie dostosujesz do tych rad, to dopiero samce zaczną się gryźć jak suka będzie miała cieczkę. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7234/6856809232_bd51631c66_z.jpg[/IMG]
  10. [quote name='kabaja']Toyota bardzo współczuje odejścia Pusi .Wiem jak to jest ,bo moja sunia odeszła dwa tygodnie temu .[/QUOTE] Czyli niestety aż za dobrze mnie rozumiesz :(. A gdzieś można zobaczyć jej zdjęcie ?
  11. Dzwoniła p. Basia - Petunia jest już po kąpieli, trochę zjadła i odpoczywa. Z kotem super, za to sunia rezydentka obrażona i trochę się ciska. Ale p. Basia była na to przygotowana.
  12. Ja tam zawsze uważałam, że Antek jest od labka ładniejszy. Nie wiem dlaczego wszyscy, którzy dzwonili z ogłoszeń widzieli w nim labradora :razz:. I widać wyraźnie na fotach, że jest to pies w kropki :)!
  13. W tym kojcu były tylko 4 psy. Petunia, ta staruszka czarna z siwym pyszczkiem, ON-ka bardzo dominująca i kaukazka w ciąży (zaciążona zanim tu przyjechała). Teraz po adopcji Petunii są 3. Ta kaukazka to umowne określenie, po prostu wielka i futrzasta. To są jej zdjęcia jeszcze z izolatki, bo nie widzieli gdzie ją ulokować. Wtedy jeszcze wszyscy myśleli, że to samiec. [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2013/26308199.jpg[/IMG]
  14. No niestety w tej chwili jest ok. 480 psów. Znajdowanie im domów to jest syzyfowa praca :(. Starszych psów (od 7 lat w górę) jest dużo, może nawet połowa. Takich bardzo stareńkich nie jest tak wiele, bo szybko umierają w takich warunkach.
  15. Dzisiaj jadę z panią z Grudziądza do schroniska. Na razie tylko pani chciałaby zobaczyć Petunię. Pani jest pełna dobrych chęci, ale mieszka w wieżowcu, ma jeden pokój. Ma suczkę miksa sheltie 13- letnią oraz kota. Uważam, że dla takiego psa jak Petunia są to warunki wystarczające, na pewno lepiej byłoby jej w jednym pokoju ze swoim człowiekiem niż w schroniskowej budzie. Jednak do końca nie wiadomo jak ułożyłyby się stosunki ze zwierzakami na tak małej przestrzeni. Pani jest osobą aktywną zawodowo. Jeśli Petunia schwyci ją za serce na żywo, to może się zdecyduje.
  16. Tak, tu jest Pusiunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-(((((((((
  17. toyota

    Metamorfozy

    Tu jest moja Pusia, w tym wątku :( :[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach-((((((((([/url]
  18. Ja też ogromnie dziękuję :loveu:. Obiezyświat75 nie raz bardzo pomogła psiakom z "mojego" schronu ! Zdjęcia bardzo ładne, Joszka wygląda "poważnie", bo pewnie dostała opierdziel za te siuśki...?
  19. Pusia, ostatnie zdjęcia, która zrobiłam kilka dni temu: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5930/ppppppppp2r.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3931/ppppp4g.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5792/ppppppppppppp3.jpg[/IMG]
  20. toyota

    Metamorfozy

    [quote name='karolkamadry']My dzisiaj z Babcią Czesią przegrałyśmy walkę.....Biega szczęśliwie za TM.....Wam psiaczki malutkie życzę jak najdłuższego życia[/QUOTE] Współczuję, mi pękło serce na milion kawałków przedwczoraj. Umarła mi Pusia.
  21. Już dawno temu miałam zamieścić :oops:: [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1460/95671118.jpg[/IMG]
  22. Jako mikrosunię to nie, bo waży jakieś 7 kg. Ma ok. 8- 10 lat.
×
×
  • Create New...