Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Jak miło zobaczyć znowu Tosieńkę :loveu::loveu::loveu: ! To moja pierwsza adopcja i od razu tak udana ! A tak bardzo płakałyśmy z córką, że musimy ją oddać :evil_lol:. Czy Tosia coś widzi, czy zupełnie nic ?
  2. Pewnie, że można pokazać małą na terierkowie ! Jeśli jakaś ciocia jest tam zalogowana, to bardzo proszę !
  3. Śliczna i szczęślwa Mi :). A jakie piękne otoczenie !
  4. Żabunia została uśpiona. Była bardzo chora, miała operację usuniecia guzów, w ciągu miesiąca porobiły się ogromne wznowy. Żabka wygryzała to sobie, była ubierana w sterylkowy fartuszek, aby zabezpieczyć te rany, bardzo cierpiała i została uśpiona. Była niezywkle kochaną i radosną suczką, małą iskiereczką, uwielbiała dzieci. W tym domu, nie ma dzieci, ale gdy przychodziłam z córką, Żabka nie odstępowała jej na krok. Dosłownie nikt już wtedy się nie liczył, Żabka siedziała tylko obok Julii chociaż widziała ją zaledwie parę razy w życiu. To musiały być jakieś wspomnienia z poprzedniego domu, musiała być z dziećmi i musiały jej się kojarzyć bardzo pozytywnie. To było szczególnie dziwne, ponieważ Żabka miała swój chrakter, nie lubiła wszystkich, szczególnie nie przepadała za mężczyznami, na wejściu potrafiła chwycić za kostkę, jeśli ktoś się jej nie spodobał. Wystarczyło zagadać do niej jakoś miło i wtedy zmianiała front, ale jak ktoś niekumaty i ją ignorował to mógł oberwać ;). Widziałam Żabkę na dzień przed eutanazają i pożegnałam się z nią. Zdjęć nie robiłam. Rany wyglądały strasznie i były ogromne. Żabka funkcjonowała do końca normalnie, tzn. chodził, jadła, ale była bardzo rozdrażniona w stosunku do psów, pilnowała , zeby za blisko do niej nie podchodziły. Do ludzi, których lubiła przytulała się do samego końca :(.
  5. Zła jestem, Frania złapała kleszcza, tuż obok założonej obroży Foresto - na "krawaciku" :roll:. Kleszcz do połowy opity, a obroża świeżutka, założona ok. 3 tygodnie temu. W dodatku w przydomowym ogródku. Aha i jeszcze dodam, że Frania waży zaledwie 13 kg i nosi ten większy rozmiar ! Obroża została skrócona, ale i tak jest dużo grubsza od tej małej do 8 kg.
  6. Jaki piękny wątek !
  7. Już sama nie wiem jak określić jego wielkość, tak wygląda przy osobie średniego wzrostu: [IMG]http://imageshack.us/a/img607/4655/ewa11.jpg[/IMG]
  8. U mnie wszystko skutkuje- i foresto i fiprex, frontline, advantix. Raz miałam kiltixa- też był skuteczny. Więcej środków nie testowałam, bo skoro te są skuteczne, to nie mam takiej potrzeby. A kleszczy u nas mnóstwo. Jak tylko zapomnę na czas zakropić, to psy łapią po kilka na raz. Z tego względu niektórym kupiłam foresto, żeby mieć spokój, ale to duży jednorazowo wydatek przy kilku psach.
  9. No, przy ON-ce to rzeczywiście wygląda jak jamniczek ;).
  10. [IMG]http://imageshack.us/a/img843/6884/blac11.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/764/blac4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img541/5875/blaci.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img4/5458/blac3.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]Nie możemy pozwolić na to, aby tak kochany pies marnował się w schronisku [/B][/SIZE]:placz::placz::placz:.
  11. Jeszcze trochę fotek pięknisia: [IMG]http://imageshack.us/a/img41/7466/blac8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/3237/blac7.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img259/7715/blac6.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/6281/blac5.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/2774/blac9.jpg[/IMG]
  12. Mała Mela w drodze do domku. Dom naprawdę wymarzony. Przyjechała cała rodzina. Był darmowy transport do Warszawy 10.05 , ale Państwo nie mogli się doczekać i przyjechali dzisiaj sami - ok. 300 km w jedną stronę. Ada44, nie wiem jak mam Ci dziękować za tak wspaniały dom dla Meli :loveu::loveu::loveu:.
  13. [quote name='agusiazet']Takie właśnie jest życie![/QUOTE] Jedni młodnieją, a drudzy się starzeją :evil_lol: ?
  14. Ojej, jaka wypielęgnowana !!! I to chyba jakaś ściema, że masz aż tyle lat !!
  15. [quote name='Gabi79']Jeśli nie ma chętnych ja mogę zbierać[/QUOTE] Dzięki Ci kochana !
  16. [quote name='kolejna kobietka']a czy na fb moge te fotki sprzed metamorfozy dodac?[/QUOTE] No chyba trzeba, bo inaczej nikogo nie zainteresuje wydarzenie. Tylko nie najeżdżaj na schronisko ;).
  17. Na razie nie ma skarbnika, czy jest ktoś chętny :cool3:?
  18. Akcja strzyżenia jest z inicjatywy prywatnej i jest możliwa dzięki dobremu sercu fryzjerki-p. Grażyny, która robi to bezpłatnie. Takich psów jest w schronisku sporo i bardzo bym chciała pomóc p. Grażynie finansowo i móc bez skrępowania przywieźć jej jeszcze więcej psów. Aby uczciwie zbierać pieniądze na ten cel, poprosiłam o użyczenie konta przez Stowarzyszenie 4 Dogs działające przy Vivie. Środki będą przeznaczone na zakupy szamponów, ostrzy itp. Tymczasem w zeszłym tygodniu p. Grażyna obicięła i wykąpała 2 kolejne bidaki: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242864-Młoda-westiczka-bez-sterylki-w-schronisku http://www.dogomania.pl/forum/threads/242889-Koszmarnie-zniedbany-psiak-o-cudnym-chrakterze-czeka-na-pomoc-!
  19. Jeszcze mi się Dżamal podoba, bo Conan to pieszczotliwie Koniu - to chyba głupio brzmi ;).
  20. [quote name='terra']O kurcze, a ktoś z ulicy jej w schronie nie wypatrzy?[/QUOTE] Jest na kwarantannie do 6.05 i potem muszę jak najszybciej ją odebrać. Jest zarezerwowana dla mnie, ale lepiej nie przedłużać sprawy.
  21. No właśnie nie mam już pomysłu na imię, a kontakt do mnie: 605060617, suzuki @autograf.pl Tylko proszę, zamieść tylko te fotki po matamorfozie ;).
  22. [quote name='terra']Dać go na tablicę?[/QUOTE] Bardzo bym prosiła, tylko nie pisz w jakim schronie, tylko ogólnie kuj.- pomorskie, albo miasto Toruń. Bo chciałbym mieć pewność, że trafi do dobrego i sprawdzonego domu. Na wątku dreda Marleya jest jego zdjęcie ze schronu z zeszłego roku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236040-Zdredziały-pies-z-odparzeniami-eutanazja-za-TM[/URL]-! [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2743/26322998.jpg[/IMG]
  23. Mój bernardynowaty, który pojechał do FOS znalazł już sprawdzony DS -mieszka w Szwajcarii.
  24. Psiaki, które były ostatnio u fryzjera i wróciły do schronu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242889-Koszmarnie-zniedbany-psiak-o-cudnym-chrakterze-czeka-na-pomoc[/URL]-! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242864-Młoda-westiczka-bez-sterylki-w-schronisku[/URL]
  25. Wiek ok. 3- 4 lata, bardzo pro-ludzki psiak, zorientowany na człowieka, wydaje się być bardzo pojętny, z charakteru- jak pudel w dobrym znaczeniu tego słowa. Wielkość- pudel duży królewski.
×
×
  • Create New...