Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Mam nadzieję, że zobaczymy Figę w tej wypasionej obroży !
  2. [quote name='kolejna kobietka']o nie nie lepiej juz nie dzwon :mdleje: [/QUOTE] Na wątku bernardyna Anetta od benków pytała czy FOS nie potrzebuje jakiejś pomocy ;).
  3. Jak fajnie widzieć Zojkę ! Dobrze wygląda w porównaniu do tego jak była przez chwilę u mnie. Chyba nie umie się jeszcze uśmiechać, ale może jeszcze się nauczy pod tak dobrą opieką. Dziękuję Aniu :loveu:!
  4. [quote name='Hałabajówka']No to super że się udało ufff :) no w sumie to 17 :cool3:[/QUOTE] Tak, dokładnie, 15 to mamy samych Wojtyszaków :roll:. Chociaż tak nie do końca, bo FOS sam ogarnia te 2 psiaki, ale będę dzwonić z pytaniem czy nie potrzebują pomocy.
  5. Ten piesek jest naprawdę niezwykle uroczy. Czy zrobiłyście mu wydarzenie na fb ? Myślę, że ma duże szanse na DS.
  6. Nie tylko dzieci mają dobry gust, ale i mąż dobrze wie co powinny nosić słodkie blondynki- diamenty i róż :evil_lol:.
  7. Nie pojechały, bo wszystkim znalazłyśmy DT dzięki pomocy 4 Dogs, FOS, kkasiiiar, pati-c i kilku innych prywatnych osób :roll:. Ale ciężko było i nadal jest, bo mamy 15 psów na utrzymaniu i do adopcji :roll:.
  8. [quote name='Hałabajówka']To dlaczego miały jechać z jednego schronu do drugiego? Tak się tam praktykuje?[/QUOTE] Jedna suczka z tej gminy -Łapka- była w "naszym" schronisku 7 lat. Dowiedziałam się o tym, że ta gmina podpisała umowę z Wojtyszkami zaraz po tym jak wzięłaś Inkę i Żuczka. Gdybym wiedziała wcześniej, to bym Ciebie błagała, abyś wzięła któregoś z tych 15 psów, które miały jechać do Wojtyszek oczywiście zamiast Żuczka, bo Inka była zagrożona zagryzieniem, więc też potrzebowała pomocy...
  9. Państwo wymyśili już dla niego imię- Benni. Fajnie, że trochę podobne, bo on reaguje na Bezik. Prosili by wpisać mu nowe imię już do paszportu. W Niemczech to Bezik raczej nie do wymówienia ;). Wiem, że Kaja69 nie oddała by go byle komu i to zaufana osoba sprawdzała ten dom i w razie czego go weźmie do siebie jakby był jakiś problem.
  10. Już wszystko aktywowałam.
  11. Ja też dziękuję za wsparcie Lakusia :loveu:!
  12. Leda dostała dzięki kkasiiiar szansę. W schronisku zostałaby uśpiona. U kkasiiiar miała do dyspozycji ogród, miała swoje ścieżki, dobry kontakt z psami, na swój sposób była szczęśliwa i miała godne życie. Nie musiała siedzieć w schronisku w małej klacie i słuchać ujadania 500 psów. Niestety okazała się bardzo trudnym wyzwaniem, nie robiła żadnych postępów, w dodatku zachorowała na nużycę. Uratowałyśmy z kkasiiiar bardzo wiele psów, ale nie zawsze się udaje, tym bardziej, że specjalistami nie jesteśmy. Ja tylko mogę kkasiiiar podziękować za tę szansę dla Ledy.
  13. Po bezowocnych poszukiwaniach domu w Polsce, Bezik został ogłoszony także w Niemczech i zgłosił się domek dla niego. Dom został sprawdzony przez prywatną osobę. W najbliższym czasie Bezik pojedzie do Niemiec. Kaja69 przekaże go na granicy rodzinie adoptującej.
  14. [quote name='kkasiiiar']Zapisuje watki , Pumba chyba dość wybredny jest bo karma średnii mu skakuje , a co dostawał w schronie? te tuby miesne?[/QUOTE] W schronie jest bardzo dobre żarcie dla psów- karma Fitmin For Life oraz różne cuda z mięsnego z krótką datą ważności. Te cuda może nie są zdrowe dla psów, bo nie powinny jeść wędlin i przypraw, ale wiadomo, że to im smakuje. Ostatnio normalnie szynki widziałam :crazyeye:.
  15. To one się w tym kennelku zmieściły czy żartujesz :crazyeye: ?
  16. Zadzwonię i dowiem się co z nim i jakiej pomocy potrzebuje. Wszystko działo się tak szybko, zabraliśmy razem 15 psów, żeby uratować je przed Wojtyszkami. Pozostałe są w innych miejscach i pod opieką innych osób. Co najważniejsze - byłam z benkiem na długim spacerze przed transportem i okazał się ogromnie łagodnym i ciapowatym cielakiem skorym do zabawy. CUDO !
  17. [quote name='kolejna kobietka'] ja wkleje ponizej aktualne rozliczenie, ktore toyota umiesci w pierwszym poscie: [/QUOTE] Już wstawiłam, dziękuję kolejna kobietko, rozliczenie profesjonalne :cool2:. Tereny spacerowe piękne, mało który pies by się nie oparł by pognać za sarenką. Ja mam tylko jednego, który nie zwraca na sarny uwagi.
  18. Kasia77 pojechała specjalnie dla Joszki.
  19. Kurczę co jest z tymi psami...wiosne poczuły i wybierają wolność?:mad: [/QUOTE] Atos zginął pod kołami samochodu podczas transportu zaraz po adopcji :placz::placz::placz:.
  20. Pożyczę Ci zwierzaka na chwilę, -Bóg powiedział. Dla Ciebie żebyś Go kochał kiedy On żyje i żebyś płakał kiedy odejdzie. Może na dwanaście, albo czternaście lat może na dwa lub trzy... Ale zajmiesz się Nim dopóki Go do siebie z powrotem zawołam.... (Autora nie znam)
  21. Daśka się dodzwoniła. Sonia jest jeszcze w DS. Szukamy dla niej pilnie DT lub hotelu. Sonia przeskakuje przez ogrodzenia, więc to musi być hotel, który podoła. Poza tym jest bardzo aktywna i nie lubi obcych :razz:.
  22. Bernardyn uratowany i to wraz z rudym kumplem z boksu. Zaopiekowała się nimi Fundacja Ostatnia Szansa. Ogromnie dziękuję :loveu: ! Chodzi o tego w lewym górnym rogu. Spanielowaty nie był zagrożony wywozem. [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6695/54301511.jpg[/IMG]
  23. Witam serdecznie DT Soni i jednocześnie dziękuję za jej uratowanie :loveu:. To wątek Łapki, od której akcja się zaczęła i w końcu wątek nie był już tylko Łapki, ale ośmiu psów (w tym Soni), które zostały uratowane przez 4 Dogs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241275-Łapka-i-7-innych-psów-które-uniknęły-Wojtyszek-i-są-pod-opieką-4-Dogs[/URL] Uratowliśmy z resztą wszystkie przed wywozem - całą 15 ! Benek i rudzielec w FOS-u: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-! Pumba u kkasiiiar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241750-Pumba-ocalony-przed-Wojtyszkami-i-uśpieniem-u-mnie-na-BDT[/URL] Pozostała 4: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-!
×
×
  • Create New...