-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że zobaczymy Figę w tej wypasionej obroży ! -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie tylko dzieci mają dobry gust, ale i mąż dobrze wie co powinny nosić słodkie blondynki- diamenty i róż :evil_lol:. -
[quote name='Hałabajówka']To dlaczego miały jechać z jednego schronu do drugiego? Tak się tam praktykuje?[/QUOTE] Jedna suczka z tej gminy -Łapka- była w "naszym" schronisku 7 lat. Dowiedziałam się o tym, że ta gmina podpisała umowę z Wojtyszkami zaraz po tym jak wzięłaś Inkę i Żuczka. Gdybym wiedziała wcześniej, to bym Ciebie błagała, abyś wzięła któregoś z tych 15 psów, które miały jechać do Wojtyszek oczywiście zamiast Żuczka, bo Inka była zagrożona zagryzieniem, więc też potrzebowała pomocy...
-
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Państwo wymyśili już dla niego imię- Benni. Fajnie, że trochę podobne, bo on reaguje na Bezik. Prosili by wpisać mu nowe imię już do paszportu. W Niemczech to Bezik raczej nie do wymówienia ;). Wiem, że Kaja69 nie oddała by go byle komu i to zaufana osoba sprawdzała ten dom i w razie czego go weźmie do siebie jakby był jakiś problem. -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Już wszystko aktywowałam. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja też dziękuję za wsparcie Lakusia :loveu:! -
LEDA uciekła w Świeciu, boi się ludzi i ucieka przed nimi :(.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Leda dostała dzięki kkasiiiar szansę. W schronisku zostałaby uśpiona. U kkasiiiar miała do dyspozycji ogród, miała swoje ścieżki, dobry kontakt z psami, na swój sposób była szczęśliwa i miała godne życie. Nie musiała siedzieć w schronisku w małej klacie i słuchać ujadania 500 psów. Niestety okazała się bardzo trudnym wyzwaniem, nie robiła żadnych postępów, w dodatku zachorowała na nużycę. Uratowałyśmy z kkasiiiar bardzo wiele psów, ale nie zawsze się udaje, tym bardziej, że specjalistami nie jesteśmy. Ja tylko mogę kkasiiiar podziękować za tę szansę dla Ledy. -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Po bezowocnych poszukiwaniach domu w Polsce, Bezik został ogłoszony także w Niemczech i zgłosił się domek dla niego. Dom został sprawdzony przez prywatną osobę. W najbliższym czasie Bezik pojedzie do Niemiec. Kaja69 przekaże go na granicy rodzinie adoptującej. -
Pumba ocalony przed Wojtyszkami i uśpieniem u mnie na BDT
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkasiiiar']Zapisuje watki , Pumba chyba dość wybredny jest bo karma średnii mu skakuje , a co dostawał w schronie? te tuby miesne?[/QUOTE] W schronie jest bardzo dobre żarcie dla psów- karma Fitmin For Life oraz różne cuda z mięsnego z krótką datą ważności. Te cuda może nie są zdrowe dla psów, bo nie powinny jeść wędlin i przypraw, ale wiadomo, że to im smakuje. Ostatnio normalnie szynki widziałam :crazyeye:. -
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię i dowiem się co z nim i jakiej pomocy potrzebuje. Wszystko działo się tak szybko, zabraliśmy razem 15 psów, żeby uratować je przed Wojtyszkami. Pozostałe są w innych miejscach i pod opieką innych osób. Co najważniejsze - byłam z benkiem na długim spacerze przed transportem i okazał się ogromnie łagodnym i ciapowatym cielakiem skorym do zabawy. CUDO ! -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka'] ja wkleje ponizej aktualne rozliczenie, ktore toyota umiesci w pierwszym poscie: [/QUOTE] Już wstawiłam, dziękuję kolejna kobietko, rozliczenie profesjonalne :cool2:. Tereny spacerowe piękne, mało który pies by się nie oparł by pognać za sarenką. Ja mam tylko jednego, który nie zwraca na sarny uwagi. -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kasia77 pojechała specjalnie dla Joszki. -
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
toyota replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pożyczę Ci zwierzaka na chwilę, -Bóg powiedział. Dla Ciebie żebyś Go kochał kiedy On żyje i żebyś płakał kiedy odejdzie. Może na dwanaście, albo czternaście lat może na dwa lub trzy... Ale zajmiesz się Nim dopóki Go do siebie z powrotem zawołam.... (Autora nie znam) -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Daśka się dodzwoniła. Sonia jest jeszcze w DS. Szukamy dla niej pilnie DT lub hotelu. Sonia przeskakuje przez ogrodzenia, więc to musi być hotel, który podoła. Poza tym jest bardzo aktywna i nie lubi obcych :razz:. -
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bernardyn uratowany i to wraz z rudym kumplem z boksu. Zaopiekowała się nimi Fundacja Ostatnia Szansa. Ogromnie dziękuję :loveu: ! Chodzi o tego w lewym górnym rogu. Spanielowaty nie był zagrożony wywozem. [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6695/54301511.jpg[/IMG] -
Witam serdecznie DT Soni i jednocześnie dziękuję za jej uratowanie :loveu:. To wątek Łapki, od której akcja się zaczęła i w końcu wątek nie był już tylko Łapki, ale ośmiu psów (w tym Soni), które zostały uratowane przez 4 Dogs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241275-Łapka-i-7-innych-psów-które-uniknęły-Wojtyszek-i-są-pod-opieką-4-Dogs[/URL] Uratowliśmy z resztą wszystkie przed wywozem - całą 15 ! Benek i rudzielec w FOS-u: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-! Pumba u kkasiiiar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241750-Pumba-ocalony-przed-Wojtyszkami-i-uśpieniem-u-mnie-na-BDT[/URL] Pozostała 4: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-!