-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Mysle,ze nie bedzie problemu,zeby w ten sposob zalatwic.Tylko prosze o te 79zl jezeli ktos moze grosic dozucic....Nie chce na karme tylko prosze o pokrycie kosztow weta.[/QUOTE] W rozliczeniu nie zostało to ujęte, bo lika1771 oferowała się wziąć Joszkę na swoje utrzymanie. Joszka był u niej pół roku, więc ludzie z dobrej woli zaczęli ją wspierać. Teraz wywraca kota ogonem i nie mamy na transport. 30 kg karmy spokojnie wystarczy dla takiego małego psiaka na pół roku + 50 zł na gryzaki. -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kasia77 wyłożyła na paliwo ponad 200 zł. Chciałaby otrzymać zwrot 200 zł. Jest to osoba, która w same święta pomogła w transporcie i wyłożyła swoje pieniądze. Bardzo bym chciała, żeby to zostało jak najszybciej oddane. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To mamy spłacony hotel. Uff !!! Dziękuję w imieniu Łatka ! -
Pumba ocalony przed Wojtyszkami i uśpieniem u mnie na BDT
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Tutaj wątek 4 psiaków, które w ostatniej chwili razem z Pumbą zostały ocalone od Wojtyszek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-! Ta 8 została trochę wcześniej zabrana pod opiekę 4 Dogs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241275-Łapka-i-7-innych-psów-które-uniknęły-Wojtyszek-i-są-pod-opieką-4-Dogs/page3[/URL] Jeszcze 2 psiaki pojechały do FOS - benek i rudzielec (kumple z jednego kojca): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241230-Bernardyn-w-tym-tygodniu-jedzie-do-Wojtyszek-Pilnie-DT-[/url]! -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wątek pozostałych 4 psiaków, które uniknęły wywozu do Wojtyszek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-! Czarna sunia z białym krawacikiem, którą pokazywałam na tym wątku została w schronisku, bo okazało się, że to nie ona ma wyjechać. -
Dzięki Wspaniałej Osobie psiaki dostały do dyzpozycji 2 kojce i zostały umieszczone po dwa: amstaffka z Zefirkiem oraz duża sunia z małą sunią. W BDT wszystkie 4 psiaki są zupełnie bezprobemowe, bardzo grzeczne i lgną do ludzi. Wychodzą na spacery. Są też codziennie wypuszczane z kojców. Ode mnie wszystkie psiaki dostały obroże, 2 smycze oraz Frontline spray 500 ml na pchły. [SIZE=5][B]Potrzebują pilnie[/B][/SIZE] :-(: [B] -tabletki na odrobaczenie -karma -sterylizacje - 3 suczki [/B](pies jest wykastrowany)[B] -pomoc w szukaniu DS i ogłoszenia [/B]
-
Amstaffka jamnikowata w BDT: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9404/dsc03651f.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3530/dsc03638n.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1658/dsc03621g.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4567/dsc03622l.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8206/dsc03642oc.jpg[/IMG] Tutaj z Zefirkiem, z którym mieszka teraz w jednym kojcu: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1806/dsc03641v.jpg[/IMG]
-
Ta sunia też nie ma zdjęć ze schroniska, bo do końca nie było wiadomo o którą chodzi: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6977/dsc03660z.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7471/dsc03676c.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/117/dsc03652u.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5355/dsc03669lv.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7273/dsc03680s.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4986/dsc03681v.jpg[/IMG]
-
Suczka (nie ma zdjęć ze schroniska), bo pokazali mi do zdjęć przez pomyłkę inną sunię. To jest ta właściwa i jest bezpieczna w BDT: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8140/dsc03658dl.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5577/dsc03656o.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3013/dsc03653y.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8034/dsc03655q.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3763/dsc03654w.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia z BDT: Zefirek: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4406/dsc03617cr.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6908/dsc03623n.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8871/dsc03633r.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/343/dsc03624q.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7273/dsc03635z.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6391/dsc03634i.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5070/dsc03614vo.jpg[/IMG]
-
Oto 4 psiaki, które udalo się zabrać ze schroniska na dzień przed ich wywozem do Wojtyszek: Amstaffka jamnikowata- suka: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8963/toyotacn.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3177/toyota2k.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6681/toyota3j.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6157/toyota4c.jpg[/IMG] Zefirek: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/770/ewunia.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2572/wojtd.jpg[/IMG] 2 psy nie mają zdjęć ze schroniska, ponieważ zostały zidentyfikowane zaraz przed adopcją i już nie miało dla mnie znaczenia jak wyglądają ;). [B][SIZE=5]Potrzebują pilnie[/SIZE][/B] :-(: [B] -tabletki na odrobaczenie -karma -sterylizacje - 3 suczki [/B](pies jest wykastrowany) [B]-pomoc w szukaniu DS i ogłoszenia [SIZE=5]Rozliczenie fianasów jest w poście 7.[/SIZE] [SIZE=5]Konto do wpłat użyczyła Viva. Dziękujemy ! [/SIZE][/B][SIZE=5]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 42a 03-772 Warszawa Nr konta: [B]47 2030 0045 1110 0000 0255 4530[/B] tytułem: [B]"4 ocalone"[/B][/SIZE]
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No tak, biszkoptowy - przecież to jest mini labek :). -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']A tak słodko śpi zmęczony szczeniaczek. Czerwone szelki już nieaktualne, bo moje dzieci tak piłowały, że jej w czerwonym nieładnie, że kupiłam niebieskie :) Mój spokój jest droższy niż 19,99 :cool3: [/QUOTE] Dzieci mają bardzo dobry gust. Rzeczywiście akurat do kremowego koloru niebieski jest idealny ;). -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Uporządkowałam pierwszy post, teraz są tam wszystkie psiaki które znalazły się pod opieką 4 Dogs. Jedna suczka nie ma żadnych zdjęć ze schroniska, bo jest bardzo wycofana. W schronisku siedziała tylko w budzie. Zuzia okazała się być chora "na pęcherz"- na śniegu były widoczne ślady krwi w moczu. Jest to suczka bardzo młoda, trochę w typie ON-kowatym: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.516065771768761.1073741833.181992551842753&type=3[/URL] -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pobyt jest bezpłatny. Jest to BDT. Malta ma guzy jajników (było robione USG), chyba dlatego ma nienaturalny brzuch, konieczna będzie operacja, także karma i przydałaby się obroża przeciwpchena i przeciwkleszczowa typu Kiltix, bo w okolicy jest dużo keszczy i zagrożenie boreliozą. Tutaj wątek innej suczki uratowanej od Wojtyszek założony przez jej BDT, która jest także pod opieką 4 Dogs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241532-Kochana-Sonia-uratowana-z-Wojtyszek-szukamy-DS!!!!?[/URL] -
Widziałam akurat tych ludzi i byli o'k. Pani była z synem bardzo przypakowanym. Wzięłam Felka na ręce, bo nie chciał nikomu dać się złapać. Feluś miał 2 swoje ulubione pracowniczki, a pracowników ciągnał za nogawki ;). Ustawiał też wszystkie psy w kojcu ;). Nie dał się przypakowanemu panu wziąć na ręce, musiała go wziąć pani, bo Feluś warczał i pan się go bał. Komedia :). Pani powiedziała, że Feluś będzie spał z nią w łóżku. Doradziłam panu, żeby przekupił go smakołykami. Strasznie mi było szkoda, bo zapadł mi szczególnie w serce, ale powinien mieć dobrze.
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ON-ka przebywa u p. Iwony Kantorowicz, która jest miłośniczką ON-ków. Ma na imię teraz Malta. Malta trafiła najpierw do BDT, który z miejsca się w niej zakochał i chciał adoptować, ale za względu na trudności z poruszaniem się Malty (spadła ze schodów), ludzie z wielkim żalem się z nią rozstali. Chyba tego nie widać na zdjęciach, ale Malta jest naprawdę ogromna jak na owczarka. Największa suka ON-ka jaką widziałam w życiu. Zdarzają się takie samce i to raczej długowłose. Dziękuję Agusiuzet :loveu:! -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudna, tłuściutka i słodziutka do schrupania ! Chyba podziwia swoje włości ;). -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kryzia']Wykupiłam dla niej pakiet - dzisiaj, albo jutro wstawię dane do ogłoszeń.[/QUOTE] Kryziu, bardzo Ci dziękuję :loveu: Żabka znalazła dzisiaj domek dzięki Twoim ogłoszeniom, przyjechali tak wspaniali ludzie, że aż się wzruszyłam ! Jeszcze teraz chce mi się płakać- ze szczęścia oczywiście. Żabka została Warszawianką ! Żabka była bardzo podobna do suczki, która umarła niedawno i była z p. Magdą od wielu lat. -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Hałabajówko, zerknij proszę do książeczki zdrowia, bo wydaje mi się, że jednak powinien być wykastrowany. Kontakt może być na mnie, jak ktoś sensowny zadzwoni to pokieruję do Ciebie. -
Feluś został adoptowany - adopcja schroniskowa.
-
Pani z Torunia ma szczere chęci i jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji. Problem polega na tym, że pani nigdy nie miała psa i ma 4 rasowe koty, dla których przeprowadziła się z mieszkania w bloku do domu i ma zamiar zabudować im taras by mogły wychodzić na powietrze. Uprzedziłam panią, że Saba mogłaby mieszkać tylko na podwórku i taras musiałby być dobrze zabezpieczony. Niestety im dłużej rozmawiam z panią, tym bardziej pani wspomina o przyzwyczajeniu Saby do kotów. Według mnie może to skończyc się tragicznie. Pani wierzy, że psa można przyzwyczaić do kotów. Owszem można, ale nie każdego i nie powinna robić tego osoba bez doświadczenia z psami. To za duże ryzyko. Saba może nawet koty tolerować, a w sytuacji kryzysowej typu zazdrość o człowieka czy o miskę wystarczy jeden jej strzał i po kocie. Saba nie ma hamulców. Ona ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem i dobry przewodnik spokojnie nad nią zapanuje, ale nie laik.
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[B]Transport Joszki do Bydgoszczy przez Kasię77 wyniósł 200 zł[/B] (220 km w obie strony). Kasia wyłożyła te pieniądze i trzeba jej jak najszybciej oddać. Z tego co się orientuje na koncie Joszki jest jeszcze taka kwota ? Czy możesz liko1771 zrobić przelew do Kasi77 ? -
Red Dingo to są bardzo dobre akcesoria, psiaki mają 2 obroże już 2 lata i nigdy się nie rozpięły.