Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. [quote name='lika1771']Mysle,ze nie bedzie problemu,zeby w ten sposob zalatwic.Tylko prosze o te 79zl jezeli ktos moze grosic dozucic....Nie chce na karme tylko prosze o pokrycie kosztow weta.[/QUOTE] W rozliczeniu nie zostało to ujęte, bo lika1771 oferowała się wziąć Joszkę na swoje utrzymanie. Joszka był u niej pół roku, więc ludzie z dobrej woli zaczęli ją wspierać. Teraz wywraca kota ogonem i nie mamy na transport. 30 kg karmy spokojnie wystarczy dla takiego małego psiaka na pół roku + 50 zł na gryzaki.
  2. Kasia77 wyłożyła na paliwo ponad 200 zł. Chciałaby otrzymać zwrot 200 zł. Jest to osoba, która w same święta pomogła w transporcie i wyłożyła swoje pieniądze. Bardzo bym chciała, żeby to zostało jak najszybciej oddane.
  3. To mamy spłacony hotel. Uff !!! Dziękuję w imieniu Łatka !
  4. Tutaj wątek 4 psiaków, które w ostatniej chwili razem z Pumbą zostały ocalone od Wojtyszek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-! Ta 8 została trochę wcześniej zabrana pod opiekę 4 Dogs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241275-Łapka-i-7-innych-psów-które-uniknęły-Wojtyszek-i-są-pod-opieką-4-Dogs/page3[/URL] Jeszcze 2 psiaki pojechały do FOS - benek i rudzielec (kumple z jednego kojca): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241230-Bernardyn-w-tym-tygodniu-jedzie-do-Wojtyszek-Pilnie-DT-[/url]!
  5. Wątek pozostałych 4 psiaków, które uniknęły wywozu do Wojtyszek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem[/URL]-! Czarna sunia z białym krawacikiem, którą pokazywałam na tym wątku została w schronisku, bo okazało się, że to nie ona ma wyjechać.
  6. Dzięki Wspaniałej Osobie psiaki dostały do dyzpozycji 2 kojce i zostały umieszczone po dwa: amstaffka z Zefirkiem oraz duża sunia z małą sunią. W BDT wszystkie 4 psiaki są zupełnie bezprobemowe, bardzo grzeczne i lgną do ludzi. Wychodzą na spacery. Są też codziennie wypuszczane z kojców. Ode mnie wszystkie psiaki dostały obroże, 2 smycze oraz Frontline spray 500 ml na pchły. [SIZE=5][B]Potrzebują pilnie[/B][/SIZE] :-(: [B] -tabletki na odrobaczenie -karma -sterylizacje - 3 suczki [/B](pies jest wykastrowany)[B] -pomoc w szukaniu DS i ogłoszenia [/B]
  7. Amstaffka jamnikowata w BDT: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9404/dsc03651f.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3530/dsc03638n.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1658/dsc03621g.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4567/dsc03622l.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8206/dsc03642oc.jpg[/IMG] Tutaj z Zefirkiem, z którym mieszka teraz w jednym kojcu: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1806/dsc03641v.jpg[/IMG]
  8. Ta sunia też nie ma zdjęć ze schroniska, bo do końca nie było wiadomo o którą chodzi: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6977/dsc03660z.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7471/dsc03676c.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/117/dsc03652u.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5355/dsc03669lv.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7273/dsc03680s.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4986/dsc03681v.jpg[/IMG]
  9. Suczka (nie ma zdjęć ze schroniska), bo pokazali mi do zdjęć przez pomyłkę inną sunię. To jest ta właściwa i jest bezpieczna w BDT: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8140/dsc03658dl.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5577/dsc03656o.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3013/dsc03653y.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8034/dsc03655q.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3763/dsc03654w.jpg[/IMG]
  10. Zdjęcia z BDT: Zefirek: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4406/dsc03617cr.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6908/dsc03623n.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8871/dsc03633r.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/343/dsc03624q.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7273/dsc03635z.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6391/dsc03634i.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5070/dsc03614vo.jpg[/IMG]
  11. Oto 4 psiaki, które udalo się zabrać ze schroniska na dzień przed ich wywozem do Wojtyszek: Amstaffka jamnikowata- suka: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8963/toyotacn.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3177/toyota2k.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6681/toyota3j.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6157/toyota4c.jpg[/IMG] Zefirek: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/770/ewunia.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2572/wojtd.jpg[/IMG] 2 psy nie mają zdjęć ze schroniska, ponieważ zostały zidentyfikowane zaraz przed adopcją i już nie miało dla mnie znaczenia jak wyglądają ;). [B][SIZE=5]Potrzebują pilnie[/SIZE][/B] :-(: [B] -tabletki na odrobaczenie -karma -sterylizacje - 3 suczki [/B](pies jest wykastrowany) [B]-pomoc w szukaniu DS i ogłoszenia [SIZE=5]Rozliczenie fianasów jest w poście 7.[/SIZE] [SIZE=5]Konto do wpłat użyczyła Viva. Dziękujemy ! [/SIZE][/B][SIZE=5]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 42a 03-772 Warszawa Nr konta: [B]47 2030 0045 1110 0000 0255 4530[/B] tytułem: [B]"4 ocalone"[/B][/SIZE]
  12. O kurcze, to Śmieszka ma jeszcze dodatkową koleżankę !
  13. No tak, biszkoptowy - przecież to jest mini labek :).
  14. [quote name='obiezyswiat75']A tak słodko śpi zmęczony szczeniaczek. Czerwone szelki już nieaktualne, bo moje dzieci tak piłowały, że jej w czerwonym nieładnie, że kupiłam niebieskie :) Mój spokój jest droższy niż 19,99 :cool3: [/QUOTE] Dzieci mają bardzo dobry gust. Rzeczywiście akurat do kremowego koloru niebieski jest idealny ;).
  15. Uporządkowałam pierwszy post, teraz są tam wszystkie psiaki które znalazły się pod opieką 4 Dogs. Jedna suczka nie ma żadnych zdjęć ze schroniska, bo jest bardzo wycofana. W schronisku siedziała tylko w budzie. Zuzia okazała się być chora "na pęcherz"- na śniegu były widoczne ślady krwi w moczu. Jest to suczka bardzo młoda, trochę w typie ON-kowatym: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.516065771768761.1073741833.181992551842753&type=3[/URL]
  16. Pobyt jest bezpłatny. Jest to BDT. Malta ma guzy jajników (było robione USG), chyba dlatego ma nienaturalny brzuch, konieczna będzie operacja, także karma i przydałaby się obroża przeciwpchena i przeciwkleszczowa typu Kiltix, bo w okolicy jest dużo keszczy i zagrożenie boreliozą. Tutaj wątek innej suczki uratowanej od Wojtyszek założony przez jej BDT, która jest także pod opieką 4 Dogs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241532-Kochana-Sonia-uratowana-z-Wojtyszek-szukamy-DS!!!!?[/URL]
  17. Widziałam akurat tych ludzi i byli o'k. Pani była z synem bardzo przypakowanym. Wzięłam Felka na ręce, bo nie chciał nikomu dać się złapać. Feluś miał 2 swoje ulubione pracowniczki, a pracowników ciągnał za nogawki ;). Ustawiał też wszystkie psy w kojcu ;). Nie dał się przypakowanemu panu wziąć na ręce, musiała go wziąć pani, bo Feluś warczał i pan się go bał. Komedia :). Pani powiedziała, że Feluś będzie spał z nią w łóżku. Doradziłam panu, żeby przekupił go smakołykami. Strasznie mi było szkoda, bo zapadł mi szczególnie w serce, ale powinien mieć dobrze.
  18. ON-ka przebywa u p. Iwony Kantorowicz, która jest miłośniczką ON-ków. Ma na imię teraz Malta. Malta trafiła najpierw do BDT, który z miejsca się w niej zakochał i chciał adoptować, ale za względu na trudności z poruszaniem się Malty (spadła ze schodów), ludzie z wielkim żalem się z nią rozstali. Chyba tego nie widać na zdjęciach, ale Malta jest naprawdę ogromna jak na owczarka. Największa suka ON-ka jaką widziałam w życiu. Zdarzają się takie samce i to raczej długowłose. Dziękuję Agusiuzet :loveu:!
  19. Cudna, tłuściutka i słodziutka do schrupania ! Chyba podziwia swoje włości ;).
  20. [quote name='Kryzia']Wykupiłam dla niej pakiet - dzisiaj, albo jutro wstawię dane do ogłoszeń.[/QUOTE] Kryziu, bardzo Ci dziękuję :loveu: Żabka znalazła dzisiaj domek dzięki Twoim ogłoszeniom, przyjechali tak wspaniali ludzie, że aż się wzruszyłam ! Jeszcze teraz chce mi się płakać- ze szczęścia oczywiście. Żabka została Warszawianką ! Żabka była bardzo podobna do suczki, która umarła niedawno i była z p. Magdą od wielu lat.
  21. Hałabajówko, zerknij proszę do książeczki zdrowia, bo wydaje mi się, że jednak powinien być wykastrowany. Kontakt może być na mnie, jak ktoś sensowny zadzwoni to pokieruję do Ciebie.
  22. Feluś został adoptowany - adopcja schroniskowa.
  23. Pani z Torunia ma szczere chęci i jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji. Problem polega na tym, że pani nigdy nie miała psa i ma 4 rasowe koty, dla których przeprowadziła się z mieszkania w bloku do domu i ma zamiar zabudować im taras by mogły wychodzić na powietrze. Uprzedziłam panią, że Saba mogłaby mieszkać tylko na podwórku i taras musiałby być dobrze zabezpieczony. Niestety im dłużej rozmawiam z panią, tym bardziej pani wspomina o przyzwyczajeniu Saby do kotów. Według mnie może to skończyc się tragicznie. Pani wierzy, że psa można przyzwyczaić do kotów. Owszem można, ale nie każdego i nie powinna robić tego osoba bez doświadczenia z psami. To za duże ryzyko. Saba może nawet koty tolerować, a w sytuacji kryzysowej typu zazdrość o człowieka czy o miskę wystarczy jeden jej strzał i po kocie. Saba nie ma hamulców. Ona ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem i dobry przewodnik spokojnie nad nią zapanuje, ale nie laik.
  24. [B]Transport Joszki do Bydgoszczy przez Kasię77 wyniósł 200 zł[/B] (220 km w obie strony). Kasia wyłożyła te pieniądze i trzeba jej jak najszybciej oddać. Z tego co się orientuje na koncie Joszki jest jeszcze taka kwota ? Czy możesz liko1771 zrobić przelew do Kasi77 ?
  25. Red Dingo to są bardzo dobre akcesoria, psiaki mają 2 obroże już 2 lata i nigdy się nie rozpięły.
×
×
  • Create New...