-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kujawsko -pomorskie. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Miejscowości nie można podawać, bo wyrzucą mnie ze schroniska. To i tak nie ma znaczenia, transport damy radę zorganizować jak się znajdzie miejsce. Furciaczkowa nie ma miejsc, jest zapchana po uszy. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak sama wymyśliłam, że jak mieliby wybierać, to uśmierciliby te najbardzie wcofane, czyli białą i jej siostrę, której nie ma na zdjęciu. Ale to tylko moje domysły. Może zastosują kryterium wieku lub długości pobytu ? To wtedy ta czarna jest najdłużej i jest najstarsza. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie wiadomo jakie. Obojętnie, które 2 wezmę, pozostałe zostają w schronisku, bo gmina płaci za utrzymanie 3 psów. Na razie jest miejsce dla jednego dzięki Maci. Uśmiercą więc jednego. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Przyjrzę się jej jeszcze i wypytam zaufaną pracowniczkę o jej charakter. Ze wstępnych ustaleń żaden z tych psów nie jest problemowy, jeśli chodzi o agresywne zachowania. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Maciu, ja pomyliłam te rude psy na zdjęciach. Jest odwrotnie. Ten pierwszy to suka. Poprawiłam opisy. Wszystko inne się zgadza, tylko pomyliłam zdjęcia rudzielców. Zwłaszcza, że ten rudy samiec bardzo podobny do Saby z innego mojego wątku i dlatego mi się z suką kojarzy. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Macia. Rudy samiec jest wykastrowany, suki nie są u nas sterylizowane. W jakim mieście jest ten DT ? -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Transport jakoś zawsze udaje się zorganizować. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jaki rozpieszczony :loveu:. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ta biała to akurat jest najbardzije problemowa, bo jest strachliwa. W kojcu zachowuje się normalnie, ale poza kojcem to trzeba ją ciągnąć, bo boi się poruszać. W schronisku psy nie wychodzą na spacery i ciężko tak z ogłoszenia wyadoptować psa, o którym się nic zupełnie nie wie. Boksy są przepełnione i żaden z tych psów nigdy nie stwarzał problemów z innymi psami. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zdjęć nie mogę już robić dzięki jednej osobie, która narobiła syfu w dobrej wierze. Nie przyniosło to żadnych zmian oprócz ograniczenia mi możliwości pomocy psom. Nikomu więcej z zewnątrz nie pozwalają robić zdjęć. To są zdjęcia zrobione przez schronisko. Dzwoniłam do Domu Tymianka i nie mają możliwości pomocy. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Z Vivą współpracuję i nie dadzą rady, bo wzięli ostatnio kilka psów, które miały jechać do Wojtyszek. Gmina zerwała umowę z naszym schronem i podpisała z Wojtyszkami ze względu na mniejsze koszty. Psy na szczęscie nie trafiły do Wojtyszek (15 psów), ale zapchałam wszystkie możliwe tymczasy. Centaurus nie pomoże. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wyczerpałam już wszystkie znajomości i nikt nie może pomóc, bo jest zapchany psami. Ten wątek to już ostatnia deska ratunku. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak, tylko w tym jest opieka weterynaryjna, szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie, czip. Opieka weterynaryjna wiadomo kiepska, ale przynajmniej w jakimś tam stopniu zapewniona, a hotel już tego nie ogarnie w tej cenie, bo by zbankrutował. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ok. 500 zł miesięcznie. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie ma na to dowodów, to zostało powiedziane między wierszami. Psy po prostu znikną. -
Batman już w super DS u Tymusia i DianuLKii :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Desperacko poszukuję domu dla 2 psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-((( -
Cała 3 juz bezpieczna została Hela i prosi o pomoc finansowa !
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Lucia została adoptowana i wróciła na drugi dzień. Pani stwierdziła, że Lucia jest smutna i tęskni i to był powód zwrotu. A dom wydawał się taki idealny :(. -
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Desperacko szukam ratunku dla 2 psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-(((