Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Miejscowości nie można podawać, bo wyrzucą mnie ze schroniska. To i tak nie ma znaczenia, transport damy radę zorganizować jak się znajdzie miejsce. Furciaczkowa nie ma miejsc, jest zapchana po uszy.
  2. Tak sama wymyśliłam, że jak mieliby wybierać, to uśmierciliby te najbardzie wcofane, czyli białą i jej siostrę, której nie ma na zdjęciu. Ale to tylko moje domysły. Może zastosują kryterium wieku lub długości pobytu ? To wtedy ta czarna jest najdłużej i jest najstarsza.
  3. Nie wiadomo jakie. Obojętnie, które 2 wezmę, pozostałe zostają w schronisku, bo gmina płaci za utrzymanie 3 psów. Na razie jest miejsce dla jednego dzięki Maci. Uśmiercą więc jednego.
  4. Przyjrzę się jej jeszcze i wypytam zaufaną pracowniczkę o jej charakter. Ze wstępnych ustaleń żaden z tych psów nie jest problemowy, jeśli chodzi o agresywne zachowania.
  5. Maciu, ja pomyliłam te rude psy na zdjęciach. Jest odwrotnie. Ten pierwszy to suka. Poprawiłam opisy. Wszystko inne się zgadza, tylko pomyliłam zdjęcia rudzielców. Zwłaszcza, że ten rudy samiec bardzo podobny do Saby z innego mojego wątku i dlatego mi się z suką kojarzy.
  6. Dziękuję Macia. Rudy samiec jest wykastrowany, suki nie są u nas sterylizowane. W jakim mieście jest ten DT ?
  7. Dowiem się jaki to jest koszt. To jest inne miasto, więc nie mam na to wpływu. Ewentualnie, jeśli będzie zbyt wysoka cena, możemy poszukać czy ktoś z dogo nie ma jakiegoś tańszego weta w okolicach Torunia.
  8. Transport jakoś zawsze udaje się zorganizować.
  9. Nie będzie z tym problemu. Na pewno będzie faktura i podane konto lecznicy, rozmawiałam już o tym z p. Wiolettą. Kyziu, czy Ty byś mogła zostać księgową do tej zbiórki na sterylkę ?
  10. Jaki rozpieszczony :loveu:.
  11. Ta biała to akurat jest najbardzije problemowa, bo jest strachliwa. W kojcu zachowuje się normalnie, ale poza kojcem to trzeba ją ciągnąć, bo boi się poruszać. W schronisku psy nie wychodzą na spacery i ciężko tak z ogłoszenia wyadoptować psa, o którym się nic zupełnie nie wie. Boksy są przepełnione i żaden z tych psów nigdy nie stwarzał problemów z innymi psami.
  12. Zdjęć nie mogę już robić dzięki jednej osobie, która narobiła syfu w dobrej wierze. Nie przyniosło to żadnych zmian oprócz ograniczenia mi możliwości pomocy psom. Nikomu więcej z zewnątrz nie pozwalają robić zdjęć. To są zdjęcia zrobione przez schronisko. Dzwoniłam do Domu Tymianka i nie mają możliwości pomocy.
  13. Z Vivą współpracuję i nie dadzą rady, bo wzięli ostatnio kilka psów, które miały jechać do Wojtyszek. Gmina zerwała umowę z naszym schronem i podpisała z Wojtyszkami ze względu na mniejsze koszty. Psy na szczęscie nie trafiły do Wojtyszek (15 psów), ale zapchałam wszystkie możliwe tymczasy. Centaurus nie pomoże.
  14. Wyczerpałam już wszystkie znajomości i nikt nie może pomóc, bo jest zapchany psami. Ten wątek to już ostatnia deska ratunku.
  15. Tak, tylko w tym jest opieka weterynaryjna, szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie, czip. Opieka weterynaryjna wiadomo kiepska, ale przynajmniej w jakimś tam stopniu zapewniona, a hotel już tego nie ogarnie w tej cenie, bo by zbankrutował.
  16. Nie ma na to dowodów, to zostało powiedziane między wierszami. Psy po prostu znikną.
  17. Desperacko poszukuję domu dla 2 psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-(((
  18. Lucia została adoptowana i wróciła na drugi dzień. Pani stwierdziła, że Lucia jest smutna i tęskni i to był powód zwrotu. A dom wydawał się taki idealny :(.
  19. Desperacko szukam ratunku dla 2 psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-(((
  20. Desperacko szukam ratunku dla 2 psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-(((
  21. Desperacko szukam ratunku dla 2 psów: http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia-(((
×
×
  • Create New...