-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Zapraszam na bazarek dla Puszka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244244-CEGIE%C5%81KOWY-dla-Puszka-okruszka-do-24-czerwca[/url]
-
Zapraszam na bazarek dla Puszka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244244-CEGIE%C5%81KOWY-dla-Puszka-okruszka-do-24-czerwca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244244-CEGIE%C5%81KOWY-dla-Puszka-okruszka-do-24-czerwca[/URL]
-
Przypominam, że to jest tylko DT ;). Pani ma 2 swoje psy. Szukamy mu "raju" stałego :).
-
Miałam kolejny fajny telefon w sprawie Śnieżki z Piotrkowa Tryb. Przekierowałam panią do ulv.
-
Ale szczęśliwą ma teraz mordeczkę :).
-
Puszka zawiózł pan z Warszawy: [quote name='toyota']Ten pan jedzie z Warszawy specjalnie po Puszka. Jest to osoba, która sama się zgłosiła do pomocy na fb. Pan ten 2 razy wpłacał dosyć duże kwoty na konto Stowarzyszenia 4 Dogs na psy będącę pod opieką Stowarzyszenia, a teraz zaoferował pomoc w transporcie Puszka. Naprawdę nie wiem jak dziękować :oops:.[/QUOTE]
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
toyota replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Czy tą pudelkę Pusię to ktoś będzie jakoś ogłaszał, może zrobicie jej wydarzenie na fb ? Przecież takie cudo od razu znajdzie dom, tylko trzeba pokazać światu ! -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia naprawdę udane. Dziękuję :loveu:! -
Dostał przepustkę do lepszego życia. Dziewczyny ze Stowarzyszenia 4 Dogs na pewno nie wydadzą go byle komu :cool2:. Przy okazji, rachunek za kastrację 150 zł + 20 zł kołnierz. Może ktoś by zechciał dorzucić grosik na ten cel ? Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto lecznicy.
-
Cała 3 juz bezpieczna została Hela i prosi o pomoc finansowa !
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Jest BDT dla Heli we Włocławku. W najbliższym czasie postaramy się z kkasiiiar ją tam zawieźć. Hela w punkcie nie ma szans na adopcję. Na widok człowieka chowa się do budy. Niestety zakupienie dla niej obroży przeze mnie chyba nie było najlepszym pomysłem :roll:. Pod obrożą pojawiły się ropne zmany. Podejrzewamy, że zamokła obroża i od tego się to porobiło. Wet w punkcie jest kiepski, więc nie ma diagnozy. -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Beza swym cudnym charakterem zauroczyła mamę właściciela hoteliku i zostanie w najbliższym czasie przez nią adoptowana :):multi:. Wczoraj dowiedziałam się, że Beza trafiła do schroniska jako trochę podrośnięty szczeniak. Może to jest wytłumaczenie tego, że była dosyć radosnym psem jak na warunki schroniskowe ? Nie znała innego życia i cieszyła się z tego co miała :p. Na szczęście opuściła już kraty i poznaje czym jest życie u boku swojego człowieka :). -
Ten pan jedzie z Warszawy specjalnie po Puszka. Jest to osoba, która sama się zgłosiła do pomocy na fb. Pan ten 2 razy wpłacał dosyć duże kwoty na konto Stowarzyszenia 4 Dogs na psy będącę pod opieką Stowarzyszenia, a teraz zaoferował pomoc w transporcie Puszka. Naprawdę nie wiem jak dziękować :oops:.
-
Zapomiałam napisać, że zdjęcie Puszka widnieje na stronie schroniska w dziale "znalezione". Jest tam tylko on jeden, więc łatwo znaleźć. Poinformowałam też kilka najważniejszych pracowników schroniska, także gdyby właściciel dzwonił, zostałby mu przekazany kontakt do nas.
-
Muszę oddać psa wziętego ze Schroniska - Pomocy!
toyota replied to Kocurkotka's topic in Organizacje
Pomijając aspekt moralny tego co chcesz zrobić, schronisko w moim mieście nie przyjęłoby tego psa w żadnym wypadku. Jest 7 dni na zwrot psa od dnia adopcji, po tym czasie pies jest twój i ty ponosisz za niego odpowiedzialność. Psy utrzymaywane są w schroniskach za pieniądze podatników i naprawdę nie musi mnie obchodzić, że tobie, czy twojej teściowej nie chce się dupy ruszyć, by wybiegać, pospacerowac czy pomóc własnemu psu zatrudniając behawiorystę czy kupując mu kojec ! Jesteś nieodpowiedzialna i pozabawiona skrupułów. Mam nadzieję, że jeśli oddasz tego psa do schroniska, to los ci to wynagrodzi i calej twej głupawej rodzince. Adoptując psa trzeba się liczyć z kosztami, czy to jego choroby czy też takimi jak w tym przypadku.- 63 replies
-
- husky do adopcji
- mix owczarka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Miałam jechać do Saby w ubiegłą sobotę, ale moja mama ma urodziny 1.06, czyli akurat w sobotę i musiałam odwołać ten wyjazd. Także dopiero następna sobota wchodzi w grę, ale teraz pojawiła się kwestia transportu Puszka i Heli, więc nie wiem, czy tym razem się uda. Wieści od Saby są świetne do tego stopnia, że p. Wioletta nie umówiła się z behawiorystą. Nie wiem czy do końca ma zaufanie w kwestii tego refinansowania, czy może nie chce robić kosztów ... P. Wioletta prosi tylko po raz kolejny o pomoc w sterylizacji i przysłała mi maila z gabinetu weterynaryjnego, z którego korzysta z kosztem sterylizacji. Saba waży 23 kg. Cyt.: [B][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma][B]From:[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [mailto:[email protected]] [B][B]On Behalf Of [/B][/B]Dawid Pękala [B][B]Sent:[/B][/B] Tuesday, June 04, 2013 3:20 PM [B][B]To:[/B][/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][B]Subject:[/B][/B] Oferta sterylizacji.[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Koszt zabiegu sterylizacji dla suczki o wadze 15-30 kg wynosi 350 zł. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przy tej metodzie nie jest potrzebny ani kołnierz ani koszulka pooparacyjna. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiamy! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zespół VET-MED [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] -- [URL="http://www.vet-med.pl/"][COLOR=#0000ff]http://www.vet-med.pl[/COLOR][/URL] [/SIZE][/FONT]
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Obie odpoczywajcie i nabierajcie sił! Figunia to twarda sztuka - na moje oko jeszcze kilka dni i znów będziesz miała wersję "pies torpeda" ;)[/QUOTE] Torpeda dostaje teraz relanium, żeby jej odłączyć napęd. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
I ja też dziękuję za tak wielką pomoc ! -
[quote name='Atomowka']Toyota ja z DT nic nie pomogę ale może z transportem dam rade pomóc. Moja znajoma ma kolegę który co piątek jeździ z Wawy do Bydgoszczy ( z tego co patrzyłam do Bydgoszczy jest jakieś 80 km z Grudziądza) Myślę,że ten kolega bez problemu wziąłby psiaka i przewiózł z Bydgoszczy do Wawy- na 99% ten transport byłby za darmo. Pytanie tylko czy ewetualnie miałybyście go jak do tej Bydgoszczy dostarczyć?[/QUOTE] [quote name='ewu'][B]Czas 1:45 , więc szybko, cena 17,10:):):) Idealna sprawa. Piesio pewnie za 15 złotych lub mniej... Dziewczyny dorzucę na pociąg:)[/B][/QUOTE] BDT na szczęście jest - w Warszawie (za zwrot kosztów). Załatwiony przez Stowarzyszenie 4 Dogs. Byłoby super, jakby się kolega zgodził przewieźć Puszka ! Dziękuję Ci ewu, że ciągle nam pomagasz :loveu:. Do Bydgoszczy dam radę go zawieźć na swój koszt.
-
Tak, schron powiadomiony. Magdysko, 2 tygodnie to jest czas na odebranie psa w schronisku przez właściciela, u osoby prywatnej 2 lata ;). Tak jest prawo skonstruowane, inna sprawa, że nikt się do tego nie stosuje. W razie czego biorę na siebie ewentualne konsekwencje wykastrowania tego burka. Niestety DT go nie przyjmie jeśli nie będzie wykastrowany. Są tam 2 rasowe suki westa. Naprawdę w schronisku Puszek ma duże szanse na zagryzienie.
-
Wrzuciłam prośbę na transportowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20929834#post20929834[/URL] Trzeba by go odrobaczyć dzisiaj i jutro wykastrować. Można zrobić kastrację na krechę. Ile on może ważyć ?
-
Wetka nie jedzie do Warszawy w najbliższym czasie. Ulv nie da rady wziąć małego.