-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niestety, ale bez lepszych zdjęć nie ujedziemy z adopcjami :(. -
Bardzo proszę o wsparcie na transport dla Puszka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244045-Puszek-w-bardzo-awaryjnym-BDT-ma-czas-do-weekendu-potem-schron[/URL]-(
-
Puszek został znaleziony przez kolejną kobietkę. Biegał zdezorientowany po ruchliwej ulicy. Miał na sobie zniszczone szelki. Niestety poszukiwania właściciela nie przyniosy żadnego rezultatu. Puszek nie ma też czipa. Puszek nie może zostać u kolejnej kobietki, mamy czas tylko do weekendu. Inaczej czeka go przepełniony schron :(. [B]Stowarzyszenie 4 Dogs zgodziło się wziąć Puszka pod swoje skrzydła. Dziękujemy po raz kolejny ![/B] [IMG]http://imageshack.us/a/img268/1556/802877432644x461znalezi.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/7646/802877433644x461znalezi.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/5532/802877434644x461znalezi.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/935/802877431644x461znalezi.jpg[/IMG] Kolejna kobietka umieściła info o znalezieniu Puszka m.in. na tablicy, dlatego takie zdjęcia ;).
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Prawie nikt nie zakłada już kołnierzy po sterylizacji. Figa miała robioną sterylkę u bardzo dobrych lekarzy i miała mały szew i ubrany kubraczek. Jej temperamenet sprawił, że sobie zrobiła krzywdę jak rana zaczęła się goić. Znam osoby , które nie stosują nawet kubraczków posterylkowych i nic się nie dzieje, jeśli sterylka jest zrobiona metodą małego cięcia. Oczywiście teraz Figunia będzie miała i kubraczek, i kołnierz i jeszcze relanium do tego. -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja się wyżaliłam zaraz potem kolejnej kobietce i razem przeżywałyśmy i czekałyśmy na wieści. Ale jakoś tak nadal się boję i widzę oczami wyobraźni jaka jest słabiutka :sad:. Ale sobie krzywdę zrobiła :shake:. Ja rozumiem rozlizać szwy, ale wygryźć dziurę w brzuchu, bo swędzi gojąca się ranka :shake:? -
E tam, to przecież tylko taki chwyt marketingowy ;).
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Figa utraciła sporo krwi i była bardzo słaba, lała się przez ręce. Sytuacja była naprawdę dramatyczna, bałyśmy się o jej życie ! Ja tylko przez telefon, a obieżyswiat75 miała to wszystko na żywo :placz:. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lacia']Własnie myślałyśmy o czymś takim, dokładnie o Akcji Sterylizacji. A jakie są zasady w Sterylkowej Skarepecie? chodzi mi o % dofinansowania? bo kiedyś czytałam ale już nie pamiętam.[/QUOTE] Właśnie chodziło mi o Akcję Sterylizację ;). W pierwszym poście są zasady: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL] Refinansowanie jest 100 %, jesli zgłasza stały deklarowicz. Potrzebuję tylko adres gabinetu i cenę zabiegu. [quote name='ewu']Megi też....Kobitkę trzeba ciachnąć:)[/QUOTE] Od Ciebie Basiu też potrzebuję adres gabinetu i cenę zabiegu, to Megi oczywiście też zgłoszę ! -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czy zgłosić Rudą do Sterylkowej Skarpety ? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
toyota replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zróbcie temu pogryzionemu wydarzenie na fb. Nasz Leoś znalazł dom w jeden dzień po takim apelu. -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
toyota replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
To ta bidulka z Torunia ze schronu ? Miała szczęście, że ją bierzesz na DT ! -
Moli dostała od Stowarzyszenia 4Dogs 20 kg karmy z Tesco. Karma pochodziła ze zbiórek i przywiozła ją moja wetka z Łomianek. Dziękuję również obieżyświat75, która odebrała karmę w Warszawie i trzymała u siebie w domu. Moli dostaje tak jak inne pieski u tej pani też porcje rosołowe, a karma z Tesco jest dodatkiem. Dlatego na razie nie trzeba uszczuplać zebranych pieniędzy. Niedługo trzeba będzie Moli zaszczepić. Postaram się wkrótce zrobić jakieś zdjęcia, ale ciągle brakuje mi czasu.
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']To jedna psinka ma już ds? :)[/QUOTE] [B]Obie suczki z tego wątku nadal szukają DS[/B]. Ewu umieściła w tym samym hoteliku co czarną Megi z tego wątku, także drugą suczkę z innego miejsca w Polsce, bo była likwidacja przytuliska i Tila miała jechać do Radys. [B]To właśnie Tila znalazła już DS. [/B] -
Niestety fyzjerka nie miała czasu i Dżamal wygląda słabo. Na pewno mu ulżyło, bo miał też kąpiel, ale szału nie robi. Kama wygląda cudnie !
-
Kurcze, szkoda, że po tak długim czasie rozkopaliście to miejsce :(. Możnaby zrobić sekcję i podać wlaściciela do sądu, jakby udało się wykazać, że została zabita.
-
Rzeczywiście bradzo podobne psiaki, nawet oboje mają białe znaczenia na piersi. A trudno było z DS dla Kamy ? Dzisiaj był jeden telefon o Dżamala, ale pani niezdecydowana i chciała go dla dzieci: 1,5 roku i drugi nieco starszy smyk. Myślała, że go sobie poogląda w schronisku w Bydgoszczy...
-
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
toyota replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
Znalezione na dogo- westik szuka nowego domu. Może ma po prostu alergię i powinien jeść tylko dobrej jakości specjalistyczną karmę ? [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7944/[/URL] -
[quote name='Hope2']A może zdradzisz przepis Gusiakowy??? Mnie panna w nocy wystraszyła :( już myślałam,że się wybiera w drogę...do Sopelka... Nie wiem co się stało-przyśniło jej się coś strasznego? bo na pewno się bała... serce huczało-z odległości kilku kroków słyszałam...Później dostała drgawek, leżała tak jakby już nie żyła-z główką pod dziwnym kątem... Przyznam,że nie wiedziałam co robić-siadłam koło niej, głaskałam,mówiłam do niej, uspokajałam, masowałam brzuszek,serduszko...Uspokoiła się,napiła wody, zasnęła spokojnie-a ja już się nie kładłam, bałam się...nie chciałam,żeby gdyby coś...żeby była sama... Teraz wygląda na to,że wszystko wróciło do normy-panna je,pije,koo i sioo robi, nawet memlała zabawkę...a jednak...obserwuję ją cały czas...[/QUOTE] Też przeżyłam takie coś z Pusią, po dwóch dniach umarła :placz:.
-
Na pewno nie była w domu, była znaleziona w bardzo zaniedbanym stanie na wsi, a jest bardzo młoda. To wskazuje jednoznacznie, że ktoś trzymał ją na podwórku. Ech, jak ja nie cierpię tych wiejskich buraków :angryy:!
-
Saba miała tak wielkie szczęście, że aż trudno w to uwierzyć. Saba ma zapalenie uszu, ma coś tam zakrapiane, poza tym jest pogryziona i ma przemywane rany na pysku, dostała Kiltixa, bardzo wybrzydza z jedzeniem (w schronisku karmią psy m.in. wyrobami z zakładów mięsnych, więc żaden z dwóch rodzajów karmy dobrej jakości jej nie smakuje ;)). P. Wioletta miesza jej wiec karmę z kocią Animondą, a Animonda dla psów już zamówiona. Pełen wypas ! Jeśli dopisze pogoda to wybieram się tam w najbliższy weekend i porobię zdjęcia.
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Musimy w końcu "sprzedać" Ludwiczka. Mam nadzieję, że nie będzie musiał przeżyc kolejnej zimy w schronisku :(. On tak bardzo się cieszy na mój widok ! -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mogłam coś przeoczyć, ale raczej wszystko powinno być aktywowane. Ogłoszenie na tablicy zostało usunięte, bo ktoś już ogłasza Ludwika na siebie ! [COLOR=#7b8392]Wiadomość dotyczy ogłoszenia: [B]Przesympatyczny Ludwiczek wciąż czeka na dom.[/B] o ID [B]43277963[/B]. [B]Identyczna lub łudząco podobna oferta[/B] Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ widzimy, że taka sama lub łudząco podobna oferta, dotycząca tego samego przedmiotu lub usługi istnieje już w naszym serwisie. Ogłoszenie dodane wcześniej jest cały czas aktywne i widoczne na Tablica.pl. Kliknij w link żeby zobaczyć ogłoszenie, które zostało dodane wcześniej i jest aktywne: [URL="http://tablica.pl/oferta/maly-wesoly-piesek-szuka-domu-ID27ftj.html"]Mały ,wesoły piesek szuka domu[/URL] Na przyszłość prosimy o niezamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu. Jeśli chcesz zmienić dowolne parametry w swoim ogłoszeniu (zaktualizować cenę lub opis, dodać zdjęcia itd.) możesz w prosty sposób edytować to ogłoszenie zamiast dodawać nowe. [/COLOR] Jutro poszukam jeszcze na ojej i ćwirku. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia. Maksia chyba jest jeszcze większa ?