-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
toyota replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Tak się złożyło, że Maciek ode mnie ze schroniska skorzystał z bezpłatnego transportu i pojechał do Warszawy dzięki zorganizowanemu transportowi dla Czarka. Spotkałam się z państwem od transportu w schronisku. Maciek został wprowadzony do samochodu i odjechaliśmy każdy w swoją stronę. Po kilku minutach dostałam telefon od osoby, która miała przejąć Maćka w Warszawie, że ludzie nie dają rady, bo pies się kręci w samochodzie i zawracają do schroniska. Niestety nie mogłam się dodzwonić do nich. Chciałam, żeby przyjechali do pobliskiej lecznicy, gdzie dostałby łagodny środek na uspokojenie. Niestety ludzie na swoją rękę zawrócili do schroniska i wet wprowadził psa w narkozę :shake: ! Maciek jechał do Warszawy 350 km pod narkozą :shake: ! Dobrze, że dowieźli go żywego ! Kosztowało mnie to sporo nerwów. Dobrze, że Maciuś przeżył tę podróż. Maciek miał jechać do dr Sterny. Niestety nie ma terminu i pies będzie operowany przez innego lekarza w Warszawie (nie pamiętam nazwiska). Cóż za paradoks ! Czaruś miał wszystko "zaklepane" i z zupełnie niezrozumiałych względów, organizuje się dla niego transport i rezygnuje z opieki i operacji u jednego z najbardziej uznanych specjalistów w Polsce !!! Ciekawe czy Czaruś też jechał w narkozie ?! -
Dziewczyny, udało się :multi:. Mamy bezpłatny transport na jutro z Łodzi do Mysłowic. Psiaka zawiezie winter7. Do Łodzi zawiezie go właścicielka.
-
Właścicielka zgodziła się dowieźć psa do Łodzi we własnym zakresie. Pozostaje trasa do pokonania [B]Łódź- Mysłowice. [/B]W Łodzi jest dosyć tani transoport- jeździ jubu, ale nie mamy ani grosza :(.
-
Mam labka do uśpienia i pilnie potrzebuję pomocy w jego transporcie :(: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244372-Labrador-do-eutanazji[/url]
-
Leosiowi to się powodzi, teraz to księciunio :). Tylko szramy mu zostały....
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Najnowszy reportaż o Wojtyszkach: [URL]http://uwaga.tvn.pl/64727,wideo,422128,gdzie_sa_psy_z_wojtyszek,gdzie_sa_psy_z_wojtyszek,reportaz.html[/URL] [URL]http://uwaga.tvn.pl/64725,wideo,422120,ponura_prawda_o_najwiekszym_schronisku_w_polsce,ponura_prawda_o_najwiekszym_schronisku_w_polsce,reportaz.html[/URL] -
Pumba ocalony przed Wojtyszkami i uśpieniem u mnie na BDT
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Najnowszy reportaż o Wojtyszkach: [URL]http://uwaga.tvn.pl/64727,wideo,422128,gdzie_sa_psy_z_wojtyszek,gdzie_sa_psy_z_wojtyszek,reportaz.html[/URL] [URL]http://uwaga.tvn.pl/64725,wideo,422120,ponura_prawda_o_najwiekszym_schronisku_w_polsce,ponura_prawda_o_najwiekszym_schronisku_w_polsce,reportaz.html[/URL] -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Już mam na koncie pieniądze na wyróżnienie - 25 zł, dziękuję ! -
Jakoś Dżamal nie ma szczęścia :(.
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A tutaj ten biedak z chorą łapą, który pojechał wczoraj do Warszawy prosto do kliniki całodobowej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244379-Pies-ze-zmiażdżoną-łapą-potrzebna-pomoc-na-operację-!?p=20967502#post20967502[/URL] -
Maciek ze zmiażdżoną łapą- potrzebna pomoc na operację !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img842/581/14135794.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6273/aa3nl.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img41/7168/apek2.jpg[/IMG] -
Maciek ze zmiażdżoną łapą- potrzebna pomoc na operację !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img547/9755/41046256.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/4376/as4m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img441/8360/zx4p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img10/2909/zx2yu.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img32/8263/zx1pp.jpg[/IMG] -
Maciek trafił 3 miesiące temu w takim stanie do schroniska. Jest to problem ortopedyczny, a wet schroniskowy nie jest ortopedą. Jedynym wyjściem w warunkach schroniskowych była amputacja łapy. Dzięki Stowarzyszeniu 4 Dogs, Maciek pojechał wczoraj do bardzo dobrej kliniki do Warszawy do ortopedy (transport bezpłatny - prawdziwa okazja !). Jest już wstępna diagnoza: Maciek ma bakteryjne zapalenie kości, będzie antybiotykoterapia i wymaz, potem szykujemy się do operacji, pobyt ok. 2 tygodnie - łączny szacunkowy koszt ok. 2000 zł. Prosimy o wsparcie :(. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/995682_542534459121892_1047715080_n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/1862/aa4ri.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img20/6757/aa1so.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img833/6408/as5qg.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/9214/as3fd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img27/9836/zxxl.jpg[/IMG]
-
Pojawił się na horyzoncie BDT dla labka. Dom będzie sprawdzany. Niestety jest duża odległość do pokonania : Grudziądz - Mysłowice- w jedną stronę 450 km. Potrzebna jest pomoc finansowa na transport, jeśli uważamy, że warto ratować tego psa...
-
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
"Ach jak przyjemnie kołysać się wsród fal ....;)": [IMG]http://imageshack.us/a/img845/6895/90661544.jpg[/IMG] I jescze raz podziękowania dla cioci Kryzi, która wykupiła mi ogłoszenia ! [IMG]http://imageshack.us/a/img46/1871/as2ht.jpg[/IMG] -
Niestety kolejny problem :(: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244372-Labrador-do-eutanazji[/URL]
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niestety kolejny problem :(:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244372-Labrador-do-eutanazji[/url] -
[IMG]http://imageshack.us/a/img837/9316/mela7w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img577/18/mela8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/1564/mela9.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/5373/mela3.jpg[/IMG]
-
Mela przesyła nam pozdrowienia ze swojego domku :) : [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5749/melak.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img11/6016/mela2m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/9755/mela4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/4250/mela5.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/5738/mela6.jpg[/IMG]
-
Labrador jest prezentem urodzinowym dla obecnie 15- sto letniego chłopaka. Ludzie nigdy wcześniej nie mieli psa. Pies zaczął warczeć na dzieci- 15 -latka i 8- latka. Nie warczy na osobę dorosłą (panią domu). Pani domu wykastrowała psa oraz oddała go na szkolenie do byłego policjanta. Pies przebywał u tego policjanta i pani go odwiedzała ok. 2 razy w tygodniu. Szkolenie trwało ok. miesiąc. Polegało na kolczatce, szarpaniu i biciu psa. Szkolenie wzmogło agresję psa na domowników (dzieci). Pies warczy np. w sytuacji gdy ma coś do gryzienia (np. świńskie ucho), ale była też taka sytuacja, że do domu wróciła pani, pies stał pod drzwiami i się cieszył i warczał na chłopaka, który chciał otworzyć jej drzwi. Ostatecznie chłopak rzucił klucze przez okno. Pies mieszka w mieszkaniu i wychodzi wyłącznie na krótkie spacery przed blok. Ludzie nie wiedzą jaki ma stosunek do innych psów, nie pozwalają mu na kontakty. Gdy był szczeniakiem poświęcali mu więcej czasu i bawił się z psami. Te psy, które zna od szczeniaka nadal lubi i akceptuje. Niestety kilka dni temu pies złapał chłopaka zębami. Nie wiem jakie były tego okoliczności. Podejrzewam, że chłopak chciał zapanować nad psem siłowo. Dostałam informację, że pies zawarczał na 8-latka i starszy brat chciał go "obronić " i wtedy pies ugryzł niegroźnie (siniak). Niestety pan domu, który nie mieszka z rodziną i będzie w domu w poniedziałek, chce uśpić tego psa. Forum labradorów powiadomione, jednak nie ma środków na utrzymanie labka w hotelu. [B]Potrzebny tani i doświadczony DT, który podejmie się pracy z tym psem.[/B] Karin ma 2 lata i jest wykastrowany. [IMG]http://imageshack.us/a/img94/9702/labek3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img443/7079/labg.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img545/9813/labek2l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img692/2741/labek.jpg[/IMG]
-
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img27/3267/aba6.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/8987/aba7.jpg[/IMG] -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Żabka przesyła nam pozdrowienia ;): [IMG]http://imageshack.us/a/img96/6001/abamo.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/9643/aba2p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/8965/aba3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img694/628/zaba4w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img11/9913/aba5y.jpg[/IMG] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ogon jak u lisa polarnego :). -
Niewidomy piesek w typie Westa/Maltańczyka. Schronisko w Łodzi!
toyota replied to Sylwia95's topic in Już w nowym domu
Ja nie widzę wydarzenia.