Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Miałam zapytanie dzisiaj o Żuczka, ile ma lat i czy nie jest agresywny. Odpisałam, że jest starszy i nie jest agresywny. Ale to było takie byle jakie, z błędami i bez jakiegokolwiek podpisu, więc raczej nikt poważny, tak mi się wydaje...
  2. Wstępnie przez telefon ustaliłam, że Dżamal oczywiście jest, ale jutro pojadę to potwierdzić i go zarezerwuję. Nie znam jego numeru schroniskowego, dlatego informacja nie jest na 100 %. W sobotę schronisko wystawiało psy do adopcji na jakimś placu, tym razem nie byłam obecna i zaoszczędziłam sobie nerwów. Finał był taki jak ostatnio, czyli żaden pies nie znalazł domu. Jeden facet chciał wymienić swojego psa i to nie był żart :angryy:.
  3. [quote name='Jara']Biorę jednak większe te buty ManMata. Rzep jest na tyle długi, że spokojnie owinie łapę.[/QUOTE] Myślę, że słusznie. But u psa trzyma się przecież na rzepie wokół kostki, rozmiar stopy nie jest chyba aż tak istotny, byleby nie był za mały.
  4. Dziewczyny, Ruda ma zgodę na 100 % refundacji, tylko jeśli nie jest pod opieką fundacji. Stąd moje pytanie, czy działacie prywatnie czy jako fundacja czy stowarzyszenie ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=21029265#post21029265[/URL]
  5. Potwierdzenie wpłaty będzie dopiero jutro, bo nie chcę w weekend truć wetce. Wezmę też rachunek, tylko na kogo ma być wystawiony ?
  6. Tak, z Krą i Żubrem, jeszcze do mnie nie dojechała :razz:.
  7. Jakie cudne to zdjęcie z westem i jaka komitywa :).
  8. Wiosno, jutro zadzwonię, bo dzisiaj już za późno wróciłam. Będę miała nocnego gościa z dogo i musiałam coś przygotować :). Ulvhedinn wraca z zawodów i będzie u mnie nocować :).
  9. Kochani, dla Dżamalka byłby BDT u WiosnyA :). Potrzebne byłoby wsparcie na karmę i weta oraz na transport. Niestety to daleko- Białystok - 360 km.
  10. Nie, ze mną Państwo już się nie kontaktują, bo chyba zbyt dosadnie wyraziłam swoje zdanie na temat ich niezdecydowania.
  11. Pamiętaj, że należy Ci się znaleźne i zwrot kosztów utrzymania chociaż częściowy. Może podziała to zniechęcająco, jeśli właścicielowi nie zależy na zwierzęciu. Oczywiście jak dom jednak fajny, to nie musisz się upominać ;).
  12. Super filmiki ! Kto ją nauczył przynosić piłeczkę ?
  13. Przelew na wyróżnienie został dzisiaj wysłany do brata kolejnej kobietki.
  14. Na koty nie ma jak sprawdzić. W schronisku jest uległy i bezproblemowy w stosunku do psów.
  15. A tutaj link do wydarzenia, które wyjaśnia sytuację przytuliska, w którym są 4 ocalone psiaki : [URL]https://www.facebook.com/events/319450348187194/[/URL] Przytulisko jest prywatne. Osoby, które zbudowały przytulisko założyły stowarzysznie, ale utrzymują psy, którymi się opiekują, głównie z wpłat jego członków i niekiedy prywatnych darczyńców. Pieniądze, które zostały zebrane na konto 4 Dogs na "4 ocalone" zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności na sterylizację tych 3 suczek. Dora jest już po sterylizacji. Przesłałam Kasi już jakiś czas temu dane do faktury oraz adres do wysyłki.
  16. Moli to tam miejsca nie zwolni dla innej bidy ;). Pani było się bardzo trudno zdecydować, żeby pomóc Moli ze względu na koty. Taką ilość psów też nie jest łatwo pogodzić. Jak widać Moli jest zupełnie bezproblemowa i spokojnie może zamieszkać z psami czy kotami. 5 psów i 11 kotów mieszka na stałe w domu na jednym piętrze, czyli 3 dużych pokojach. Jak pani wychodzi do pracy, to zwierzaki są w tym czasie w domu. Oprócz 2 psów, które mieszkają na zewnątrz.
  17. Cymuś: [IMG]http://imageshack.us/a/img541/8616/a9uk.jpg[/IMG]
  18. Moli mieszka w domu, w którym mieszkał Okruszek- Żabka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221575-Okruszek-we-wspaniałym-DS-za-TM-(((((/page7[/URL] W tym domu został też na stałe Gumiś-Cymek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236015-Gumiś-zwany-Cymkiem-zdrowy-i-odżywiony-już-w-DS-)/page4[/URL] , ze względu na to, że w ciągu ostatniego pół roku odeszły za TM 3 psy. A tutaj mój wpis zrobiony 2 lata temu, dotyczący Myszki, tej małej czarnej, która stoi w rogu na ostatnim zdjęciu, zobaczcie jak strasznie wyglądała: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177814-czip-nie-zarejestrowany-!/page5[/URL]
  19. [IMG]http://imageshack.us/a/img541/8616/a9uk.jpg[/IMG] Okazało się, że Moli ma ciążę urojoną i dlatego tak dziwnie się zachowuje. Dzisiaj była u weta i dostała na to tabletki.
  20. Fotki zrobione na kilka dni przed sterylizacją: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/7148/6wwp.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img89/8744/7c5t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img96/3998/6fy8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img10/7310/wz2w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/7192/ij23.jpg[/IMG]
  21. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc dla dziadka Borysa :loveu:.
  22. To są ogłoszenia wystawione chyba przez Aryste z dogo. Na razie nie mam czasu do niej pisać ani dzwonić, bo jestem w pracy.
  23. Zgłosiłam Moli do Akcji Sterylizacji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=20984184#post20984184[/URL] Jeszcze szczepiona nie była.
  24. [quote name='Macia']Duża Ruda bardzo dobrze. Oswaja się, otwiera na człowieka. Bardzo lubi być wśród innych psów i do domu z innym psem powinna trafić. Jutro ma sterylkę i zaczynamy na poważnie szukać domu.[/QUOTE] "Zapodaj" kwotę i adres gabinetu, to zgłoszę ją do Sterylkowej Skarbonki.
×
×
  • Create New...