-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ludwiś wczoraj pojechał :multi:. Dotarł do Wraszawy ok. 11 w nocy, więc nie wiem czy jest już w DT czy może przejściowo w hoteliku. W każdym razie cieszył się ogromnie po wyjściu na spacer z kojca :). -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki- Ludwiś wychodzi w sobotę ze schroniska i jedzie darmowym transportem do Warszawy :). -
Poznajecie ? Na szczęście już archiwalne. Tak Dżamal spędzał czas całymi dniami: [IMG]http://imageshack.us/a/img22/2914/83549964.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img26/7002/64814842.jpg[/IMG]
-
Rozpieściliście pieska. Yorki to są psy jak każde inne (poza ich słodką fizjonomią ;) ), wymagają takiego samego wychowania i konsekwencji jak każdy inny pies. Inna sprawa, że są małe, więc ludzie do pewnego czasu na wszystko im pozwalają, bo nie jest to tak uciążliwe, jak wchodzą im na głowę. Ale do czasu, aż staje się to nie do wytrzymania. Obsikane mieszkania, nawet łóżka itp. problemy. Zgadzam się z poprzedniczkami. Tutaj wątek labradora, który też miał wychowywać się sam, bo przecież labradory to takie posłuszne psy, które " rodzą" się już ratownikami, przewodnikami niewidomych, a miłość do dzieci wyssały z mlekiem matki :roll:. MIT ! Pozczytaj sobie ku przestrodze: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244372-Labrador-do-eutanazji-(-Już-w-BDT-w-Mysłowicach[/URL] Karin w swoim domu, w którym się wychowywął od szczeniaka był do eutanazji ze względu na warczenie na dzieci (14 i 8 lat), nie tolerował też innych psów żadnej płci. Teraz przebywa w DT (w mieszkaniu w bloku) z suką labradora i ludzie sobie doskonale z nim radzą, chociaż początkowo zakładali mu kaganiec ze względu na bezpieczeństwo ich suczki. Nie ma co do tego wątpliwości - tego psa "zepsuli" pierwsi właściciele i głupi szkoleniowiec. Wy też niestety "zepsuliście" swojego pieska. Wyobraź sobie sytuację, że yorczka zleje Ci się w mieszkaniu, a labek po niej poprawi. Psy często się naśladują, zwłaszcza dorosły pies jest "przewodnikiem" dla szczeniaka. Moim zdaniem powinnaś trochę poczytać o szkoleniu pozytywnym, trochę ogarnąć własnego pieska, a potem pomyśleć o drugim ;).
-
Najbardziej mnie przeraża, że schronisko "wciśnie" tego psiaka z powrotem do właścicieli. Taka jest procedura. Co go tam czeka ? Nie będzie leczony, zapewne i tak się go pozbędą. To nie jest prawda, że nie można uśpić starego psa bezpodstawnie. To jest tajemnica poliszynela, że są weci, którzy nie odmówią. Tym bardziej, że nie jest to młody pies i właściciel nie chce go leczyć.
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kto by się po nim tego spodziewał :roll:. Taka pierdoła z niego była. -
Cudny domek. Państwo ją niuniają jak córeczkę ;).
-
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Perełki - jak ja lubię takie maile dostawać :): [IMG]http://imageshack.us/a/img689/3889/jty6.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img542/8047/95ou.jpg[/IMG] -
Nie pomyślałam o tych muchach ! Siedzi w klatce kennelowej pod wiatą, bo w izolatce nie ma miejsca. Rzeczywiście w takiej temperaturze to całkiem prawdopodobne, że muchy się zalęgną. Chyba, że antybiotyk przeciwdziała temu, bo coś dostaje w iniekcji. Nieciekawa sytuacja z tym kotem, nie potrafię nic doradzić :roll:. Słabo mi to wychodzi z własnym kotem i jest izolowany od psów.
-
A poniżej ten pogryziony, jakbyś ciocia zmiękła ;). A może ktoś inny się zdecyduje mu pomóc ... [IMG]http://imageshack.us/a/img842/3176/5gwn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img545/2658/di24.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img32/3042/bxx0.jpg[/IMG] Tych dziurek ma sporo na całym ciele i jest bardzo obolały. Piesek jest po strzyżeniu, ale tym razem pani fryzjerka sama odwiedziła schronisko i "zrobiła" kilka psiaków na raz. Nie mam zdjęć z tego przedsięwzięcia, bo nie mogę robić na terenie schroniska.
-
Naprawdę niesamowity domek ! Przyznaję, że byłam trochę sceptycznie nastawiona, bo bałam się , że będzie tak jak za pierwszym razem, kiedy panie po "oględzinach" Dżamala wcale się nie odezwały i w sumie widac było, że wcale im się nie spodobał. A tu tacy wspaniali ludzie, którym nie przeszkadzały drobiazgi typu złamany kieł, brązowa broda, czy wiek. Naprawdę szacun ! Zawsze jakoś mam szczęście do tych "warszawskich" domków ;).
-
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bezunia moja kochana wreszcie wiedzie godne życie: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1010059_555583107817027_905825329_n.jpg[/IMG] Cyt.: "Pani jest nią zachwycona, bo jest mądra i kochana". -
Ten ON-ek ma już imię -Kazik, wzięły go dziewczyny z 4 Dogs'a do Warszawy. Na razie siedzi w klinice, bo nie mają dla niego miejsca. Chcielibyśmy przynajmniej znaleźć mu miejsce gdzie za zwrot kosztów utrzymania i weta będzie miał godną opiekę do końca życia, a zapewne niewielu mu zostało, bo ma 14 lat (został oddany do schronu przez właściciela, więc znamy jego wiek). Nie ma u nas wizyt poadopcyjnych, schronisko nie praktykuje takiego czegoś, wręcz przeciwnie, nawet jakby pies stał w syfie na łańcuchu, to nic ich to nieobchodzi. Nie mam danych osób adoptujących ani uprawnień do zrobienia wizyty, więc pozamiatane.
-
Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!
toyota replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Przeczytajcie proszę artykuł: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245565-Wyjątkowo-perfidni-właściciele"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-właściciele[/COLOR][/URL]-( -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To się nazywa skok na bombę, znaczy, że bombowa z niej dziewczyna :). A ja w nocy odkryłam historię Maksia, który jest " braciszkiem" Figuni :): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227282-Marley-Maksiu-w-kochajacym-domku-[/URL]!!!!! i tak mnie wciągnęło, że tera niewyspana jestem, o !