Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246196-Psia-rodzinka-pilnie-potrzebuje-pomocy[/URL]-(
  2. Nie mam do nich nr tel. Daśka się z nimi kontaktowała jak Sonia była u Jamora, obdzwoniła pół Polski w poszukiwaniu DT i kiedy był już DT, to państwo jednak chcieli Sonię zostawić. Daśka już nie chce się więcej angażować.
  3. Jakby ktoś miał dobry dom dla szczeniaczka to bardzo proszę pamiętać o nich: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246196-Psia-rodzinka-pilnie-potrzebuje-pomocy-(?p=21190765#post21190765[/URL] , mamuśka też pilnie szuka DT, DS.
  4. Jeśli byłby DT, to jestem w stanie ustalić gdzie jest suczka. Właściciele na pewno chętnie ją oddadzą i podpiszą zrzeczenie.
  5. Cudeńko puchate, ale rozpieszczony jak dziadoski bicz ;).
  6. Figunia to złoty Człowiek ze złotym sercem. Biedne są te wszystkie staruszki wywalone jak śmiecie...
  7. Niestety, tak jak się spodziewałam, suczka wróciła do właścicieli, którzy oczywiście bardzo jej nie chcieli, ale zostali zmuszeni do jej odbioru. Jaki los ją tam czeka :( ??
  8. Oj Figunia, jaka Ty się już mądra robisz dziewczyno !
  9. Już jest porządek w pierwszym poście. Napiszę maila do p. Wioletty, że może się spodziewać wpływu na konto. Dziękuję !
  10. Dziewczyny mam teraz bardzo mało czasu, ale w najblizszym czasie chciałabym ustalić co z Moli i czy została zaszczepiona. W tej chwili spadła mi na głowę cała rodzinka :(. Suczka podobna do Moli i 3 jej dzieciaków. Jeśli się zgodzicie, to chciałabym prosić o przeznaczenie pieniędzy po Moli na te psiaki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246196-Psia-rodzinka-pilnie-potrzebuje-pomocy-(?p=21189132#post21189132[/URL]
  11. Błagam o pomoc w szukaniu DT, DS ! [IMG]http://imageshack.us/a/img850/8567/3qco.jpg[/IMG]
  12. Słodka dziewczynka: [IMG]http://imageshack.us/a/img829/3226/dlcn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img32/2738/kxev.jpg[/IMG]
  13. Chłopak duży: [IMG]http://imageshack.us/a/img835/8166/si8m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/4594/ojz3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/1650/0f51.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://imageshack.us/a/img46/8555/fxbm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/5500/og7d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/1042/f9mf.jpg[/IMG]
  15. Są 2 czarne chłopaki - jeden mały czarny jak węgielek, a drugi duży z małym czarnym krawacikiem i 2 białymi skarpetkami na tylnych łapkach. Dziewczynka jest biszkoptowa i średnia. Najmniejszy chłopczyk: [IMG]http://imageshack.us/a/img191/5812/qvnr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img706/5311/giaw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img809/4947/vwkd.jpg[/IMG]
  16. Suczka całkiem się już "otworzyła " i bardzo lgnie do człowieka: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/5505/2aah.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/751/2ga7.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img194/9970/4gqf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img138/7739/dzkv.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/1138/pp77.jpg[/IMG]
  17. Na terenie budowy pod garażem blaszanym oszczeniła się suczka. Została złapana tydzień temu wraz ze szczeniakami. Była dosyć nieufna. Maluchy musiały mieć kontakt z człowiekiem, bo są bardzo oswojone. Mają już z 8 tygodni. Na budowie nikt się ostatnio nie pojawiał i suka zaczęła szwędać się po wsi w poszukiwaniu jedzenia. Teren budowy nie był ogrodzony, więc zabrałam sukę i 3 szczenięta do bardzo awaryjnego DT. Prawdę powiedziawszy jest to schronisko, ale przyjęli psy grzecznościowo i gmina nie zapłaci za ich pobyt ani za żadne świadczenia. Muszę je jak najszybciej zabrać. Pilnie potrzebne pieniądze na odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie, także jakakolwiek karma. Pilnie potrzebne DT i DS ! [IMG]http://imageshack.us/a/img834/7793/2x0f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img545/4712/cq17.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/1627/h9t0.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img832/5849/wv83.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img163/8641/0hdt.jpg[/IMG]
  18. Sonia nie była pod opieką żadnej fundacji. Była zaczipowana przez schronisko na poprzedniego właściciela (tego zamieszkującego na działce) i została przepisana na nowych obecnych właścicieli. Ja mieszkam 300 km od miejsca pobytu Soni i nie mam dla niej alternatywy w postaci DT czy innego DS. Nie mam kontaktu z państwem. Mam podd nosem kilkaset psów w schronisku w o wiele gorszym położeniu niż Sonia i nie jestem w stanie badać jakie nastroje są w danej chwili u właścicieli Soni, czy może dzisiaj są na tak czy na nie.
  19. Już wysłałam Ci Kryziu nr konta. Jest to prywatny nr konta p. Wioletty. P. Wioletta jest niezmiennie zachwycona Sabą i ciągle zaprasza mnie do siebie, ale ja nie ma kiedy jechać :(.
  20. Dziękuję, jaka "błyskawica" ! Mam też nr konta, jeszcze się upewnię, ale to chyba jest prywatne konto p. Wioletty.
  21. No proszę, jak szybko odmłodniał u WiosnyA !
  22. Jaki on jest piękny ten Gacław teraz, aż mi się ryczeć chce ze wzruszenia ! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069892_556469531082461_1566617331_n.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Lacia'] Poza tym Akcja sterylizacja nie zwróciła jeszcze kasy za sterylkę Rudej..[/QUOTE] Ja wysłałam 2 faktury za 2 inne suczki ok. miesiąc temu i właśnie gabinety wet. otrzymały zwrot. A dawno była wysłana faktura za sterylizację Rudej ?
  24. Ponagliłam Kaję69 telefonicznie i wózek został odkopany w piwnicy przy mnie w zeszłym tygodniu, ale nie wiem czy zdążyła go wysłać, bo rzeczywiście wyjechała na parę dni do Niemiec.
  25. Gacuś to chyba się lubi przykleić do jakiegoś psa czy kota :). No właśnie, co to za owczarek ?? I już w łóżku śpi, hmm....;)
×
×
  • Create New...