-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A jajca ma czy nie :cool3: ? -
Po 7 latach w schronisku, Gaja poznaje życie od nowa...
toyota replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
A to takie śliczne i pocieszne czarne z białym krawacikiem, to Twoje ? -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niekastrowany :roll: ! -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Aimez_moi :loveu:. Wpłata zatytułowana [SIZE=4][B]"Ludwik". [/B] [/SIZE] [B] [SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 42a 03-772 Warszawa[/SIZE][/B] Nr konta: [SIZE=5][B]47 2030 0045 1110 0000 0255 4530 [/B][SIZE=2]Viva nie finansuje Ludwika, tylko użycza konta grzecznościowo, a Stowarzyszenie 4 Dogs to są zaledwie 2 osoby ! Naprawdę bez pomocy finansowej nie są w stanie pomagać...[/SIZE] [/SIZE] -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No tak, z robalami :shake:. Naprawdę nie wiem, jak to jest, że psy są odrobaczane i odpchlane co miesiąc, a prawie każdy wychodzi z robalami. Wielkie podziękowania dla zachary za pomoc i też dla jej TZ-a. Niestety psy schroniskowe śmierdzą okropnie i to nie jest wcale taki raj je wozić, zwłaszcza nie mając przygotowanego auta- transportera czy maty. -
Cała 3 juz bezpieczna została Hela i prosi o pomoc finansowa !
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Hela tak spędza czas w DT: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531791_277826489021927_1412610836_n.jpg[/IMG] -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Hałabajówko, już o 5 rano na nogach :crazyeye: ? -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']I przywiezie Destino bezpośrednio do Ciebie? O której godz.możemy liczyć na wieści jutro?[/QUOTE] Tak do końca nikt nie wie, bo mogą być korki na drodze, więc jesteśmy w kontakcie telefonicznym z zachary. Papiery adopcyje muszę załatwić do 14, ale Desti może być wydany później. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Jestem u biedaka.Może niech zostanie imię wcześniej proponowane Destino (Desti).Destino jest bardzo rzadkim imieniem.Jakoś wypadało by go nazwać,niech ma coś swojego chociaż imię bo w tej chwili nie ma nic tylko hałastrę psów,które mogą go znów dopaść do niedzieli. Oby tylko trafił do WiosnaA szczęśliwie. Jeżeli zostanie to imię to jako mama chrzestna prześlę 50zł w prezencie dla malucha.[/QUOTE] Moim zdaniem propozycja nie do odrzucenia ;). Chciałam tylko, żeby WiosnaA ostatecznie zdecydowała, bo w końcu to ona będzie miała małego u siebie, ale mi się imię bardzo podoba i nigdy się z takim nie spotkałam. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam, że to jest rzeczywiście ten piesek (zdjęcie ze strony schroniska przed fryzjerem): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/xfjg.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5937/xfjg.jpg[/IMG][/URL] -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak, piesio został już przeniesiony do boksów ogólnych. -
Założyłam wreszcie pudelkowatemu sznaucerkowi osobny wątek i zapraszam tam wszystkich zainteresowanych jego losem: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21150164#post21150164[/url] Wpisz się koniecznie Wiosenko w drugi post, to od razu będziesz miała do rozliczeń. Niestety psiak jest już w boksach ogólnych z psami :(. Mam nadzieję, że dotrwa do niedzieli.
-
Wczoraj dowiedziałam się, że mieszkająca po sąsiedzku pani jest zainteresowana adopcją Moli, ale chciałabym najpierw z nią porozmawiać.
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Polecam poczytać, mi szczena opadła: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244231-©©©-Te-sunie-złamały-nam-serca-Obiecalismy-im-dom-POMOŻECIE-!-Bunia-i-Funia-©©©/page7[/URL] Chodzi o były DT Joszki. -
Wiosno, oczywiście, że bardzo bym chciała, żeby "pudelek" trafił do Ciebie. Niestety jednak nie mamy tego transportu do Warszawy, niestety nie w ten weekend i w następny też nie :placz:.
-
Powiem Ci szczerze, że ja go nie kojarzę sprzed strzyżenia. Fryzjerka strzygła psy na miejscu w schronisku, przez 2 dni -kilkanaście psów i nie było mnie wtedy. Możemy to ustalić po numerze z całą pewnością. Porównując zdjęcia, to całkiem możliwe, że to ten sam psiak.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
toyota replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Drogie ciocie, czy pamiętacie Ludwika XVI ? Wreszcie wyszedł ze schroniska i trafił pod skrzydła Stowarzyszenia 4 Dogs. Jest w BDT, ale okazało się, że jest starszy niż oceniono w schronisku i ma minimum 8 lat i problemy z sercem. Bardzo proszę Ludwikofanów o wsparcie, bo Ludwik bardzo kiepsko stoi finansowo:(: Wpłaty zatytułowane [SIZE=4][B]"Ludwik". [/B] [/SIZE] [B] [SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 42a 03-772 Warszawa[/SIZE][/B] Nr konta: [SIZE=5][B]47 2030 0045 1110 0000 0255 4530[/B][/SIZE] swift GOPZPLPW IBAN -PL47 2030 0045 1110 0000 0255 4530 Paypall - [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Zapraszam też na wątek Ludwiczka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234776-Ludwik-XVI-w-BDT-Potrzebne-wsparcie-na-weta-ma-chore-serce-(-!?p=21140556#post21140556[/URL] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8636/vca9.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7135/92a6.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/479/08x6.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/408/pady.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8186/tlmn.jpg[/IMG] I proszę o uzupełnienie informacji na jamniczych stronach , że jest juz w BDT i ma bezproblemowy charakter, bo wiem, że jamnicze ciocie zamieściły go grzecznościowo ;). Cyt.: "Ludwiczek zachowuje czystość w domu, dogaduje się zarówno z psim jak i kocim towarzystwem. Jest totalnym poczciwiną schroniskowym, wykazuje ogromną wdzięczność za to, że jest w domu, za to, że ktoś pogłaszcze, za to, że ktoś zwróci na niego uwagę. Bardzo wdzięczny pies !" -
W żadnym wypadku ;). Zawsze zaglądam z nadzieją na jakieś fajne wieści :).
-
Załóż Asiu, może będzie miał jednak szczęście :(.
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ludwik jest starszy niż myślałam, ma przynajmniej 8 lat i do tego kłopoty z serduszkiem :(. Ma bardzo zakamienione zęby, ale usunięcie kamienia nie jest możliwe, najpierw trzeba zrobić mu badania serca. Na Ludwika nie wpłynęła ani złotówka :placz:. Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc i wesprzeć go jakimś grosikiem albo bazarkiem to bardzo proszę ! Pomoc finansowa jest ogromnie potrzebna. Kopiuję wieści z pierwszej ręki z fb: "Ludwik wczoraj był u weterynarza, zaraz po przyjeździe. Okazuje się starszy min. 8 lat, do tego coś z sercem nie tak. Potrzebne będą dalsze badania, EKG, krew itd. Zęby w fatalnym stanie- powinny być oczyszczone. Ale najpierw trzeba dowiedzieć się co z serduszkiem. [B] LUDWIKOFANI! PROSIMY O WSPARCIE NA DALSZE BADANIA[/B], wczoraj już rachunek 70 zł Bardzo prosimy o wsparcie na badania Ludwika, niestety na jego konto nie wpłynął ani grosik - stan na piątek. Kochani, każda nawet najmniejsza kwota dla Ludwika ma kolosalne znaczenie. Potrzebna będzie też karma, drobna (ze względu na ząbki), ale dopiero po badaniach zobaczymy jaka bo może będzie konieczna weterynaryjna. " ... Jeżeli ktoś z Was chciałby wesprzeć Ludwika prosimy o wpłaty zatytułowane [SIZE=4][B]"Ludwik". [/B] [/SIZE] [B] [SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 42a 03-772 Warszawa[/SIZE][/B] Nr konta: [SIZE=5][B]47 2030 0045 1110 0000 0255 4530[/B][/SIZE] swift GOPZPLPW IBAN -PL47 2030 0045 1110 0000 0255 4530 Paypall - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Pumba ocalony przed Wojtyszkami i uśpieniem u mnie na BDT
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Dzięki rambo, że zajrzałeś. Sytuacja Pumby jest naprawdę bardzo nieciekawa. -
[quote name='Marta_Ares']Mam pytanie, czy flexi s (do 12kg), linka nada się dla szczeniaka yorka?? da radę to wyciągnąć :)??[/QUOTE] Nie wiem jak z linką, ale taśmy mój dorosły maltańczyk nie daje rady i musiałam kupić tę maleńką flexi 3 m, chociaż dla mnie wcale nie jest wygodna taka mała rączka. Mam kilka smyczy flexi do 12 kg (wszystkie taśmowe), jednak naprawdę bardzo ciężko było się poruszać maltańczykowi, był duży opór i wyginało mu grzbiet w pałąk. Żaden inny mój pies nie ma tego problemu, ale ważą od 6 kg w górę.
-
Jeszcze siedzi odizolowany w klatce. Jak się zagoi, to wróci z powrotem do boksu. Ma duże szanse, że go zagryzą psy, bo jakoś się na niego uwzięły i ciągle go atakują. Nie jest zadziorny, wręcz przeciwnie, taka ofiara losu. Niestety, wszystkim nie pomożemy. Od razu napiszę, że nie ma szans na oddzielenie, w schronisku jest przepełnienie i w boksach jest po 7 psów (takich małych).