-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Dzisiaj dostałam potwierdzenie od wetki, że kwota 260 zł wpłynęła na konto lecznicy. Bardzo dziękuję Marudo666 !
-
Ja wiem, że taka jest kolej rzeczy, tylko, że jeden psiak miał 3 lata, a drugi tylko 5 :(.
-
[quote name='Maruda666']Miejscowość Grudziądz, a w temacie mogę napisać ,, za szczenięta i matkę"? Czekamy na odpowiedź Toyoty:) Fajnie byłoby pomóc i Ince.[/QUOTE] W temacie może być Moli + rodzinka (matka ze szczeniakami). Jak najbardziej reszta pieniędzy mogłaby być dla Inki, jeśli nikt nie ma nic przeciwko. Zdjęć na razie nie będę robić i wycofuję się ze wszystkiego aż dojdę do siebie. W piątek odszedł mi kolejny pies za TM. Przez 22 lata umarły mi 2 psy i to jest normalna kolej rzeczy. Ale w tym roku umarły mi 3 psy i tego to ja już nie jestem w stanie przyjąć ze spokojem.
-
Zestawienie od wetki: [IMG]http://imageshack.us/a/img443/8268/c3lc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img844/4060/oq5p.jpg[/IMG] Razem wychodzi: 50 zł za Moli + 210 zł za rodzinkę, tj. 260 zł trzeba przelać na konto lecznicy.
-
Pumba ocalony przed Wojtyszkami i uśpieniem u mnie na BDT
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Pumba już od końca sierpnia jest w DT w Warszawie pod opieką Stowarzyszenia 4 Dogs. Dziękuję ludwie i Ekianie za pomoc ! -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Coraz piękniejszy jesteś maluchu !: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/p5zt.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/962/p5zt.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
toyota replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za dobre słowa. Pomyliłam się z tego wszystkiego - Pestunia żyła 3 lata i 3 miesiące, poprawiłam :(. Coś przebiło jelito i dostała zapalenia otrzewnej. Cała "choroba" trwała 2 dni :placz:. Umarła kilka godzin po operacji. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
toyota replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona'][SIZE=2]W sobotę, odeszła nagle za TM, ukochana jamnisia Isadory[/SIZE], Ruda Fergie [*] :-( QUOTE] Łączę się w bólu i chcę powiedzieć, że w tym samym dniu straciłam swoją ukochaną Pestusię, która żyła tylko 3 lata i 3 miesiące :placz:. Nie mogę dojść do siebie po tej tragedii. Nigdy jeszcze mnie coś takiego nie spotkało :placz:. Pestusia :placz:, nie umiem zmienić na czarno- białe: [IMG]http://imageshack.us/a/img811/6579/dsc0436fg.jpg[/IMG] -
Umarła mi wczoraj moja Pestusia, nie jestem w stanie się teraz niczym zajmować. Miała 3 lata i 3 miesiące, nie chorowała na nic, odeszła nagle :(.
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Piękne foty, dziękujemy ! -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='WiosnaA'] I przypomniałam,że obiecałam toyocie zwrot pieniążków za obróżkę i smyczkę,które musiała kupić na podróż,bo ciocia zachary nie była przygotowana wracając z wczasów. Toyota,napisz ile to kosztowało?[/QUOTE] Nie ma sprawy, niech to będzie ode mnie, nawet już nie pamiętam ile kosztowały ;). Miał szczęście, że opuścił schronisko... Maniak piłeczkowy już taki zostanie na zawsze, miałam kiedyś takiego psa ;). -
Znaleziono młodą suczkę w typie sznaucera (gm. Murowana Goślina)
toyota replied to miska11's topic in Już w nowym domu
Pozwólcie się psiakowi oswoić z nowym domem, zmiana miejsca pobytu jest stresująca i każdy pies inaczej reaguje. Wierzę, że DT czyli itaka, nie wydała by psa do domu z dziećmi, który miałby akurat uraz do dzieci. Koka chyba jest bardzo krótko w nowym domu ? Czy sytuacja się poprawia ? -
Ja mam jednak słabość do Rogzów :cool3:. Te ich okucia jednak dużo robią.
-
[quote name='Maruda666']Przepraszam, nie zaglądałam :oops: Jeżeli nikt nie ma nic przeciw temu, to zaraz pieniądze przelewam ( tylko nr konta proszę ;) )[/QUOTE] Marudo666, ja pojadę jutro do lecznicy i poproszę wetkę o podliczenie. Będzie do zapłaty za odrobaczenie, odpchlenie i zaszczepienie matki i 3 szczeniaków. Szczeniaki - wirusy, a matka wirusy + wścieklizna. I jeszcze szczepienie (komplet) za Moli. Przelew byłby na konto lecznicy.
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jaki on śmieszny. Niemożliwy jest z tą piłką ! Zupełnie jak Kija :): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228635-Już-nie-bezimienna-KIA-w-BDT-Potrzebne-na-badania[/URL] -
To, że nie ma i nie miała szczeniaków to wielkie szczęście, bo takie cechy charakteru mogą być dziedziczne. Skąd pomysł, aby rozmnażać tak niezrównoważonego psa :( ? Przydałaby się jakaś fachowa pomoc.
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
toyota replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Bernardyn w schronisku w kuj.-pomorskim. Kontakt- 605060617. Niestety niekastrowany :(. [IMG]http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/05/Pies-nr-843.jpg[/IMG] -
Akurat ten incydent z palcem, to mnie nie dziwi. Jak ja rozdzielałam jamnika z drugim małym wypierdkiem (oba to przytulanki), to też miałam palec w nieciekawym stanie. Teraz mam nauczkę i mam inną metodę rozdzielania. Myślę, że nie zachowano środków ostrożności, że dopuszczono do konfrontacji rottweilera z akitą.
-
To jest ten terier walijski z tatuażem: [CENTER][URL="http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/04/Pies-nr-758.jpg"][IMG]http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/04/Pies-nr-758.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Podaję swój telefon- 605060617. Piesek jest w kujawsko -pomorskim. Nie chciałabym, żeby podawać publicznie, w którym schronisku , bo schron nie lubi jak ludzie dzwonią i zawracają głowę. Jeśli będzie jakaś konkretna propozycja pomocy dla psiaka (marzę o DS) to wszystkiego dopilnuję. W sobotę uzupełnię jeszcze informacje o nim.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
toyota replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Czy znacie jakiś miłośników (z sercem :razz:) rasy terier walijski ? Jest 13-sto letni pies u nas w schronisku z tatuażem. Hodowla z Łodzi już nie istnieje i nie ma możliwości odnaleźć właściciela. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
toyota replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Namierzyłam w schronisku teriera walijskiego z tatuażem. Udało się ustalić, że pies ma 13 lat. Hodowla już nie istnieje. Poszukiwany DS na dożycie :(. Piesio nie wygląda na tak starego i kondycję zdaje się mieć dobrą. Szkoda, żeby umarł na betonie w schronisku :(. Siedzi od grudnia.