Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[quote name='lula']KOCHANI BŁAGAMY O POMOC!!!!! zaginęła Kora -sunia z adopcji od Medorowej. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101171[/URL] jeśli ktoś ją widział, lub cokolwiek wie proszę o pilny kontakt.[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Biedactwo:([/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Cudne:loveu:[/COLOR] [COLOR=royalblue]i Fidelek[/COLOR] [COLOR=royalblue]i Kicia[/COLOR] [COLOR=royalblue]i z masy solnej [/COLOR] [COLOR=royalblue]:)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]A w dodatku 9 grudnia....:cool3:[/COLOR]
-
Bosh, jaka ciszaaa:roll: Może foty?:roll:
-
[COLOR=royalblue]No co tak cicho?:o Blow postaraj sie o jakieś foty :roll:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]bardzo, bardzo dziękuję za rady:) Napewno je wykorzystam;) Jeszcze raz dzięki![/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Podnosimy!!![/COLOR]
-
MA DOM -Makowa sunia AISZA mix Australijskiego Psa Pasterskiego!!
Akadna replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=royalblue]Aisza-cudowna sunia-pokochasz ją?[/COLOR] -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
Akadna replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy:( ['][']['][']['][']['] -
[Warszawa - BwP] Smutny bokser Czito......ma dom!
Akadna replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[COLOR=royalblue]Czito czeka na swoją szansę....[/COLOR] -
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Akadna replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
[COLOR=royalblue]Co tam u skarbeńki?:loveu::???:[/COLOR] -
[quote name='Kiłi']Jużem jestem:diabloti: Witamy się:loveu:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Wreszcie:eviltong:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Bry :loveu:[/COLOR]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Akadna replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Już lece do Cie:oops::evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]No:evil_lol:[/COLOR] -
[FONT=Palatino Linotype][COLOR=royalblue]Witanko!:multi::multi:[/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=royalblue]Bry!:hand: Nadrobiłam!!:p[/COLOR]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Akadna replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]A moją to ominęłaś jakoś:diabloti:[/COLOR] -
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]:mad:[/COLOR] [/quote] [COLOR=royalblue]A ty co mi tu z pałą do mojej galerii wyjeżdzasz, hę?:lmaa:[/COLOR] [quote name='Justys95']Widzę, że uaktualnienie zrobiłaś...jeszcze nie dużo do Nikusi! :loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Tak, niedużo, ale Pinczerka się gdzieś zapodziała!:placz:[/COLOR]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Akadna replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Justyna... kaj ześ jest kobito:roll: Ale wiem, że zyjesz bo opisy na gg masz inne:cool3: wróóóć.....Czas na rysunek Gizmola dla Ciebie....:loveu: Return to your gallery! :placz: -
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]RYSUNKI[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue]ZROBIONE[/COLOR][/B] [B]2x Kora- Rybka_39[/B] [B]Lena- Drzalka[/B] [B]TeQuilla- Kitka20[/B] [B]Dickens- Bonita[/B] [B]Zuza- Basia2202[/B] [B]Magnus- Kiłi[/B] [B]Bonnie- basia bonnie[/B] [B]Hacker- Anza&Hacker[/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue]W[/COLOR] [COLOR=blue]TRAKCIE[/COLOR][/B] [B]żaden[/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue]ZAMÓWIONE[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B]Gizmo- Pinczerka_i_Gizmo[/B] [B]Niki- Justys95[/B] [B]Spot- Kiłi[/B][/CENTER]
-
[COLOR=royalblue]matkooo... jak cichooo... czy nic Wam przypadkiem nie jest?:evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Dobry wieczór Werka:)[/COLOR] [COLOR=blue]No jeszcze wieczór nie całkem ale ciemno jak w dupie u murzyna:P[/COLOR] [/quote] [COLOR=royalblue]Witaj:hand:[/COLOR] [quote name='basia bonnie']rasistka:diabloti:[/quote] [COLOR=royalblue]Basiaaa:diabloti:[/COLOR] [quote name='agaciaaa']Witanko :multi: widziałam dużo Boksilkowych foteczek :lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/120/ad7339e0716823e7med.jpg[/URL] ta mi sie najbardziej podoba :loveu: świetna obroża :)[/quote] [COLOR=royalblue]Witanko!:cool3: Cieszkam się!:multi:[/COLOR] [COLOR=royalblue];)[/COLOR]
-
[quote name='Rybka_39']Ale brzydko wygląda:evil_lol:[/quote] [COLOR=royalblue]Jak pomniejszysz w paintcie to jeszcze gorzej:lol:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]No to co:eviltong:[/COLOR]
-
[quote name='Rybka_39']Najłatwiej z: [url]http://www.fotosik.pl/[/url] Klikasz na przeglądaj wrzucasz fotke z kompa, a następnie kopiujesz link gdzie pisze fotka w pełnych rozmiarach link na forum, następnie wklejasz tutaj;) Tylko pamiętaj przedtem zmniejszyc fotkę w paincie:razz: W razie problemow pisz[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Jeśli chcesz korzystać z fotsika, zarejestruj się, możesz mieć albumy itp.;) I wrzucac kilka fot naraz. Rybka- ja nie zmniejszam fotki, a kopiuje "Bezpośredni lik do zdjęcia". Mniej roboty;)[/COLOR]