Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[CENTER][B][COLOR=red]Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam![/COLOR][/B] [B][COLOR=yellow]Jeszcze raz, jeszcze raz,[/COLOR][/B] [B][COLOR=lime]Niech żyje, żyje nam![/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]Niech żyje nam![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]A kto?[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Żabunia![/COLOR][/B] :BIG: :new-bday:[/CENTER]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:-(...też czytalam o Marcelku [COLOR=blue][[/COLOR]*[COLOR=blue]][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=royalblue][B] [*][/B][/COLOR] [quote name='Agniest'](*) tak trudno się pogodzić....... a twój Vectorek jest cudowny :loveu: obejrzałam foty i .... zakochałam się :iloveyou:[/quote] [COLOR=royalblue]tak...:placz:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Dzięki:p[/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]przyszłam znowu:)[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue]Cieszkam siem:)[/COLOR] [COLOR=purple][B]o boooziu... o booziuuu... jake ona ma cudne zmarszczone czółko cmok cmok :loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple][URL]http://images32.fotosik.pl/66/6d379aad63b7685emed.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]kocham psiska w za dużym ubranku:)[/COLOR][/B] [COLOR=royalblue]ja tysh:eviltong:[/COLOR] [B][COLOR=purple]pięknościiii!!:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]woow... i jaka cudna obróżka:>[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images30.fotosik.pl/120/b8719ba01d3c5d55med.jpg[/URL][/COLOR][/B] [COLOR=royalblue]heh:lol:[/COLOR] [B][COLOR=purple]niee no... po coś dawała te pozowane fotki... :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]teraz będę musiała przyjechać i ukraść Ci Vectora :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bom się w chłopaku zakochała:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images28.fotosik.pl/120/ad7339e0716823e7med.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images25.fotosik.pl/119/9ddaacfec46acb20med.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]że o Zuzce nie wspomnę:)[/COLOR][/B] [COLOR=royalblue]po to żeby sie podobało, a nie żebyś mi psa kradła:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Czy słyszałaś o SYD? (Steal Your Dog):cool3::diabloti:[/COLOR] [B][COLOR=purple]dla Marcelka ['] :-([/COLOR][/B] [/quote] [COLOR=royalblue][B]['][']['][/B][/COLOR] [quote name='Anza&Hacker'][CENTER][I][U][B][SIZE=4]:sweetCyb: Dzięki!!! :sweetCyb:[/SIZE][/B][/U][/I][/CENTER] [/quote] [COLOR=royalblue]No, tylko czemu nic nie idze zgodnie z planem?:mad:://[/COLOR] [quote name='Ola164']A dzień doberek ;) Ale mnie tu dawno nie było :([/quote] [COLOR=royalblue]witam:razz: :shake::shake:[/COLOR] [quote name='Acctiually'] [*] [COLOR=blue]Biedne:(:([/COLOR] [COLOR=blue]U mnie nowe fotki[/COLOR] [/quote] [COLOR=royalblue][B](*)(*)(*)[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue]wpadnę[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Nakierowywałam Vectora na zad, i nauczyliśmy się! :):):bigcool:[/COLOR]
-
[quote name='Luzia&Funia']Szkoda psiaczka taki piękny :-( [B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][/QUOTE] [COLOR=royalblue]pamiętam jak się cieszyłam gdy znalazł dom..... teraz Klusek już za TM.. serduszko nie wytrzymało:(.....ale przynajmniej odszdł w [COLOR=red][B]Miłości[/B][/COLOR], która jest tak ważna....[/COLOR]
-
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Akadna replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc Hap. Śpij spokojnie. PS> Ciekawe Hapiczko, czy poznałaś juz Maxia :) Max ma zwyczaj chocić razem z Hippiesem , a dziś do nich dołączył Marcel ... -
[quote name='Anza&Hacker']Jejku tak go szkoda ['] :candle:[/quote] [quote name='Justys95']Biedaczek... [*] :([/quote] [COLOR=royalblue]prawda:([/COLOR] [COLOR=royalblue]Anza jutro będziesz miała skan Hackera. ;)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Twoja siostra ma dziwne podejście :-? Dziecko i pies to świetna para :)[/COLOR]
-
[quote name='Pimpek']"[COLOR=royalblue]nieee:diabloti:"[/COLOR] Ufff...Już myślałam ze masz nie równo pod sufitem :diabloti: [SIZE=1]żartuję ;)[/SIZE][/quote] [COLOR=royalblue]Ale.. ja mam nierówno :eviltong:[/COLOR] [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]Niestety, przed chwilą dowiedziałam się..... [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]Marcelka już.. NIE MA! :(:([/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=7][COLOR=wheat][B][[COLOR=yellow]*[/COLOR]][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=wheat][SIZE=7][SIZE=7][COLOR=wheat][B][[COLOR=yellow]*[/COLOR]][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR] [COLOR=wheat][URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9015604#post9015604"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9015604#post9015604[/SIZE][/FONT][/B][/URL][/COLOR][/CENTER]
-
[quote name='Anza&Hacker'][CENTER][B]:bigcool: :Cool!: Hurrrrra! :Cool!: :bigcool:[/B] [/CENTER][/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Justys95']A no tak :evil_lol: fajnie, że oglądasz też te dawniejsze ;)[/QUOTE] [COLOR=royalblue]No widzisz ;) kiedyś ćwiczyła to wiem :) Heh, bo ja lubie oglądać foteczki :eviltong:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Helo;) Odrobiłam:razz: i powiem ci że:[/COLOR] [COLOR=royalblue]foteczki fajnusie :loveu: Były takie co Nika przekopuje ci łóżko, prwda?:cool3: To ie mogła byc joga, bo jogę się ćwiczy na twardej powierzchni :eviltong: hehe :lol:[/COLOR]
-
[quote name='Medorowa']Hi hi:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=royalblue]no co:evil_lol::evil_lol: on lubi oglądać :cool3: w zeszłym roku był za mały i cieżko było mu dac przednie łapki na balustradę balkonu, ale teraz jest więksdzy i będzie łatwiej:p porobie jakies fotki;)[/COLOR] [quote name='Luzia&Funia']Ale superaśne fotki :cool3: A najładniejszy to Vector ma ogon z tą białą końcówką :loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Heh ;) :):)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Tak, żarcie jest the best;) Zabawki juz nie bardzo. A sesje, hm, nie wiem dokładnie. Ale nie długie. kilka ćwiczeń i zabawa. Znacie jakieś sposoby, żeby zwrócić uwagę psa? Próbowałam smakołykami, ale działają 3/5. Zauważyłam, że reaguje na wysokie dźwięki, więc piszczałam, ale wkońcu przyzwyczai się do tego dźwięku. Macie jakiś pomysł?[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]my nie ćwiczymy w szkole;) ćwiczymy, ot, tak sobie, w domu;) A to polega na wykonywaniu układu z psem w rytm muzyki. Oczywiście jakieś szkoły są:)[/COLOR] [COLOR=royalblue]Straram sie unikać sytuacji, w których pies może zacząć się rzucać. Gdy widzę że mu coś nie pasuje szybko odrwracam jego uwagę i jakoś mi to na razie wychodzi :roll: Zobaczymy co będzie dalej :roll:[/COLOR]
-
[quote name='Pimpek']Dziwisz się ?:diabloti:[/quote] [COLOR=royalblue]nieee:diabloti:[/COLOR] [quote name='Justys95']Jej...tyle fotek :loveu: Boksilla jak zwykle...śliczna :diabloti:[/quote] [COLOR=royalblue]hihi:evil_lol: no ba:loveu:[/COLOR] [quote name='basia bonnie']Wow, Werka, ile fotków cudnych tu jest :loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/120/ad7339e0716823e7med.jpg[/URL] co za minka :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]gdzies to słyszłam :hmmmm:[/COLOR] [COLOR=royalblue]myśliciel:errrr:[/COLOR] [quote name='Anza&Hacker']Boksille na dworze są suuuper! :loveu: ...a ja przypomnian o Twoich pracach... [SIZE=1]kolejka czeka, a Hacker ma smutną minke :roll:[/SIZE][/quote] [COLOR=royalblue];)[/COLOR] [COLOR=royalblue]...a ja mówię, że rysunek dzis skończe:grins:... [/COLOR] [COLOR=royalblue]a u nas pada....................deszcz:angryy:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]no i zaś jej ni mo :mad: Clockowa..:placz::lol:[/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)i mają sexowny kikutek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=royalblue]no właśnie :mdrmed:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]a jak się uczy obrotów??[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]No żyjasz.. a już się matrwiłam :evil_lol:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Suwaczek Vectorka;)[/COLOR] [COLOR=royalblue][URL="http://www.suwaczek.pl/"][IMG]http://www.suwaczek.pl/cache/aabc3bcc20.png[/IMG][/URL][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Dzieki Alicja ;)[/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wpadłam donieść że żyje i pamiętam o Was....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dopiero tera zauważyłam że Vektor ma ogonek :roll::oops: uwielbiam ogoniaste.... przynajmniej jasne są emocje, bo te krótkoogonkowe jakoś tak mniej wylewnie sie cieszkają... :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=royalblue]buhahahha:grin: Clockowa, ty to agnetka jesteś :eviltong: bezogoniaste za to kręcą doopeckiem:megagrin:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]A u nas postępy! Vecto umie już:[/COLOR] [COLOR=royalblue]-slalom miedzy nogami (komenda "slalom")[/COLOR] [COLOR=royalblue]-hop przez nogę (komenda "hop", wystawiona noga)[/COLOR] [COLOR=royalblue]-hop pzrez obręcz z rąk (komenda "hop", spelciona obręcz z rąk)[/COLOR] [COLOR=royalblue]-cofać (komenda "cofaj")[/COLOR] [COLOR=royalblue]-gdy klęcze na jednym kolanie on czołga się pod drugim (komenda "pod")'[/COLOR] [COLOR=#4169e1]jak myslicie, jakie elementy możemy jeszcze ćwiczyć? może krok hiszpański?;) [/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]a co jej się w łepetynkę stało, hęęę?:cool3:[/COLOR] [U][URL="http://img221.imageshack.us/img221/6489/fugadk1.jpg"][COLOR=royalblue]http://img221.imageshack.us/img221/6489/fugadk1.jpg[/COLOR][/URL][/U][URL="http://img147.imageshack.us/img147/7915/picture339fm3.jpg"][/URL]