[quote name='Anza&Hacker'][B]Werka[/B] - nie szkodzi, będe miała miły prezent na powrót! :Rose:[/quote]
[COLOR=royalblue]Mam nadzieję, że się spodoba! :kiss_2:[/COLOR]
[quote name='Ola164']A hoj! I już po Mikołaju ;) Mój kuzyn wczoraj skończył rok ;)[/quote]
[COLOR=royalblue]Już po.....i minęło 100 dni od śmierci Hap['][/COLOR]