Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[COLOR=royalblue]Witam;) Nieznalazlam takiego tematu w wyszukiwarce (albo nie dojrzałam), więc go zakładam.[/COLOR] [COLOR=royalblue]Otóż mój ponad roczny bokser Vector buntuje się przeciwko mnie i ćwiczeniom. Na przykład, gdy każę mu po raz czwarty warować zaczyna warczeć, skakać na mnie, drapac i gryźć (ale mnie mocno). Nie wiem czy dobrze to inpretetuję, ale myślę, że nie chce mu sie wykonywać ćwiczeń, a on chce robić co innego (np. biegać) Zapomniałąm dodać, że to dzieje się tylko na dworze (na naszym ogródku) a w domu jest spokojny i grzeczny. Rówiez gdy chcę już iśc do domu, kiedy zapnę mu smycz zaczyna się miotać i skakać. Snuję też domysły, że być może za bardzo skojarzył sobie ogródek z zabawą i teraz nie chce tam wykonywać żadnych poleceń. Gdy skacze czasem mocno podrapie, a że to duży pies, to może mi zrobić krzywdę, np. mnie przerócić (ja mam dopiero 12 lat). Chciałabym też dodać, że Vector zazwyczai jest grzeczny, ma zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu i ćwiczenia (ćwiczymy dd). Co mam zrobić, żeby skojarzył ogródek nietylko z dzikimi charcami, ale z ćwiczeniami? I co zrobić, żeby przestał się buntować i skakać na mnie z pazurami? [/COLOR] [COLOR=royalblue]A oto Vector:[/COLOR] [COLOR=royalblue][IMG]http://images28.fotosik.pl/117/6777c822416d9276med.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=royalblue]Proszę o pomoc i rady. Z góry dziękuję.[/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]Nikt nie przyniósł nic do picia? :razz: To przytaszczam jeszcze...[/COLOR] [COLOR=royalblue][IMG]http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/023/2359.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=royalblue][IMG]http://www.cokeonline.ch/public/verkaufen/packungen/nestea/nl_0.33.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=royalblue]hehe, teraz można i pić i jeść :cool3: [/COLOR] [COLOR=royalblue]no jeszcze muzyka...:)[/COLOR] [COLOR=royalblue][IMG]http://daro727.wrzuta.pl/img/mini/gD8XeT8qnN/avatar_uzytkownika.[/IMG][/COLOR] [COLOR=royalblue]yea. :p[/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cze WERKO :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=royalblue]Witaneczko:multi::p[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Hej Dilerówka....e... tzn. Agbar :grins: Za 6 strony tysiak :megagrin:[/COLOR]
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I]Heloł :) Byczy chłopak się zrobił z Vectorka :loveu:- śliczny [url]http://images33.fotosik.pl/63/58ff601ceb881197med.jpg[/url] Pozdrawiamy :) [/I][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=royalblue]Witaaaamyyyy :lol!:[/COLOR] [COLOR=royalblue]to prawda:D[/COLOR] [COLOR=royalblue]my rówież :jumpie:[/COLOR]
-
[quote name='drzalka']Jestem jestem, ale wstyd się pokazać, bo fotek brak :oops::oops::oops:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Nie wstydzaj się :calus:[/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue][COLOR=deepskyblue]123[/COLOR] [COLOR=red]123[/COLOR] [COLOR=yellow]123[/COLOR] [COLOR=darkorange]123[/COLOR], ye! Rybka, to robimy impre :diabloti:[/COLOR] [COLOR=royalblue]ja przyniosłam:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images29.fotosik.pl/119/44ae64e8115d4d50.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]i[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://www.olowek.pl/photo/342.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]:cool3:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Częstujcie się! :drinking:[/COLOR] -
[COLOR=royalblue]MORDO TY MOJA! :laugh2_2:[/COLOR] [URL="http://i18.tinypic.com/81jafd1.jpg"][COLOR=royalblue]http://i18.tinypic.com/81jafd1.jpg[/COLOR][/URL]
-
[quote name='Kiłi']Witamy boksille!!!:razz::loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Hej:p[/COLOR] [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Witam:)[/COLOR] [COLOR=blue]Widzę nowy tutuł fajny:):)[/COLOR] [COLOR=blue]Ale Vecti ma obrożę wyczesaną:diabloti:[/COLOR] [COLOR=blue]No i pyszny przysmaczek:)Bono tych białych nie lubi:eviltong:[/COLOR] [COLOR=blue]I cóż za fajna zabaweczka:P[/COLOR] [COLOR=blue]Bono już dawno nie leżał żabką:roll:[/COLOR] [COLOR=blue]Ślicznie wygląda:loveu:[/COLOR] [COLOR=blue]pozdrawiamy[/COLOR] [/quote] [COLOR=royalblue]Cze Accti:cool3:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Thnx:razz:[/COLOR] [COLOR=royalblue]No ba:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Vectorek za nimi przepada:loveu:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Czyścik :grins:[/COLOR] [COLOR=royalblue]:glaszcze: oj biedna ty... ten widok jest prześwietny :megagrin:[/COLOR] [COLOR=royalblue]:kiss_2:[/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Akadna replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]Ja te kce tosty! :eating: Tylko bez ananasa proszę;) Ja łananasa nie jadam :eviltong: I bez szynki ;)[/COLOR] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Akadna replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]Kicieeee :loveu: Mrau :kociak:[/COLOR] -
[COLOR=royalblue]Witam :razz::razz::eviltong:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Effa, Qdzień już....:roll: Banera trza zmienić :evil_lol:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Fugusia jest dzielna, nie powinna się bać ;)[/COLOR]
-
[quote name='basia bonnie']Ale macie nowy, fajny tytuł galerii :)[/quote] [COLOR=royalblue]Dziękujemy ;)[/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']Ale żaba! :loveu::loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/118/ce584f25de010b70med.jpg[/URL][/quote] [COLOR=royalblue]żabulek mój :)[/COLOR] [quote name='Fuga***']pozdrawiamy i czekamy na nowe piękne fotki pięknego boksia :-)[/quote] [COLOR=royalblue]Hm, nowe niedawno były :eviltong::evil_lol: Wiem wiem okrutna jestem:p Ale będą nowe, nie bójcie się:razz:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Bry :diabloti:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Gratki dwudzestki piątki :eviltong:..:drinking: ;)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Jaka ona słooooooooooooooooooooodka...:loveu:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Musisz skopiować ten podlinkowany, wejść w panel, w edytuj podpis. Potem usuwasz cały swoj dotychczasowy podpis i wkejasz podlinkowany. Zapisujem. To tyle ;)[/COLOR]
-
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]jeeejciuu.. tak dawno mnie tu nie było.. a tu tyle słodkich fotek:multi::multi::multi: tu Vectorek wyszedł cudnie! :loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/63/58ff601ceb881197med.jpg[/url] no i.. żabcia też boska hehe uwielbiam tę pozę:) [url]http://images25.fotosik.pl/118/ce584f25de010b70med.jpg[/url] buziaczki Werko! dla Ciebie i Twojego słodkiego fafluniaka :loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=royalblue]Ale przyjszłaś jednak :loveu:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Boksilla "na poważnie" :eviltong:[/COLOR] [COLOR=royalblue]I ja! :)[/COLOR] [COLOR=royalblue]pozdrowionka Basiu ;) :lol:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Jaki piękny nowy avatarek i bannerek :) Pozwoliłam sobie podlinkować baner;):[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100411"][COLOR=royalblue][IMG]http://dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic62416_4.gif[/IMG][/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue]a foteczki tez fajne :)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Paulina, pokazuj się! :mdrmed:[/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Akadna replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]Jaki słlodki jeżyk :loveu: my mamy większego, żółtego ;)[/COLOR] [URL="http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1306.jpg"][COLOR=royalblue]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1306.jpg[/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue]ale macie fajne to do przeciągania! :):) super[/COLOR] [COLOR=royalblue]Tak hantelka juz nie mamy :eviltong: heh[/COLOR] -
[quote name='Dzaga']Nie śpimy.[/QUOTE] [COLOR=royalblue]To dobrze :):)[/COLOR] [COLOR=#4169e1]Przed chwilą przekonałam się, że Vector potrafi przeskakiwać przez obręcz z rąk! :o Myślałam, że nie umie przeskoczyć :eviltong: Pewnie umie jeszcze zrobic wiele innych rzeczy ;)[/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Akadna replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]Elo elo Basiu! :) Dawno mnie tu nie było :roll: A foteczki super :multi:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Hehee, Zuznka delikatna;) My juz dawno go nie mamy :eviltong:[/COLOR] [URL="http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1289.jpg"][COLOR=royalblue]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1289.jpg[/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue]Sama słodycz :loveu:[/COLOR] [URL="http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1296.jpg"][COLOR=royalblue]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1296.jpg[/COLOR][/URL] -
[COLOR=royalblue]Jaka cisza...... nikt go nie chce? :(:(:(:([/COLOR]