Jump to content
Dogomania

Akadna

Members
  • Posts

    2746
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Akadna

  1. [quote name='Pimpek']Ile foooooooooooooooooot !:multi: [COLOR=royalblue]no nie?:razz:[/COLOR] [URL]http://images31.fotosik.pl/66/00c3a2bea1cc74a2med.jpg[/URL] Szaleństwa :D [COLOR=royalblue]hopsia hopsia :eviltong:[/COLOR] [URL]http://images30.fotosik.pl/120/db90203e2fcc2a11med.jpg[/URL] Co on tam ma na czubku ogona.... bańkę mydlaną ? [COLOR=royalblue]Nie.. tak się zdjecie ułożyło ;) to lampa ogrodowa:evil_lol:[/COLOR] [URL]http://images29.fotosik.pl/120/eaf01bba53c73ccfmed.jpg[/URL] Vectorek ładnie pozować :D [URL]http://images28.fotosik.pl/120/ad7339e0716823e7med.jpg[/URL] Znudzony..... Obejrzyj sobie : [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=Y-aTz6iNkvA&feature=related[/URL] od razu ci się humorek poprawi :lol: [COLOR=royalblue]znam to na pamięc :eviltong: najbardziej lubie ogladac po ang:loveu:[/COLOR] [URL]http://images25.fotosik.pl/119/9ddaacfec46acb20med.jpg[/URL] Jaki ja dumny ! [URL]http://images32.fotosik.pl/66/917755026ebc9af4med.jpg[/URL] I jak się uśmiecham ! [URL]http://images34.fotosik.pl/66/d498096cf4b2418dmed.jpg[/URL] Fajna obroża :cool3: [URL]http://images24.fotosik.pl/121/c357164a4b1d0e9cmed.jpg[/URL] Jej, to mi się podoba ;) [URL]http://images26.fotosik.pl/120/445581d70f6464f6med.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Pimpek, więc widzę że się focie podobały:cool3:[/COLOR] [quote name='Jagoda*']"Odrobiłam":razz:... Gratuluję lokaty w konkursie:lol:! Boksio przystojny, jak to boksio![/quote] [COLOR=royalblue]to się cieszkam okropnie! :lol!:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Dzięki :)[/COLOR] [COLOR=royalblue]One mają to w zwyczju :lol:[/COLOR]
  2. [quote name='Paulinaaa']Kocham boksery w takich szerokich obrożach :loveu:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Ja tysh :):)[/COLOR]
  3. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Nie no bez przesady do jedzonka tylko wielka kość bo nie może ciągle jeść:eviltong: Może kupie mu kolejną zabawkę:diabloti: [/COLOR][/QUOTE] [COLOR=royalblue]To która to będzę? 22? :o:o:o :eviltong:[/COLOR]
  4. [quote name='maciaszek']Oooo, ile zdjęć :). I jaki piękny boksio na nich występuje! Boksery z ogonami świetnie wyglądają :).[/QUOTE] [COLOR=royalblue]No, a nawet nie czułam, że sie tyle nacykałam:eviltong:[/COLOR]
  5. [COLOR=royalblue]przesłodkie:loveu:[/COLOR]
  6. [quote name='Evra'][URL]http://images26.fotosik.pl/120/445581d70f6464f6med.jpg[/URL] Super zdjęcie, a i model niczego sobie. :loveu: Pięknie wygląda bokser z ogonem.[/quote] [COLOR=royalblue]Dzieki:) Z ogonami są naj ;)[/COLOR] [quote name='Fuga***']Jakie wielkie i piękne chłopisko :-) Przyjemność patrzeć na niego. Pozdrawiamy!!![/quote] [COLOR=royalblue]wielkie, żeby mnie powiedzieć duże:evil_lol: heh:lol:[/COLOR] [quote name='Medorowa']Ale on jest piękny:loveu::loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Nooo:loveu: Juz dawno się zakochałam:eviltong: To mój patrner na sylwka:evil_lol: obiecałam mu że będziemy razem obladac fajerwerki:grins:[/COLOR]
  7. [COLOR=royalblue]witamy w niedzielę;) zapraszamy do nas, jest aż 30 fot! :o[/COLOR]
  8. [COLOR=royalblue]C.D.[/COLOR] [COLOR=royalblue]Przybliżenie obroży: [/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images34.fotosik.pl/66/d498096cf4b2418dmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]I pyszczka ;):[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images34.fotosik.pl/66/e6a131e9b2f50a2amed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]Patrzcie jaki mam długaśny ogon :D[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images24.fotosik.pl/121/c357164a4b1d0e9cmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images26.fotosik.pl/120/445581d70f6464f6med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]I na koniec:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images28.fotosik.pl/120/43e5defcc4d8df82med.jpg[/img][/COLOR] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=royalblue][B]:lol!:K O N I E C:lol!:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  9. [COLOR=royalblue]C.D.[/COLOR] [COLOR=royalblue]Pozuję :mdrmed:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images29.fotosik.pl/120/eaf01bba53c73ccfmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images28.fotosik.pl/120/ad7339e0716823e7med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images34.fotosik.pl/66/f2ad1828bab2e682med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images25.fotosik.pl/119/9ddaacfec46acb20med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images32.fotosik.pl/66/917755026ebc9af4med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]C.D.N.[/COLOR]
  10. [COLOR=royalblue]C.D.[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images31.fotosik.pl/66/8e31e3c7589cc82dmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]Resztka śniegu:santagri:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images32.fotosik.pl/66/4e61212428f65ccfmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images29.fotosik.pl/120/c5204ef41cdfa67cmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]Jak ładnie siedzę :grina:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images33.fotosik.pl/66/486737a52da004bbmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images31.fotosik.pl/66/d75c55ff52b27853med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]C.D.N.[/COLOR]
  11. [COLOR=royalblue]C.D.[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images26.fotosik.pl/120/f8e6483a327c7423med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images33.fotosik.pl/66/09734ea9a72fe2eamed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images30.fotosik.pl/120/b8719ba01d3c5d55med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]Bieg;)[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images30.fotosik.pl/120/db90203e2fcc2a11med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]I pojawia się piłeczka:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images27.fotosik.pl/119/693d43f3fa4118e5med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]C.D.N.[/COLOR]
  12. [COLOR=royalblue]C.D.[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images34.fotosik.pl/66/89fba0ad92173beamed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images32.fotosik.pl/66/086fdfdc1175beabmed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images29.fotosik.pl/119/4d3d362505dc23cemed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images23.fotosik.pl/119/77f02240524daa32med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images24.fotosik.pl/120/9571dddf439789b0med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]C.D.N.[/COLOR]
  13. [COLOR=royalblue]Poczatek wyjścia na ogródek i zabawy z patykiem:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images25.fotosik.pl/119/a2e71281e4f4bfaemed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images32.fotosik.pl/66/351042ca26e05a0amed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images31.fotosik.pl/66/00c3a2bea1cc74a2med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images32.fotosik.pl/66/6d379aad63b7685emed.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images31.fotosik.pl/66/d26615cbe1314800med.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]C.D.N.[/COLOR]
  14. [COLOR=royalblue]Dzień dobry;) a co tu tak cicho?:mdrmed: Zaraz będą foteczki... dużo foteczek:) ok. 30, jesli mi się uda wgrać :D[/COLOR]
  15. [COLOR=royalblue]Ja sie rozgościlam?:roll: ja tylko coś na zomb przyniosłam :grins:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Fane focie :loveu: Więcej wiecej :razz:[/COLOR]
  16. [COLOR=royalblue]Oczywiście że dostaje :roll: Smakołyki...[/COLOR]
  17. [COLOR=royalblue]No ludzie ale wy sztywniaki :eviltong: To ja tu wszystko załatwiłam a wy to co :razz:[/COLOR]
  18. [COLOR=royalblue]dd to doggie dancing (taniec z psem)[/COLOR]
  19. [COLOR=royalblue]łłłłłłiiiiiiiiiiiii jest zimowa foteczka! :multi: :santagri:[/COLOR]
  20. [COLOR=royalblue]Bry:cool3:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Myslałam że bd mieć mnóstwo do nadrabiania...:roll: a tu kicha :evilbat:[/COLOR] [COLOR=royalblue]pozdrowionka :D[/COLOR]
  21. [COLOR=royalblue]'Hej Sis:loveu:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Jestem:multi: i nadrobilam :razz: [/COLOR] [COLOR=royalblue]Foteczki widziałam.....[/COLOR] [COLOR=royalblue]proszę o więcej tych zimowych....[/COLOR] [COLOR=royalblue]młuahahahaha:evilbat:[/COLOR] [COLOR=royalblue]to ja spadam:roll:[/COLOR] [COLOR=royalblue]:bye::kiss_2:[/COLOR] [COLOR=royalblue]PS> wiesz gdzie mnie znaleźć :evil_lol:[/COLOR]
  22. [COLOR=royalblue]Accti juz się o to pytałaś :cool3:[/COLOR]
  23. [COLOR=royalblue]Maniuś-niańka :loveu:[/COLOR] [URL="http://images29.fotosik.pl/119/8b63ade80291dbd5.jpg"][COLOR=royalblue]http://images29.fotosik.pl/119/8b63ade80291dbd5.jpg[/COLOR][/URL]
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]własnie sie popłakałam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przylazł do Pawcia klient... stały... i rozmowa... [/COLOR][/FONT][/B] [LIST] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]k: [/B][I]kiedy masz wolny termin???[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]P: a co i gdzie chcesz robić??[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]k: [/B][I]dziare...na mózgu [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B][SIZE=3]P: nie mam takich małych igieł [/SIZE]:roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][/quote] [COLOR=royalblue]:grin::grin: niezłe :grin: buhahaha[/COLOR] [COLOR=royalblue]A tak wogóle to witanko Clockowa :megagrin:[/COLOR]
  25. Oh, jakie fajne foteczki :) szczególnie ta: http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/spacerki/IMG_0177.jpg ;)
×
×
  • Create New...