-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
hoho! jaszczur pierwsza klasa :diabloti::loveu:na prawdę świetny!! a dlaczego w linkach :cool3:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale masa psów na działce znów :placz::placz::placz::placz: dziewczyny - kto je wszystkie karmi i oporządza teraz?? to straszne co się dzieje :placz:
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4996aa.jpg[/IMG] :evil_lol:
-
jeżeli to jest szczeniak po Ingrid to można dojść do właściciela, były spisywane na nie umowy adopcyjne?? może Fiona będzie wiedziała. dlatego wiedzieli gdzie przywieźć...
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
podesłałam link Eruane mam nadzieję,że będzie miała czas by tu zaglądnąć -
tak się zastanawiam, czy ten nowy pies nie jest przypadkiem synem Ingrid pamiętacie? bardzo podobna do owczarka holenderskiego). to umaszczenie w końcu jest bardzo rzadkie ...
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[QUOTE]:shake: to sa ostatnie zdjecia bo sa tak brzydkie watpie ze ktos wogle takie chce[/QUOTE] :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: nie żartuj sobie :eviltong: każde zdjęcie jest pamiątką!! zrobiłaś to wstaw - to wielka radocha móc tam znowu być choć wspomnieniem - dzięki zdjęciom! dawaj dawaj! a jutro trzymamy za Was kciuki w Łodzi;) -
eee, w domu był luzik bo po tych błotach poszliśmy do innego strumyka i było kolejne szaleństwo psie tym razem oczyszczające :evil_lol: majówkę spędziliśmy nad wodą. Ludzi był obłęd - Tajdzia myślała,że będzie w swoim żywiole czyli szabrując grillowiska :diabloti::diabloti::diabloti: na szczęście ładnie dawała się odwołać i tym samym i my mieliśmy spokój a psice grzecznie szalały w wyznaczonym miejscu :evil_lol: Lirutnik aportowała patyki z wody a Tajga czekała na brzegu,żeby je przechwycić :evil_lol: a w niedzielę gnamy do CHorzowa na 1 etap DCDC czyli podziwiać latające psy w akcji :multi::multi::multi:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Od-Nowa replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
a co to za napoje? fajne buteleczki. Jakieś napoje energetyzujące :cool3:?? -
szybki make-up :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9545.jpg[/IMG] i jak? ładnie mi?? [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9542.jpg[/IMG] pora na toaletę Lirutnika :evil_lol: jeszcze bąbelki sobie puszcza skubana :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9549.jpg[/IMG] charakteryzacja gotowa!!! mamy nową rasę :cool3::lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9546.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9550.jpg[/IMG] mam więcej zdjęć z tego spaceru ale będą inną razą ;)
-
[B]Mudiku[/B], post przeskoczył ;) [B]*zaba*[/B] - no tak, no tak... zawsze coś! Lirutnik zaraz będzie ;) na zdjęciach z Tajgą jest "cieniaciek" suniowaty o imieniu Rejsi - piesek dziewczyny z klubu. Gusia1972 tu pisząca też jest z nami w klubie ;) [B]gusia1972[/B] - jaki ładny avatarek :cool3: tak to z tego ostatniego sobotniego. Było strasznie gorąco więc zaraz potem pojechaliśmy psy schłodzić :evil_lol: oczywiście nie wybrały kanału z czystą wodą... nosy zaprowadziły je do maksymalnej brejowni :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a zaczynało sie niewinnie... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9531.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9534.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9535.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9537.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9539.jpg[/IMG]
-
gratuluję muchy :multi: od patrzenia się zaczyna :p a to jest na prawdę piękne!! [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6189/dsc0065k.jpg[/IMG] i to też [url]http://img257.imageshack.us/img257/823/dsc0052z.jpg[/url] bardzo mi się podoba taki szmaragdowy odcień tej zieleni :loveu:
-
cześć Mudiku złoty :lol: widzę,że wyprzedasz czas i piszesz do nas już w maju :cool3: a filmik widziałaś?? ta roślinka to żurawka. Mówi się,że żurawki ozdobne są z liści a tu uroda ich kwiatków rozkłada na łopatki :lol:
-
no chyba wiesz,że to nie na poważnie mówię :razz: już nie będę słowo... :p
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
nie no oczom nie wierzę!! piękne te zdjęcia! teraz CI już nei odpuszczę - więcej wspólnych ma być!:lol::lol::lol: oczy łzami zaszły z radości a to już miodzio miodzio [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/260420093.jpg[/url] i to [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/260420098.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: nie wiedziałam,że masz nowego synka :evil_lol: [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2604200913.jpg[/url] -
mów tak jeszcze to Ci TZ lanie sprawi!!:diabloti: oczka w głowie Pańcia się nie krytykuje :cool3:
-
oby Totek szybko na prostą wyszedł i pozbył się wreszcie lokatorów! zdjęcia widziałam i domagam się więcej roślinek :evil_lol:
-
[QUOTE]jak ich widziałam to na bok schodziłam. Raz wisiałam wciśnięta w płot z psami na krótko a on jeszcze do mnie podszedł z rzucającym się psem[/QUOTE] moja Tajga ma problem z mijaniem niektórych psów na ulicach (piszę niektórych bo problem był większy ale ustępuje) i zawsze obchodziłam, mijałam, robiłam co mogłam,żeby ładnie obejść (przede wszystkim ze względu na nią nie na drugiego psa) ale często zdarzało się że właściciel innego psa celowo nas gonił, podchodził stawał w miejscu blokując przejście żeby jego piesinek mógł się przywitać ! uch... ręce opadają zdjęcia wilczakowej ślicznoty boskie :loveu: miłego weekendu walecznym sercom życzę ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
zazdroszczę Ci poznawania przyrody "od środka" dzięki Tobie i my czasami mamy taką możliwość ;) cieszę się,że z Dobkiem wszystko dobrze. i On na pewno też się cieszy - sądząc po tych świrowatych zdjęciach :diabloti::diabloti::diabloti: -
no to wszystkiego dobrego na urodziny!! :new-bday::BIG: patrząc na zdjęcia widać,że zgrana z Was para ;) mam nadzieję,że następnym razem zobaczę tego małego wariata;)
-
zdjęcia cudo ale dlatego,że piękne psy na nich są :lol: potwór wodny ekstra! bardzo jej się pyszczek zmienia. Ale i tak jest jedna jedyna nie do podrobienia ;)
-
motylki zawsze mile widziane :loveu::loveu::loveu: ładne tu rozmowy się wywiązały :diabloti: eria, nie wiedziałam,że jesteś taka brutalna :evil_lol::evil_lol:
-
ale śliczne zdjęcia maluszka :lol: szkoda,że psi kolega nie chciał pozować. gratuluję postępów wychowawczych :lol: