Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. nie, szkło mam stare.tylko to było robione tym krótkim , przełożonym z analoga. psów nigdy nim nie "fociłam". w przypadku obiektów, które się nie poruszają, lub robią to powoli sprawdza się dobrze.też jest jednak ciemne. No a poza tym do tego typu zdjęć się przykładam w przeciwieństwie do psich.... :evil_lol: kaczki były robione tym gównianym tele co to za niczym nie nadąża, marmoladzi i zaciemnia.... :diabloti: kto zgadnie nazwy 5 roślin ze zdjęć dostanie 3 zdjęcia z dedykacją ;)
  2. rozwijające się nieśmiało liście funkii ;) wiosenne przeobrażenia są niezwykłe :loveu: możliwość podglądania ich jest niesamowitym zaszczytem. a gdy jeszcze za to podglądanie płacą jest zajęciem idealnym :evil_lol:
  3. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7107.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7110.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7113.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7117.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7125.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0483.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0499.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0500.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7094.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7104.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0030.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0031.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0059.jpg[/IMG]
  6. magister inżynier :cool3: proszę mi tu samym magistrem nie ubliżać :diabloti: ale miała Pani przeczucie droga córko, bo właśnie wgrywam "moje gabinety" będzie kilka migawek wiosny zatem ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0006.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0013.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0014-1.jpg[/IMG]
  7. cześć Hakery :razz: Mały Twardziel nas zauroczył :evil_lol: taki niepokorny charakterek jest nie lada wyzwaniem ;) zdjęcia koni boskie
  8. hohoho ależ się zapowiada walka :megagrin: będziemy tam z aparatem podglądając najlepszych ;) a wrocławski park południowy jeszcze śpi nie przeczuwając najazdu talerzowych maniaków [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7142.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7437.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7454.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7142.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7143.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7144.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7145.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7146.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7147.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7149.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7150.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7152.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7153.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7156.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7165.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7238.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7242.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7248.jpg[/IMG]
  13. dziewczyny ja Was proszę o spokój :cool3: a żeby temat zakończyć będzie przerywnik od psów - kaczory ;) Wrocławski park południowy nie przeczuwa jeszcze nadciągającego wielkimi krokami kolejnego etapu DCDC. wszędzie spokój, pikniki i opalanie. dym z grila park otula a psy szaleją za patykami. ot wiosna. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7256.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7371.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7408.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7434.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7435.jpg[/IMG]
  14. można by powiedzieć,że na Jasna Górę ale masz za blisko :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  15. no to już nie wiem co zrobić :hmmmm: nie ma zdjęć - nie ma gości... są zdjęcia - goście się obrażają :-( czas zamknąć chyba na 4 spusty galeryjkę :niewiem: [B]anitaaa i bartis[/B] - dziękuję bardzo :loveu: [B]weszka[/B] - ja już tych powtórek zrobiłam z 10 :diabloti:
  16. nooo JIM'ki ratujecie honor Poznaniaków :diabloti::diabloti::diabloti: wróciłam z pracy, cap kundlice na spacer i biegiem do komputera zaglądnąć czy są aby nowe zdjęcia :evil_lol: no i są :lol: więcej więcej więcej !! Rudych zdjęcie boskie :loveu: na Tośki sprzęt nie mogę patrzeć bo mnie zazdrość zżera :diabloti: takie tele..... mniam :p mam nadzieję,że zobaczymy wreszcie piękne zdjęcia nim zrobione :cool3: i Marysiiiiiiii, bo już mija tydzień powoli :razz:
  17. noooo miało być więcej wiadomości??!!!!!!
  18. ostatnie bardzo mi się podoba ;) czyżby jakiś weekend majowy się zbliżał? jak zwykle nikt mnie nie poinformował :diabloti:
  19. ale mu brutalnie brodę do równego przycięłaś :diabloti: dzięki za namiar wakacyjny ;) ciekawe czy w tym roku uda nam się pojechać gdzie indziej niż na Kaszuby :evil_lol: bo zawsze tam właśnie kończymy.
  20. uhu Babcia wymiata :diabloti::diabloti::diabloti: gratuluję! nie tylko psiemu stadku ;)
  21. Dziewczyny i jak z Birmą?? totalna cisza zapadła...
  22. Paula też robiła zdjęcia chyba? i od Radka ktoś robił :cool3: a najlepszy ze wszystkiego był tekst (wypowiedziany nie pamiętam przez kogo, chyba drado ?) motywujący jednego z mafii borderów: [B]"no dalej, jesteś border czy nie jesteś?!!"[/B] :diabloti::diabloti::diabloti::klacz:
  23. jaki on malutki na tym łóżku :diabloti::diabloti::diabloti: w kasku Wam do twarzy :lol: na baner firmy budowlanej! Oboje :evil_lol:
  24. gdzieś łotrzyco się zawieruszyła?? przyszłam nadrabiać a nie ma co :roll:
  25. no wreszcie widac,że uczesałaś tego biednego psa :diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...