-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
nie, szkło mam stare.tylko to było robione tym krótkim , przełożonym z analoga. psów nigdy nim nie "fociłam". w przypadku obiektów, które się nie poruszają, lub robią to powoli sprawdza się dobrze.też jest jednak ciemne. No a poza tym do tego typu zdjęć się przykładam w przeciwieństwie do psich.... :evil_lol: kaczki były robione tym gównianym tele co to za niczym nie nadąża, marmoladzi i zaciemnia.... :diabloti: kto zgadnie nazwy 5 roślin ze zdjęć dostanie 3 zdjęcia z dedykacją ;)
-
rozwijające się nieśmiało liście funkii ;) wiosenne przeobrażenia są niezwykłe :loveu: możliwość podglądania ich jest niesamowitym zaszczytem. a gdy jeszcze za to podglądanie płacą jest zajęciem idealnym :evil_lol:
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7107.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7110.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7113.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7117.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7125.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0483.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0499.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0500.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7094.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7104.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0030.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0031.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0059.jpg[/IMG]
-
magister inżynier :cool3: proszę mi tu samym magistrem nie ubliżać :diabloti: ale miała Pani przeczucie droga córko, bo właśnie wgrywam "moje gabinety" będzie kilka migawek wiosny zatem ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0006.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0013.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0014-1.jpg[/IMG]
-
cześć Hakery :razz: Mały Twardziel nas zauroczył :evil_lol: taki niepokorny charakterek jest nie lada wyzwaniem ;) zdjęcia koni boskie
-
hohoho ależ się zapowiada walka :megagrin: będziemy tam z aparatem podglądając najlepszych ;) a wrocławski park południowy jeszcze śpi nie przeczuwając najazdu talerzowych maniaków [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7142.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7437.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7454.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7142.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7143.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7144.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7145.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7146.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7147.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7149.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7150.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7152.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7153.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7156.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7165.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7238.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7242.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7248.jpg[/IMG]
-
dziewczyny ja Was proszę o spokój :cool3: a żeby temat zakończyć będzie przerywnik od psów - kaczory ;) Wrocławski park południowy nie przeczuwa jeszcze nadciągającego wielkimi krokami kolejnego etapu DCDC. wszędzie spokój, pikniki i opalanie. dym z grila park otula a psy szaleją za patykami. ot wiosna. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7256.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7371.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7408.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7434.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7435.jpg[/IMG]
-
można by powiedzieć,że na Jasna Górę ale masz za blisko :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
no to już nie wiem co zrobić :hmmmm: nie ma zdjęć - nie ma gości... są zdjęcia - goście się obrażają :-( czas zamknąć chyba na 4 spusty galeryjkę :niewiem: [B]anitaaa i bartis[/B] - dziękuję bardzo :loveu: [B]weszka[/B] - ja już tych powtórek zrobiłam z 10 :diabloti:
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
nooo JIM'ki ratujecie honor Poznaniaków :diabloti::diabloti::diabloti: wróciłam z pracy, cap kundlice na spacer i biegiem do komputera zaglądnąć czy są aby nowe zdjęcia :evil_lol: no i są :lol: więcej więcej więcej !! Rudych zdjęcie boskie :loveu: na Tośki sprzęt nie mogę patrzeć bo mnie zazdrość zżera :diabloti: takie tele..... mniam :p mam nadzieję,że zobaczymy wreszcie piękne zdjęcia nim zrobione :cool3: i Marysiiiiiiii, bo już mija tydzień powoli :razz: -
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Od-Nowa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
noooo miało być więcej wiadomości??!!!!!! -
ostatnie bardzo mi się podoba ;) czyżby jakiś weekend majowy się zbliżał? jak zwykle nikt mnie nie poinformował :diabloti:
-
ale mu brutalnie brodę do równego przycięłaś :diabloti: dzięki za namiar wakacyjny ;) ciekawe czy w tym roku uda nam się pojechać gdzie indziej niż na Kaszuby :evil_lol: bo zawsze tam właśnie kończymy.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
uhu Babcia wymiata :diabloti::diabloti::diabloti: gratuluję! nie tylko psiemu stadku ;) -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
Paula też robiła zdjęcia chyba? i od Radka ktoś robił :cool3: a najlepszy ze wszystkiego był tekst (wypowiedziany nie pamiętam przez kogo, chyba drado ?) motywujący jednego z mafii borderów: [B]"no dalej, jesteś border czy nie jesteś?!!"[/B] :diabloti::diabloti::diabloti::klacz: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
gdzieś łotrzyco się zawieruszyła?? przyszłam nadrabiać a nie ma co :roll: -
no wreszcie widac,że uczesałaś tego biednego psa :diabloti::diabloti::diabloti: