Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9516.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9520.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9522.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9523.jpg[/IMG] :lol:
  2. [B]groszek83[/B] - tiaaa, psy duszone, psy na łańcuchu... :diabloti: wszystko wyszło na jaw :evil_lol::evil_lol: [B]gusia1972[/B] - witam serdecznie u nas :multi::multi::multi: bardzo się cieszę,że nas odwiedziłaś .... i chyba przeczytałaś cały wątek :crazyeye::crazyeye:?? mam nadzieję,że na pracy się to nie odbije i... że zagościsz tu na dłużej :evil_lol: możemy ćwiczyć naprzemiennie robienie zdjęć na treningach :diabloti: nie mam nic przeciwko :lol: [B]Agathee[/B] - no "całkiem fajnie" nie oznacza dobrze :cool3: dlatego czekam na dzień w którym jakieś porządne szkło zechce się zbratać z aparatem ;) [B]*zaba*[/B] - już wybrałam, zaraz będą ;) [B]betel[/B] - kangurek, żmijka i lampart w jednym ciele :evil_lol: już się przyzwyczaiłam do jej sylwetki ale porównując z Tajgą każdy mówi: "a ta druga co taka chuda" ;) [B]Dobcia[/B] - no tak, zapomniałam o kujoniku ulubionym :evil_lol: Dobciu to ciemiernik ogrodowy [SIZE=-1][FONT=arial,sans-serif][I]- [/I][/FONT][/SIZE][I][FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]helleborus x hybridus[/SIZE][/FONT][/I] czy ta odpowiedź jest satysfakcjonująca? :lol: Lirut z gumy ale nie do żucia :evil_lol: z kauczuku może , bo skacze jak piłeczka! cieszę się,że wpadłaś ;) [COLOR=Green][B]no to teraz obiecane wygrane zdjęcia dla Ewelinki i *zaby*[/B][/COLOR] najweselsze jakie znalazłam :lol: będzie 9 !! matematyk dyżurny wyliczył 3 gratisowe :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9501.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9505.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9512.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9513.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9515.jpg[/IMG]
  3. ukazało się już kilka artykułów na ten temat w gazecie wrocławskiej. Dziś ukazał się w tym cyklu artykuł wymieniający umiejętności i warunki zostania "dobrym obywatelem Wrocławia" zrobiłam zdjęcia artykułu cz.1 [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7464.jpg[/URL] cz.2 [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7465.jpg[/URL] na pewno temat wart dyskusji osobiście mnie kilka podpunktów wkurzyło i rozśmieszyło wywiad środowiskowy jest skandalem a przysięgę to może bardziej w zhp... mam strachliwą sunię - w 100% odwoływalną, ignorującą ludzi i psy , trzymającą się blisko nie zaczepiającą nikogo. skupiona w 100% na zabawie. Czy ma szanse być dobrym obywatelem? NIE bo pies nie ma prawa się bać! :diabloti: zresztą przeczytajcie sami
  4. [B]gusia1972[/B] - ooo dziewczynki zawitały :multi::lol: ze zdjęciami to mnie proszę nie zawstydzać :cool1: miałam nadzieję,że dziś się spotkamy na flyballu a tu treningu ni mo :placz: szeleczki pierwsza klasa :cool3: [B]Guciek[/B] - dziękuję:multi:
  5. [B]Agathee[/B], ja mam wspaniały aparat pod tytułem canon 40d a do niego dwa beznadziejne obiektywy, bo było mnie stać tylko na body. Tak więc o obiektywach pisać nie będę bo ich nie polecam nikomu :lol: jeszcze trochę zdjęć z seminarium :multi: mam nadzieję,że tak przez cały rok będę mogła przeklejać wciąż nowe i nowe :evil_lol: Zdjęcia Autorstwa [B]Guci[/B] - dziękujemy :loveu: [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07304.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07315.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07308.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07354.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07339.jpg[/IMG]
  6. [B]*zaba*[/B] [URL="http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0035.jpg"][QUOTE][/URL][URL="http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0035.jpg"]http://i728.photobucket.com/albums/w...t/IMG_0035.jpg[/URL] to jest modrzew[B],w nocy mnie naszlo[/B],ale juz wstydzilam sie rano dopisywac :oops:[/QUOTE] no za takie zaangażowanie muszą być zdjecia jak nic!! i to z gratisem!!! idę szukać w magazynie!! jakieś życzenia?? [B]groszek83[/B] [QUOTE]a z momi kundlami to chyba najpierw musiałabym rzucić dysk a potem psa żeby za nim poleciał:evil_lol:[/QUOTE] dobre :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: tylko jeszcze podkleić górną wargę do nosa a dolną do klatki piersiowej , coby dysk złapał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. to ja też poprawię :cool3: a nadrobię jutro bo mam wolneee
  8. [B]eria[/B] - ona chyba jest z gumy :evil_lol: normalnie jak stoi to jest proporcjonalna dość. nie widać,że jest specjalnie długa a tu jak dżdżownica :diabloti: [B]*zaba*[/B] - no niestety ta borówka nie może usiedzieć w miejscu! na treningach też zawsze siedzi przypięta na łańcuch gdy ma odpocząć albo jest kolej innego psa na bieganie. Przegryza wszelkie smycze, taśmy, liny.... szelki! zrywa obroże itd... od jakiegoś czasu siedzi na łańcuchu i jest ok. Co prawda za każdym razem próbuje go zjeść.... najśmieszniejsze jest to,że jak siedzi przypięta obok Tajgi to przegryza i Tajgową smycz/linkę/taśmę - niech chociaż towarzyszka będzie wolna! :diabloti: [B] weszka[/B] - na zabawie najbardziej mi zależy. Jak tego nie ma... nic nie ma :cool1: fajnie,że to widać :diabloti: to rozkładanie rąk po dog catch'u to spontaniczne wybuchy radości,że wyszło :evil_lol: co do uwiazania pieska biednego > powyżej napisałam ;) a teraz rozwiązanie zagadki - zobaczycie,że wcale nie byłam wstrętna z ilością do zgadnięcia! roślin było 4x więcej :cool1: nie będę dręczyć nikogo odmianami więc po prostu: 1. ciemiernik 2. funkia 3. paproć 4,5 żurawka x2 6. tulipan 7. kiścień 8. ornitogalum 9. bratek 10. berberys 11. lawenda 12. migdałek 13. trzmielina 14. modrzew 15. sasanka 16. fiołek 17. stokrotka 18. dąbrówka 19. łubin :eviltong:
  9. wspaniałe wiadomości :loveu: Ineczka wreszcie ma dom :multi::multi::multi::multi::multi:
  10. :multi::multi: ile nowych zdjęć! Wszystkie mi się podobają ale to jedno jest po prostu fenomenalne :diabloti::diabloti::diabloti: [URL]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07331.jpg[/URL] [B]GUCIA[/B] - czy można przekleić "swoje" na inny wątek?
  11. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3323/imgp6856.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6113/imgp6969.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7660/imgp6967.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  12. [B]groszek83 [/B]- jak będziesz miała swoją wymarzoną bulinkę będziesz mogła spróbować :cool3: dziękuję w imieniu ogona [B]bonsai_88[/B] - cieszy nas to. również witamy ;) [B]ewelinka_m[/B] - no stokrotki przeważyły szale i masz teraz 4 zgadnięte :evil_lol: no ale już nie będę się czepiać. Dziwi mnie tylko,że nikt nie rozpoznał [B]tulipana[/B] :crazyeye:;) [B]saga_86[/B] - nooo i znowu się naśmiewają z mojego chwalenia (ewelin również!) a to pieska tak cieszy :evil_lol: co do pasji Liruta jest ona powalająca... tak bardzo jak się bała - tak bardzo się na aport zafiksowała :p i dobrze ;) [B]anitaaa i bartis[/B] - Tajgunia widać- pełna olewka :evil_lol: Tajga najbardziej lubi ganiać się z psami. Zaprasza do pościgów. Też osiąga niezwykłe prędkości i pomimo tego,że biega bardzo ciężko (i ziemia się trzęsie!) to jest strasznie zwrotna i dogonić się jej nie da :evil_lol: [B]tasza1[/B] - dziękujemy za szacun :diabloti: ale strasznie dużo przed nami. Zwłaszcza przede mną bo Lirut to pies szczerozłoty a ja wciaż rzucam jak paralityk . na dodatek obecnie nie mam czym ćwiczyć bo moje dyski nadają się jedynie do śmieci.. lub na podstawki pod kwiatki :evil_lol: co do spacerów, to ostatnio strasznie dużo pracuję ale będę miała wolny czwartek i piątek to może się jakoś umówimy?? :cool3::cool3: [B]*zaba* [/B]- same księgowe do diaska :diabloti: na dodatek kombinatorki :eviltong: [B]betel [/B]- gratulacje przekażę ogonkowi buremu ;) dziekujemy za odwidziny!! no to teraz wstawię kilka zdjęć autorstwa [B]Marysia_i_gończy [/B] Lirutnik w akcji ;) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2593/imgp6838f.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6835/imgp6828.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2347/imgp6825.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9428/imgp6818.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5786/imgp6841.jpg[/IMG]
  13. wielkimi krokami zbliża sie czas udomowienia :cool3: trzymam kciuki za ten olejny etap pracy z Rudką ;)
  14. Czyli pozostaje zaplanowanie akcji transportowej ;) strasznie się cieszę,że przed Birmą stoi nowa szansa na szczęście :multi::multi::multi:
  15. a zbiorówki?? kto ma?? robiło kilka osób [B]Marysia_i_gończy[/B] możesz wstawić swoją ?
  16. o, jeszcze dwa sie znalazły :multi: jeszcze raz bardzo dziękuję ;):loveu::calus:
  17. to co Gassira wyczynia -to jedno (:-o:diabloti:) ale jak Ewa świetnie wygląda to drugie :cool3:
  18. Agathee, czekam razem z Tobą na te wiadomości!! bardzo mocno trzymam kciuki!! oby oby oby
  19. no.. jakoś poradziłam sobie z filmikiem... ładował sie co prawda 4 godziny :diabloti: ale jest wiosenne frisbowanie - w czasie wichury i z dyskami nielotami [SIZE=7][COLOR=Red][B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=tj5Dui_ULko"]filmik[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] ;) mam nadzieję,że to umili oczekiwanie na zdjęcia
  20. każdy robi jak mu w duszy gra. Jakby każdy miał ten sam gust i zdanie byłoby na świecie nudno ;) a w sprawie filmików możesz coś pomóc?? :???:
  21. [B]ewelinka_m[/B] - no trochę nakombinowała córeczka jak zwykle :diabloti: ale bardzo się natrudziła więc jedno zdjęcie się należy :cool3: no tu kolejny kombinator ...:evil_lol: [B]*zaba*[/B] - bratki, paprotka, lawenda, fiołki, sasanka zaliczone :multi: Liście funkii nie wliczają się kochane :cool1::eviltong: no dobra, poszukam jakiś dodatkowych zdjęć dla Was ;) może być? [B]anitaaa i bartis[/B] - cieszę sie,że nie starałaś się wymyślać nowych gatunków :evil_lol::loveu: [B]eria[/B] - pstrokacizna to nie jest to co lubię. Skrzętnie osłaniam zacieniam rośliny w czasie robienia zdjęć. Tylko wtedy można uchwycić ich wspaniałe głębokie kolory, które słońce wypacza i zmienia :cool1: tak więc to było z premedytacją ;) mam też filmik z wczorajszego frisbowania w czasie wichury :razz::cool1: tylko poskładałam go w jakimś programie (Ulead Videostudio 11 - z grupy programów corelowskich) i teraz nie wiem jak to zrobić,żeby zmienić jego rozszerzenie na avi albo coś... tak by móc wrzucić na youtuba help :roll:
  22. jeeeeest :multi::multi::multi::multi::multi: moja Lirusia :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: warto było czekać! jakaż ona na tych zdjęciach dzika :evil_lol: bardzo dziękuję :buzi: [B]Marysia_i_gończy[/B] [QUOTE]Tania i Lira - Tania, masz KAPITALNĄ sukę :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] się wie :diabloti: ale te słowa bardzo bardzo cieszą :lol: mogę przekleić te zdjęcia na nasz wątek? [B]ewelinka_m[/B] - wieczny patriotyzm lokalny u Ciebie ale słowa popieram w pełni :evil_lol: dziekuję kochana :loveu: jeszcze "tylko" dorównam jej formą, szybkością i umiejętnościami i będzie dobry duet :evil_lol: [SIZE=1]no i jak z 50 kg się zrzuci... :roll::cool3:[/SIZE]
  23. [url]http://img18.imageshack.us/img18/157/imgp6710r.jpg[/url] Wenie pomyliły się chyba płaszczyzny :diabloti: świetne ujęcia!! oglądam z zapartym tchem :p
  24. no wreszcie są :multi::multi: to świetne :lol: [url]http://img509.imageshack.us/img509/8053/imgp6407.jpg[/url] Figo wyglądał najbardziej efektownie w locie ze wszystkich psów.Urok długich piór :cool3: [url]http://img12.imageshack.us/img12/3825/imgp6478.jpg[/url] czekam na więcej ;)
  25. piękne zdjęcie Brombkowe :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...