Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. zaśmiece wątek troche... bo tu duzo osób z okolicy zaglada :oops: czy ktoś będzie jechał najlepiej we wtorek na trasie Kraków- Rybnik ( i wszystko byle blizej no Kraków-Katowice, Katowice Rybnik itd.) i mógłby zabrać małą sunie ?? przepraszam bardzo domowników za zaśmiecanie ale robi się dramatycznie w Kielcach i muszę być natrętna przez jakiś czas :cool3:
  2. chyba,że się przwróci, sostanie stratowany , obgryziony i wycałowany.... z tego może tylko potwór błotny wyjść "cało" :cool3:
  3. spóźniłam się ale zdrówko na dobranoc chlup:evil_lol: czekamy dobrego poranka;)
  4. kto??ja??nieeee:oops: z TZem :p hyhy jutro (właściwie dzisiaj) zdjecia będą :razz: ale najpierw trzeba pospać! do usłyszenia dziewczynki ;)
  5. :placz: biedny Azuś. Widać spuchnięty pyszczek ale i tak słodki (nie od lodów ;) ) i kochany. przytul go ciepło od nas. zdjecia śliczne
  6. śliczniaste :loveu: :loveu: :loveu: nie widziałam takijej chusteczki jeszcze, śliczna;)
  7. Puchu wybacz!! dopiero teraz zobaczyłam w Twoim podpisie Link do galerii :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: lanie zasłużone :mad: . ale z przyjemnością wpadamy by podziwiać piękny nos puchatka ;) i obiecujemy wzrok w pogoni zatrzymać :cool3:
  8. kto cierpi?? kto?? u nas chłodek z deszczem na przemian!! powinny szaleństwa odstawiać :evil_lol: a tu nic... idziemy nastrugać pyrek na placuszki :p będzie wielka uczta:diabloti:
  9. prawdziwi hodowcy (znam 4 wiec coś można powiedzieć) mają takie niepisane prawo. uczciwości. Sprzedają tylko w dobre ręce. Czesto nawet poniżej ustalonej ceny jeżeli mają pewność,ze pies będzie miał najlepiej. Gdy czasem dom okazuje sie niewłaściw to IM zależy bardzo by to zmienić. tylko jak zawsze. trzeba być człowiekiem z dyżymi C
  10. fajna fryzurka ;) może pozdrowisz BARDZO SERDECZNIE brata od ciotek to pozwoli na więcej :evil_lol: :p
  11. Lireńka oszalała znalazła sobie nore :lol: włazi pod łóżko i tylko wystaje czubek nosa . wiec na razie zdjeć nie będzie bo modelka odmówiła współpracy ;) a kocisko leniwie śpi na oknie. no i kogo focić?? może chcecie widoczki??
  12. a gdzie ta nasz bGirl tak biega?? czy to praca tak goni, czy wesołe życie towarzyskie :evil_lol:
  13. [quote name='Izunia86'] A wiecie co w ostatnich dniach w te upaly ,Misiunka lezala na boku i ciezko oddychala .Marianek chyba przez kilka minut podchodzil do niej , wachal pysia , byl zaniepokojony.Jak Misia wstala ,napila sie wody przeszla sie i polozyla juz bez sapania to od razu sie uspokoil i zasnal :cool1: Chyba ja kocha[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: niesamowite jak zgrany masz duecik i taka wielka miłość (bo to na pewno jest miłość :lol: ) od początku!! zapomniałam napisać po ostatnich zdjeciach... ale z ciebie laska:cool3: :evil_lol:
  14. czy to nie najlepsze słowa jakie można powiedzieć: nieaktualne pies ma dom :p :multi: REKLAMA: gdyby ktoś chciał się zapsic to zapraszam do podpisu :evil_lol:
  15. cześć kochane, z beaglami sprawa taka, że nie potrafi do mego małego rozumku dotrzeć fakt ,że ktoś postanowił lansować tą rase jako pieska kanapowego do bloku. Taki z którym to się idzie na spacerek "tylko na petka" itd.:mad: mamy tu po sąsiedzku jednego, który na szczęście robi krzywdę tylko swojemu właścicielowi i ma go w głębokim poważaniu. Codziennie widzimy jak jeden drugiego goni (zgadnijcie kto kogo??:cool3: ) szkolić się nie zamierzają bo po 3 razach w przedszkolu "pies przecież już siadał"...:roll: wczoraj jednak spotkałyśmy innego. dopadł nas na chwile na szczęście bo poleciał do dalmatynki. Prowadziła ją starsza Pani. Beagle dopadł ja i skakał dręczył, gryzł a właściciel daleko daleko daleko bez kompletnego wpływu na psa nie zrobił nic. Za całym szacunkiem dla tej rasy. Kanapowym, papierosowym beaglom mówimy zdecydowane nie. a ogłoszenia typu : "przygrnę pieska do bloku, jako towarzysza dla dzieci i rodziny np york, pudel, beagle" doprowadzają mnie do szału :shake: no powiedziałam co wiedziałam :eviltong:
  16. Eria ;) dzieki. Zdjecie w lesie bardzo fajne. Są grzybki?? a czy zdjecie z czerwoną husteczka będzie??:cool3:
  17. cześć kochane znowu po rade przychodze... ;) kiedy przestanie rozrastać się psiow pyszczek?? Musze Lirce kupić kaganiec (ma teraz tylko awaryjnie taki nylonowy ,który na takie upały się nie nadaje) no ale jak juz kupie to chciałabym,żeby był na długo a nie,ze po jakimś czasie będzie cisnął. Kiedy najlepiej?? jak ma rok na przykład?? koniecznie chce Dobciowy ;-) zapomniałam - strasznie sie ciesze ,że Twój jeden podpatronacki piesek ędzie miał dom!! hurrrrraaaa!!
  18. o już jest domek??:multi: :multi: cudowne wiadomości!! powodzenia:lol:
  19. śpiochy wstawać:mad: [I]"Mona jak zwykle wyskoczyła z miną: "daj madafaka!", a ja za nią, za ogon i sru;-) reszta, na mą subtelną sugestię dała spokój zwierzowi"[/I] padłam ze smiechu :evil_lol:
  20. słońce zachodzi a zdjeć powodzi - brak! jak to? Jak?! :evil_lol:
  21. a dziś jak tam?? będą zdjęcia ze spacerku?? Maniusia bez rękawic jeszcze na dworze nie widzielismy :cool3:
  22. dzień leniwy. jakiś tam spacer, jedzenie, telewizja. troche spania i gonienia. ale tak raczej od niechcenia ;) wziełam nawet aparat na spacer ale nie było okazji fajnej. dzień sobie mija a zwierzaki właśnie dostały kolacje. aha zapomniałam... mam dość wariackich beagli i ich wariackich właścicieli. Jednemu i drugiemu mówimy nie!!:mad: :diabloti: chyba ,ze są na smyczy (jedni i drudzy mocno do siebie przyczepieni :lol: ). i taki ot dzionek :cool1:
  23. o kawke dają - reflektuje bo mi się skończyła :placz: dobrze,że to nie poniedziałkowy poranek ;)
×
×
  • Create New...