Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. o nie moge!! ale boskie dni macie za sobą :crazyeye: :lol: świetne zdjęcia, odpoczynek im służy!! a jak Tobie? opalona? ;) wypoczęta? czy pogryziona przez komary i z kacem:evil_lol:
  2. aaaaaa Lirka staje się kobietą!! ma cieczke :cool1: szykowała się na nią chyba 2 miesiące :cool3: chodzi dziś biedowinka skołowana, niespokojna.nie zjadła śniadania i patrzy rozbieganym wzrokiem!! rano rzucił się na na przechodzący labrador na szczęście na smyczy :mad: . oj to teraz trudny miesiac przed nami. w takim razie na początku października będzie starylizowana. ale się zdenerwowałam :roll: :cool3: a teraz musze szybko ją wywieźć od mamy (gdzie teraz z siostra siedzimy) do domu - bo u nas brak dywanów :evil_lol:
  3. a jak z klejnotami Maniusia bo coś mi umknęło? czy sprawa już była "finalizowana" czy będzie czy nie :cool3: ? Myślę,że prędzej czy poźniej stolYce odwiedzimy przy okazji jakiejś wystawy albo zawodów. No i wstyd się przyznać byłam tam tylko raz a mieszkałam u znajomych w Konstancinie :oops: co zapamiętałam to szeroką ulice (:lol: ) dwu piętrowego McDonald's (nie jadam tam) i oczywiście pięknie podświetlone budynki. byłam też na wystawie malarstwa Sipowicza (i Kory? a moze sam malował) bardzo to było dawno :oops: chyba 10 lat temu ??!!:eek2: a my za siódmą górą i siódmą rzeką [SIZE=1]:lol: Wrocław ;) [/SIZE] fajnie,ze pada ochłody troche!!
  4. NIe ma i nie będzie szybko :placz: Dobi w trawie puszczy :lol:
  5. juz prawie 10 jakby ktoś pytał :puppydog: :cool3:
  6. a co to się porobiło,że taka cisza? gospodyni śpi a myszy gdzie? pooglądałoby się jakieś zdjecia....:cool3:
  7. do góry!! sunia w wielkiej potrzebie!! trzeba ją pokazywac bo tak łatwo o cichej Leśnej zapomnieć :placz: a jak zachowanie? przekonuje się trochę do Potter?
  8. nie tylko radzić ale i nieświadomie cieszyć się z każdego dnia... musi iść do DT jak najszybciej :placz:
  9. hyhy i wacików i stoperów do uszu no i meliske oczywiście,żeby się sąsiedzie nie denerwowali ;) a jakieś plany urlopwe Misiulkowie mają? pozwiedzają psiaki kraj? opis Misi przytulaśności świetny :loveu: juz to sobie wyobrażam. spadać spadać miekko w dół ach te łebki cudne ;) fajnie by było jakby się kiedyś Misia z Lirką spotkały :lol: może wpadniemy kiedyś przy okazji jakiejś psiej wystawy ;)
  10. a ten mąż gdzies wyjechał? bo chyba nie mógł niezauważyć :-o :roll: a co z pieskiem? może on był w takim szoku że nie wiedział co robić... bywa i tak. no ale nie można tak smutno dnia kończyć. co dziś potworne stwory nawyrabiały?
  11. bez jedzenia i ciągle wydostające się poza kojec!! bardzo potrzebna pomoc i domy!! choćby DT!!!
  12. o nie! to już lepiej było bez przedsmaku :placz: teraz niesmak niespełnienia :eviltong:
  13. Hej Izuniu dla Ciebie specjalnie jeszcze jedna porcja ;) jest ich dużo a jutro będzie duzo więcej bo jedziemy do krówek kochanych :cool3: filmików nie robiłam ostatnio.nie bardzo mi wychodzi filmowanie. one robię na codzień z Inką takie cuda - a przed kamerą nie chcą nic broić :lol: ale może uda się je dopaść innym razem. Ostatnio np, słysze hałas na korytarzu , odwracam się i co widze?? na wysokości około 170 przelatuje Inka rozpostarta jak ptak :diabloti: leciała za ... muchą :evil_lol: zdjęcia teraz! doopka (zdjecia Dobci inspiracją :razz: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/40/8aae326b3c99f6a6.jpg[/IMG][/URL] ze zdobyczą [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/40/4eb05c67312297e3.jpg[/IMG][/URL] minka zmiękczajaca serduszko trzymającego patyczek - by go oddał ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/40/ba7755356237dedb.jpg[/IMG][/URL] multi beauti portrecik:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/40/712045fe91909457.jpg[/IMG][/URL]
  14. wow ale niespodzienka!!:multi: :multi: :multi: cześć Eruś. jak miło ,że wreszcie jesteś :multi: zdjęcia upragnione muszą pojawić się szybko bo u kresu wytrzymałości jesteśmy!!:evil_lol:
  15. słodziaczek znów :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/40/35a8d013caa4e066.jpg[/IMG][/URL] na tropie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/40/a05dc870978cb036.jpg[/IMG][/URL] wariujemy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/40/9e506a86b709169d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/40/9b5b4e3a0a69aeed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/40/9d8d25c1f0597165.jpg[/IMG][/URL]
  16. ciotki kochane nie zaglądają,ale nei będziemy się zrażać wcale;) jak znajdą chwile to na pewno miło im będzie zobaczyć to i owo :mad: Na początek jednak znowu poprzynudzam:cool3: Przyjechała moja siostra :multi: i wariujemy jak dzicy wszyscy. są płacze i śmichy-hihi itd Był też długaśny spacer z Lirunią nad rzeke więc zaraz bedą fotki :cool1: Z Liry jestem bardzo bardzo dumna:multi: :oops: co prawda nie chciała pokazywać naumianych sztuczek ale pal je diabli!! Najważniejsze jest że Lira szybko zaakceptowała moją siostre!! przynosiła jej piłeczki , wyjadała twaróg z ręki i dała się głaskać!! Ciotki TEGO JESZCZE NIE BYŁO:multi: :multi: :multi: oczywiście boi się itd warczała też. ale to taki wielki przełom że serce mi pęknie :razz: no to już siedze cicho. Oto Lirka na spacerku :lol: dawaj patyka!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/40/219ffd1578f82a06.jpg[/IMG][/URL] pogoń [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/40/a8e1b0c055e7086a.jpg[/IMG][/URL]
  17. ;) on nawet na tych zdjeciach " szpitalnych " lepiej wygląda niż przedtem. na prawde piękny piesek
  18. pomaga bardzo i okłady i przemywać i kąpiele jak lubi. testowane i na soie i na zwierzętach. a kiedyś miałam głowe jak dynia z bąblami od uczulenia jakiegoś. leki nie pomogły zadne. ale po 2 dniach ciągłego przemywania rumiankiem nie było śladu!! świetne też na podrażnienia sóry, pokąszenia po owadach itd. no ale my tu gadu gadu... a Grzybobianie w borach siedzą ;) nie mogę się doczekać opoweści po powrocie:p
  19. dobrze ,że chociaż na działke udało się go przeprowadzić. tylko,żeby nie płakał maluszek :placz:
  20. a to nie ma problemu ;) bardzo się ciesze,że coś da sie zrobic dla niej :lol: a jak u Ciebie dziś? co robicie?? jakieś spacery dalsze i bliższe w planie??
  21. na bazarku wiele nowych rzeczy od Izuni86 ale to jeszcze nie koniec atrakcji!!;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76232[/URL] sunia do góry!!
  22. Izuniu, bardzo dziękuję za przesłanie przedmiotów :loveu: Basecik wymiata :evil_lol: do kiedy mogą trwać twoje bazarki? na razie wpisałam że tydzień ale czy dobrze. bo nie wiem kiedy dokładnie ten zabieg. mocno ściskam i przytulam stado a gdyby ktoś chciał basecika i pijane kubeczki to zapraszam tu na bazarak ;-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76232[/URL]
  23. phi nikt się nie zainteresował wieczornym podrywem :cool3: :roll: ......i dobrze, bo nikogo nie spotkałyśmy :lol: grzeczne dziewczynki a co!! a teraz lecimy spać bo rano wielkie świętowanie przyjazdu siostry ;) ciekawe co mi z tej zagranicy przywiezie? hyhy a co by tam miało być lepsze niż to co tu mam :evil_lol: Lirki i Inki na pewno tam nie ma :loveu: no dobra głupoty nocą opowiadam :mad: dobranoc cioteczki!!
  24. oto pierwszy bazarek dla suni ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6431533#post6431533[/URL] Potter na jakie konto podać zeby wpłacali?? na Twoje prywatne czy na afn czy jak?? na razie tam nie napisałam, dodam poźniej. jeżeli ktoś chciałby coś dodać to zapraszamy!
  25. najważniejsze,żeby był bezpieczny. do góry psia rodzino!!
×
×
  • Create New...