-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
poprawię się słowo!!:lol: ale poźniej bo trzeba strugać pyrki :lol:
-
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
szczęściarzem bedzie już jutro :multi: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiadomość od Weszki z ostatniej chwili :cool3: może odebrać i przechować Pixi u siebie w Krakowie :multi: :multi: jeszcze tylko brak potwierdzenia od Trinity (ale właśnie pisze,ze ok 14 będzie wiedziała;) ) no i prosze mi sie zastanawiać szybko czy to ten jedyny domek:cool3: p.s. Weszka ma chwilowo problem ze swoim kontem. nie może napisać tego sama tutaj. moze odbierać i wysyłać pw w razie czego;) przypominam ,że potrzebny transporter do transportu. czy ktoś mógłby pożyczyć na czas podróży?? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Średnie i boskie zupełnie!! wyglądają tak jak moja dawna sunia!! zakochałam się w nich od pierwszego wejzenia :cool3: ale u nas za wcześnie na drugiego psa :diabloti: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saguś, może polecić te maluchy z hurtowni? bo one najpilniej potrzebują. zostaną same tydzień bez niczego.......:-( a Kufa i Mufa to perełki Potter.na pewno dużo o nich powie. Obie są do adopcji. bardzo mądre szczeniaki. mają raszej krótszą sięrść porównując do owczarka...;) -
a co to jest wiesowanie??:cool3: witamy po kolejnych podróżach:multi:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
napisałam na wszelki wypadek na transportowym ,,, ;) fajnie,że można tak w domkach wybierać. oby innym też tak się udało :p -
no i dalej cisza? ot tak bez słowa? :mad:
-
ale zapachniało latem :loveu: też chce nad wode robić wielorybka :multi:
-
:cool3: taka znajoma :loveu: do góry!! Fiona lepiej zmień podpis... usówanie nieregulaminowych trwa :-( wczoraj straciłam swój ale już jest w wersji pomniejszonej ;-)
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a czy domek dla Pixi pewny? bo jeśli tak to można pisać i umawiać się. nie mam jeszcze potwierdzenia od Trinity ,którego dnia jedzie. trzeba się jeszcze chyba wstrzymać chwile -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
kasować takie ładne podpisy :roll: ;) no jeszcze musze pomniejszyć Chawowy ale to już jutro ;) no to jak tam z odpowiedziami na pytania? zna ktoś odpowiedź na jakieś? może być dowolnie wybrane;) -
Tyle się bidul nacierpiał,że musiał mieć możliwość znieść to "Jak prawdziwy meżczyzna" :cool3: dość gadania foty foty potrzebne :lol:
-
no właśnie - kobiete :p kolejny nowy etap! a szybowała Ineczka :evil_lol: Lira lata na niższych wysokościach aczkolwiek na większe odległości :lol: dzisiaj też Lirutek cieszył się z siostrzanej obecności. Rano zrobiłysmy razem pobódke domownikom :diabloti:
-
trzymam za to kciuki ;) wycofać się w cień i czekać :evil_lol: za miesiąc tu będzie inny wpis na pewno
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czy widac ten post mój wyżej? coś mi dogo szwankuje :roll: -
A co to ma znaczyć???????????????????????????????????????????????????:crazyeye:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko, właśnie rozmawiałam z Trinity36 ;) być może będzie jechała z Kielc do Krakowa we wtorek lub srode. Jutro bedzie wiadomo na 100%;) i tu pytania: -Czy domek mógłby wyjechać do Krakowa? -jak nie to trzeba szukać transportu z Krakowa do Tych -czy ktoś może wyjść i odebrać w Krakowie szczeniaka i ewentualnie go przechować? - bo Trinity jedzie z szefem i mają mało czasu ;) - potrzebny transporterek -
w pełni wakacyjna oprawa ;) banerkowo podpisowa:loveu:
-
:multi: :multi: :multi: wielkie szczęście małego kluska :lol: :lol: powodzenia!! Pchamy mamusie do góry!!
-
pisałam tu 2 strony temu - co jest już zupełnie nieaktualne :p Integracja się dopełniła!!:multi: daleko do przyjaźni ale jest stan pokoju i obwąchiwania, zaczepiania i bawienia. Minęło troche czasu i wszystko się poukładało :lol: stanowią udany duecik :evil_lol:
-
Ingrid do góry!! kto da szanse na dom :placz:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jak to? na prawde? :crazyeye: oby tak!!!!!!!!! -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
wyhaftuj na kocyku, obróżce i smyczy jego imie :evil_lol: